Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto a především letní prázdniny jsou skvělým obdobím pro žhavé flirty a prázdninové lásky. Většinou to bývají vášnivé nezávazné románky, které s koncem léta končí taky. Pamatuj ale, že nikdy nevíš, co si pro tebe osud připraví a z toho nejméně oč...

Je to láska, nebo jen letní flirt?

Sex na pláži
zdroj: Thinkstockphotos Sex na pláži
aktualizováno 29.06.2014, 00:09 | 29.06.2014, 00:00 | Krásná.cz/křž

Léto a především letní prázdniny jsou skvělým obdobím pro žhavé flirty a prázdninové lásky. Většinou to bývají vášnivé nezávazné románky, které s koncem léta končí taky. Pamatuj ale, že nikdy nevíš, co si pro tebe osud připraví a z toho nejméně očekávaného románku se může vyklubat láska až za hrob, i když to tak na první pohled vůbec nevypadá. Proto se vždycky řiď svým srdcem.

Jedeš na dovolenou? Připrav se na dávku emocí


Jestli se chystáš na dovolenou, je dosti pravděpodobné, že nějaký ten románek zažiješ. Ať už pojedeš o prázdninách kamkoliv, věř, že je to, jako bys vstoupila do jiného světa. Zapomeneš na všechny starosti a problémy, které tě dosud trápily, žádná škola, žádné vstávání. Denní dávka sluníčka, voda a letní noci, odvázaná nálada, a především opálená klučičí těla. :-) Jenže jak poznat, jestli klukovi jde jenom o žhavý sex, nebo má s tebou i jiné a mnohem vážnější úmysly? V létě můžeš mimo ostatní potkat dva základní typy kluků - jeden to s tebou myslí vážně a druhý ne.

 

Plážový playboy - jde mu nejspíš jen o sex


Tohle je bohužel velmi častý případ, v létě jsou totiž kluci jako smyslů zbavení. Velký výstražný vykřičník platí především pro zahraniční dovolené, kde si místní playboyové vybírají turistky většinou jen s jedním úmyslem - nezávazně si užít. Jak takového týpka poznat? Jednoduše. Většinou je to dobře stavěný, snědý krasavec, který se promenáduje po pláži a uhrančivým pohledem omračuje všechny holky v okolí. Vybírá si totiž svou oběť. Jestli ses jeho cílem stala právě ty, bude ti připadat jako nejskvělejší na světě, naslibuje ti klidně i modré z nebe, a ty si budeš připadat jako v pohádce. Už druhou noc tě svádí na pláži, kde ti skládá ty nejkrásnější komplimenty, a ty mu nejspíš podlehneš. Zažiješ překrásné milování, které se ještě několikrát opakuje, jenže za pár dní dovolená končí a ty musíš domů? Co pak? Jelikož můžeš být i několik tisíc kilometrů daleko, je dost nepravděpodobné, že se budete vídat. A on to moc dobře ví. Hned příští týden si totiž vyhlíží jinou oběť.

 

Výhody plážového playboye


Je to krasavec a ty si díky němu připadáš jako královna. Pokud si chceš nezávazně užít vášnivou dovolenou, je pro tebe plážový playboy ten pravý.

 

 

Nevýhody plážového playboye


Jestli hledáš kluka, který bude stát po tvém boku, toužíš po lásce a dlouhodobějším vztahu, nikdy si nic s plážovým playboyem nezačínej. Zůstaly by ti jen oči pro pláč a vzpomínky. Další nevýhodou je obrovský počet partnerek, proto vždy používej kondom!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Prožij super prázdniny
Vztah s cizincem – má to smysl?
Nejlepší místa, kde najít kluka

 

Kluk, který to s tebou myslí vážně


Tak tenhle kluk je zprvu nenápadný, první den svého pobytu si ho možná ani nevšímáš, protože máš oči jen pro toho snědého playboye s vypracovaným břichem. Za to on tě sleduje už od první chvíle, co tě uviděl. Rád by udělal první krok, možná se ale trochu stydí, nakonec se ale odhodlá, a nebo se seznámíte úplně náhodně. Většinou se jedná o spolucestovatele, který přijel se stejným zájezdem, jako ty, pochází z České republiky a nejlépe někde z tvého okolí. Ze začátku je nesmělý ale postupně objevuješ, jak je úžasný, jak si skvěle rozumíte a máte si neustále co říct. Se sexem nenaléhá, snaží se být jen co nejvíc s tebou a jestli k milování opravdu dojde, tak proto, že jste to chtěli oba. Před vaším odjezdem z pohádkového ráje si předáte kontakty, adresy, jména na Facebooku a telefonní čísla. Dlouze se loučíte a hned po příjezdu domů tě od něj čeká zpráva.

 

Výhody kluka, který to s tebou myslí vážně


Není to cizinec, bydlí někde poblíž, nebo je schopen dojíždět, přeci jen je naše republika poměrně malá. Nevystřídal tuny holek za účelem zářezu na paži. Jen se do tebe prostě zamiloval.

 

Nevýhody kluka, který to s tebou myslí vážně


Tenhle kluk žádné nevýhody nemá. Pokud jsi někoho takového opravdu potkala, přeji ti, ať se z tvé letní lásky vyklube krásný a dlouhodobý vztah.

 

Anketa
Zažila jsi někdy letní lásku? Jak to dopadlo?
 10 hlasů
Vaše hodnocení