Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

To, že s někým chodíte už několik let, nemusí vždy znamenat, že je to ten pravý. Co vlastně tato tajemná formulace znamená a podle čeho spolehlivě poznáte, že jste už potkaly svého vyvoleného?

Je to TEN PRAVÝ? Podle těchto signálů to poznáte

láska
zdroj: Getty Images láska
aktualizováno 29.10.2018, 00:00 | 29.10.2018, 00:00 | Krásná.cz

To, že s někým chodíte už několik let, nemusí vždy znamenat, že je to ten pravý. Co vlastně tato tajemná formulace znamená a podle čeho spolehlivě poznáte, že jste už potkaly svého vyvoleného?

Pokud si s ním umíte bez problému představit zbytek života, máte vyhráno! Pravděpodobně jste už potkaly toho pravého. Co když jste ale opatrné a ještě trochu váháte? Projděte si těchto sedm signálů, které ho odhalí!

 

1. Má vás rád takové, jaké jste


Nechce vás měnit ani přetvářet k obrazu svému. Miluje vás, i když trošku přiberete nebo máte pupínky na obličeji. Má vás rád, i když se zrovna chováte hrozně, křičíte nebo pláčete. Nemusíte si před ním na nic hrát. Cítíte se s ním pořád jako doma.


2. Sdílí s vámi dobré i zlé


Už vám odhalil své pravé já. Nesnaží se vám ukazovat jen to nejlepší. Víte i o jeho smutných chvílích. Cítí k vám důvěru a nebojí se vám svěřit.


3. Je vám oporou


Necouvne při každém sebemenším problému nebo hádce. Stojí při vás, i když zrovna máte blbý den nebo nejste ve své kůži. Zastane se vás a má tendence vás ochraňovat.

 

Vztah
(Foto: Getty Images)


4. Klape vám to v posteli


Co si budeme povídat, chemie je důležitá. Umí to s vámi a společně se v posteli nenudíte. Přitahuje vás a vy očividně jeho.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Ten pravý mě na sebe nechal čekat

MOJE POPRVÉ: Že je ten pravý, jsem věděla hned!

TEST: Je to pravá láska?


5. Rozumíte si


Umí vás rozesmát, máte stejné koníčky a zajímají vás stejné věci. Máte podobnou intelektuální úroveň a jste rovnocennými partnery.


6. Má stejné životní hodnoty


Má podobné životní cíle a plány. Pokud jeden chce rodinu a druhý by raději procestoval svět, asi to moc fungovat nebude. Ověřte si, jaké jsou jeho vize do budoucnosti.

 

Výlet
(Foto: Getty Images)


7. Mají ho rádi i vaši rodiče a přátelé


I podle toho poznáte, jestli je pro vás ten pravý. Vaši rodiče a kamarádi vás dobře znají, chtějí pro vás to nejlepší a ví, co k životu potřebujete. Vidí celou situaci z nadhledu a bez růžových brýlí. Vyslechněte je.


V neposlední řadě musíme dodat, že když ho potkáte, tak to prostě někde uvnitř cítíte. Obohatil váš život a už si ho neumíte dál představit bez něj. Už jste toho pravého potkaly nebo na vás pořád někde čeká?0 hlasů
Vaše hodnocení