Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Češi si píšou SMS i během milostných hrátek!

Jsme závisláci na mobilu, prohlížíme ho dokonce i během sexu!

Mobil v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Mobil v posteli
aktualizováno 18.08.2014, 00:00 | 18.08.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Češi si píšou SMS i během milostných hrátek!

Zdá se to neuvěřitelné, ale Češi neodkládají mobilní telefon ani při intimních chvílích s partnerem. Pět Čechů ze sta dokonce přiznává, že když jim někdo volá nebo píše SMS, milostný akt přeruší a podívají se, kdo je shání. Vyplývá to z průzkumu, který pro virtuálního operátora Tesco Mobile připravila agentura Factum Invenio.


Někteří jdou dokonce tak daleko, že s rukou pod postelí na zprávu odpoví, aby o tom partner nevěděl. Ale i těch 55 % Čechů, kteří volání nebo došlou SMS zprávu pouze zaregistrují, se podle svých slov snaží milostný akt urychlit, aby se mohli podívat, kdo je sháněl a co jim chtěl!

 

Anketa
Přijala jsi někdy hovor během mazlení nebo sexu?
 

 

Pouze čtvrtina Čechů vědomě odkládá mobil na takové místo, aby je při intimních chvílích nevyrušoval. Není divu, že partneři jsou často doslova alergičtí na to, když ten druhý nepustí mobil z ruky.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Máš chuť prolustrovat mu mobil? Tak bacha!
Když mu najdeš v mobilu SMS od jiné…
Přes mobil se milujeme i rozcházíme! Jak jsi na tom ty?

 

Jak muži, tak ženy přiznali, že na mobil svého partnera žárlí, protože mu často věnuje větší pozornost, než jim, odhalil dále průzkum. Mobil tak někdy stojí nejen za rozpadem vztahu, ale Češi ho často využívají přímo k rozchodu. 5 % dotázaných se už někdy rozešlo s partnerem po telefonu a celých 15 % dokonce prostřednictvím SMS.

 

Anketa
Rozešla (by) ses ty přes mobil?
115 hlasů
Ano.
341 hlasů
Ne.
Hlasovalo 456 lidí
 0 hlasů
Vaše hodnocení