Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vztah by neměl být jen o sexu. Jenže co když to v posteli neklape. A to hodně?! Dá se takový vztah vydržet?

Je špatný sex důvodem k rozchodu?

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 03.11.2014, 00:51 | 03.11.2014, 00:51 | Krasna.cz/trm

Vztah by neměl být jen o sexu. Jenže co když to v posteli neklape. A to hodně?! Dá se takový vztah vydržet?

Správný a fungující vztah by neměl být postavený pouze na sexu. Vedle něj musí vztah naplňovat další podstatné pilíře, jako společné zájmy, porozumění, důvěra, hodnoty, cíle... Jenže po pravdě, když to v posteli skřípe, podlamuje se také dost zásadní pilíř fungování vztahu.


Na začátku vztahu, kdy je člověk omámen mlhou zamilovanosti, to ještě nemusí být tak markantní. No co, tak to v posteli není to pravé, hlavně že se máte rádi a jste spolu. Časem ovšem, kdy jinak zářivé věci a chvíle poněkud zevšední, mohou zpočátku drobné nedostatky, nad kterými jsi mávla rukou, začít hrát podstatnou roli a vnášet do vaší lásky notnou dávku nesouladu. A krize vztahu je na světě.


Anketa
Opustila bys kluka, se kterým by ti to neklapalo v posteli?
 


Pokud vám to s klukem v posteli neladí, máš rovnou z takového vztahu vycouvat? Vůbec ne! Jen to ale nenechávej být. Trénujte a učte se! Naučit se dá všechno, od anglických slovíček po jízdu na kole. Tak proč ne i umění sexu?

 

Čím víc se budete poznávat a sehrávat se, tím víc si to v sexu užijete a vychutnáte. A na nějaký počáteční nezdar brzy zapomenete.

 

 

Je ale třeba, abyste chtěli a snažili se oba. Neházejte vinu jeden na druhého. Pokud k sobě v posteli nepasujete, zřejmě na tom máte každý svůj podíl viny. Zkoušejte, do ničeho se nenuťte, a hlavně – komunikujte. Naučte se i v otázkách milostného života mluvit otevřeně a na rovinu. Je potřeba vyjádřit, co se ti líbí a co ne.

 

Nejhorší je, nechat to být a doufat, že se vše zlepší samo. Nezlepší. A když budeš svému drahému zatajovat, že nejsi s jeho postelovými výkony spokojené, nebo dokonce orgasmus a vzrušení předstírat, aby byl spokojen, škodíš tím jen sama sobě. Ty sama se připravuješ o potěšení, což ti časem jistojistě začne vadit. A když po takové době vyrukuješ s pravdou, ne každý kluk ji unese.


PŘEČTI SI TAKÉ:

O čem kluci v posteli lžou?
Co s ňoumou v posteli?
TEST: Proč ti nevyšel vztah?

Doma.cz radí: 10 největších zabijáků lásky


Hlavně se nestresuj tím, když vám něco nejde. Žádný učený z nebe nespadl a v posteli to platí dvojnásob. Obzvlášť, je-li ti teprve –náct. Stojíš na začátku své sexuální cesty a zřejmě máš v hlavě víc obav a mýtů než "zaručených" triků, vyčtených z časopisů. V tomto věku jsou různé nezdary a postelová fiaska běžná. Nic si z toho nedělejte, trapným momentům se společně zasmějte a zkuste to znovu. Uvidíš, že časem se propracujete k lepším a příjemnějším zážitkům.


Zažila jsi vztah, ve kterém vám to neklapalo v posteli? Jak to dopadlo? Poděl se v komentářích.5 hlasů
Vaše hodnocení