Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dny se prodlužují, příroda se probouzí, přichází teplejší počasí. To vše představuje jaro, na které se po dlouhé zimě všichni těší. Využijte jarní probouzení přírody i k osvěžení vašeho partnerství.

Jarní restart vztahu? Buďte více spolu

Piknik
zdroj: Getty Images Piknik
aktualizováno 07.04.2019, 00:00 | 07.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Dny se prodlužují, příroda se probouzí, přichází teplejší počasí. To vše představuje jaro, na které se po dlouhé zimě všichni těší. Využijte jarní probouzení přírody i k osvěžení vašeho partnerství.

Přinášíme vám několik tipů, jak si užít jaro ve dvou skutečně naplno.

 

Vitaminová procházka


Sluneční paprsky jsou velmi důležité pro tvorbu vitaminu D v organismu. Když bude krásný den, vezměte svou drahou polovičku a projděte se aspoň na hodinu po okolí. Odměnou vám bude společně strávený čas a další pozitivní benefity spojené s pohybovou aktivitou.


ČTĚTE TAKÉ:

Rutina, nuda, stereotyp – zabijáci vztahu. Jak s nimi bojovat?
Je to skutečné rande? Tato znamení to prozradí!
Kam na první rande snů? 9 neotřelých nápadů pro všechny zamilované!


Zamilovaný brunch


Kdy jste naposledy zažili dlouhé, líné, víkendové ráno? Připravte svému partnerovi snídani do postele a užijte si společné dopoledne naplno. K takové příležitosti nesmí chybět například vafle nebo lívance a typický víkendový koktejl Mimosa, připravený z čerstvé pomerančové šťávy a sektu.


Prodloužený víkend


Jarní počasí přináší ideální příležitost pro výlety na více dnů. Zarezervujte si ubytování a načerpejte energii v evropských městech nebo české přírodě. Večery budou ještě pár týdnů studené, a tak si po celodenním výletu zasloužíte trošku hýčkání u krbu nebo romantické wellness při svíčkách.

 

Cestování
(Foto: Getty Images)


Žhavá rande


Připravte si afrodiziakální degustační večer a nalaďte se na příjemné intimní chvilky. Použít k tomu můžete i lahodná afrodisiaka v podobě čokolády a vína. Vychutnat si třeba hořkou čokoládu v kombinaci s červeným vínem, oblíbenou mléčnou čokoládu nejvíce oceníte společně s lehkým perlivým sektem. Bílou čokoládu si vychutnáte společně s výrazným aromatickým vínem nebo bublinkami. Při degustaci nespěchejte, kousek čokolády vložte do úst, nechte ji lehce zahřát a rozplývat na patře. „Teprve ve chvíli, kdy je čokoláda téměř rozpuštěná, se napijte sektu a vychutnejte si každou vteřinu tohoto nevšedního zážitku,“ radí odborník značky Bohemia Sekt sommelier David Král, trojnásobný vítěz Mistrovství sommelierů ČR.


Pravidelná aktivita


Najděte si společný koníček, který bude bavit vás oba a kterému se pravidelně s radostí budete věnovat. Nahodilé plánování společného času nemusí být vždy efektivní, s tím vám pomůže koupě permanentky a domluva, že tento čas je vyhrazený jen pro vás.


„Společně strávený čas tvoří důležitou součást dobrého fungování vztahu, bohužel na to lidé často zapomínají. Když jste s partnerem, soustřeďte se na něj. Nezaměňujte za společný čas, když se v jedné místnosti věnujete každý jiné činnosti. Takový ‚prázdný čas‘ bývá spíš zabijákem vztahu. Důležité je naslouchat jeden druhému,“ vysvětluje psychoterapeut Lucian Kantor.0 hlasů
Vaše hodnocení