Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš si v sexu užít, ale nelíbí se ti krkolomné polohy, kterých jsou plné návody? Máme jednoduché řešení.

Jednoduché polohy s maximálním efektem

Mazlení
zdroj: Thinkstockphotos Mazlení
aktualizováno 13.08.2016, 00:50 | 13.08.2016, 00:50 | tej

Chceš si v sexu užít, ale nelíbí se ti krkolomné polohy, kterých jsou plné návody? Máme jednoduché řešení.

Každého holt nebaví, když v sexu vyzkouší jen dvě polohy za celou dobu. Proč se držet vyzkoušeného, když je těch možností nepřeberně? Navíc zjistíš, že jsou daleko lepší, než ty klasické a přitom stačí opravdu málo. Poradíme ti, jak obyčejné polohy oživit, aby ti přinesly o dost víc potěšení.

 

Misionář

 

Klasická poloha, kterou vyzkoušel snad každý sexuálně aktivní jedinec. Není na ní nic složitého, dívka leží na zádech a kluk na ní. Jenže i tuto polohu si můžeš trochu oživit. Zkus si dát třeba pod zadeček větší polštář. Další možností je umístění tvých nohou. Můžeš je partnerovi položit třeba na ramena, opřít se chodidly o jeho hruď nebo si je přitáhnout k tělu. Není dokonce ani pravda, že musí být u misionářské polohy ženy pasivní. Zkus během sexu pohybovat lehce zadeček v krouživém směru.

 

 

Na koníčka

 

Máš raději, když můžeš tempo určovat ty? Poloha na koníčka je vhodná i pro ty páry, kdy je přítel poněkud těžší než dívka. Takhle poloha však nabízí mnoho možností, které se ti budou líbit daleko víc. Zkus se třeba naklonit trochu víc dozadu a opřít se rukama o jeho kolena. Můžeš vyzkoušet i jiné směry sexu. Otoč se k němu zády, sedni si na bok, dej si nohy k sobě, opři je o jeho hruď. Určovat tempo může i on. Stačí si přidřepnout a nechat mu volný prostor k pohybu. Nic složitého.

 

Polohy zezadu

 

Poloha zezadu může být daleko příjemnější a zábavnější, než si myslíš. Zejména muži tuto polohu milují, protože se jim naskytne pohled na tvůj zadeček. Pro ženy není vůbec méně příjemná, ale už jsi přemýšlela, jak jí změnit? Samozřejmě jde zase o změnu směru úhlu. Opři se o lokty, roztáhni kolena od sebe, nebo je dej naopak k sobě a polož se na své nohy, čímž vystrčíš zadeček víc, což je mnohem lepší, zejména pokud má partner menší vybavení.

 

Polohy z boku

 

Polohy na boku jsou také velmi příjemné a mohou být i zajímavé. Milovat se můžete čelem k sobě, nebo se k němu můžeš otočit zády. Další možností je sex ve tvaru písmene T. Lehneš si na záda, partner na bok kolmo k tobě. Během jakékoliv polohy na boku, můžeš měnit pozici nohou. Chvilku je měj u sebe, jindy zase od sebe, později je můžeš třeba přitáhnout k tělu, napnout. Možností je opravdu hodně, stačí troška představivosti.
 4 hlasů
Vaše hodnocení