Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chystáš se bydlet se svým miláčkem? Ukážeme ti, co tě čeká a nemine.

Jste připraveni na společné bydlení?

Stěhování
zdroj: Thinkstockphotos Stěhování
aktualizováno 03.01.2018, 00:02 | 03.01.2018, 00:02 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Chystáš se bydlet se svým miláčkem? Ukážeme ti, co tě čeká a nemine.

Jeho nespornou výhodou je, že se lépe poznáte a zjistíte, zda si budete navzájem vyhovovat. Ale ... Nebývá vždy až tak růžové, jak si zpočátku myslíš. Na co by ses rozhodně měla připravit?

 

Hrozí ti ponorka

 

Ano, budeš stále spolu, což je skvělé, ale počítej s tím, že si po čase můžete začít lézt pěkně na nervy. Snaž se vyhnout stereotypu! Pěstujte společné hobby, cestujte, sportujte a poznávejte jeden druhého i ve společnosti.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Jsi připravena na vážný vztah?
V kolika jsi připravena na stěhování od rodičů?
TEST: Je to pravá láska?

 

Čas na sex

 

Důležité je, abyste se sladili. Když spolu začneš bydlet, uvidíte, jaká frekvence sexu vám vyhovuje. Právě sex je podle mnohých jeden z nejdůležitějších stavebních kamenů vztahu.

 

Společné výdaje

 

Připrav se na placení společných výdajů, jako je nájem, inkaso nebo potraviny. Hned na začátku si pro jistotu ujasněte, kdo bude co platit, zda budete mít společnou kasu nebo půjdete fifty-fifty.

 

 

Peníze a zázemí jsou ve vztahu neskutečně důležité, proto byste se o jejich rozhodování a utrácení měli určitě bavit ještě předtím, než se nastěhujete do společného hnízdečka.

 

Pořádek bývá problém

 

Tak a po nastěhování se ukáže partnerova pravá tvář! Zjistíš, zda máš doma bordeláře nebo naopak pořádkumilovný puntičkář. S kterým bys chtěla žít?

 

 

Trapné situace

 

Pokud jsi dosud měla o partnerovi vytvořený pouze krásný a idylický obraz, připrav se na to, že se určitě trochu změní. Uvidíš ho v novém světle, při různých nelichotivých situacích, jako je například prdění, říhání nebo když bude nemocný. Pokud ti náhodou některé jeho hygienické návyky polezou na nervy, určitě mu to jemně naznač.

 

Rovněž on tě pozná z jiné, možná té méně pěkné stránky. Zjistí, jak vypadáš nenalíčená, v teplákách nebo nemocná.

 

Tohle poznávání bude milé i překvapivé a rozhodně posune váš vztah dál. Nezapomeň však, že společné bydlení je o velké toleranci a kompromisech!

 

Co tě nemile překvapilo či zaskočilo, když jsi začala se svým klukem bydlet ty? Poděl se v komentářích.4 hlasů
Vaše hodnocení