Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je to neuvěřitelné, ale zlatokopectví máme možná zapsané v genech! Minimálně z rysů tváře lze prý vyčíst, že máte zájem výhradně o muže, kteří nemají hluboko do kapsy.

Jste zlatokopka? Neprozradí vás chování, ale tyhle rysy tváře

Svádění
zdroj: Getty Images Svádění
aktualizováno 17.02.2019, 00:00 | 17.02.2019, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Je to neuvěřitelné, ale zlatokopectví máme možná zapsané v genech! Minimálně z rysů tváře lze prý vyčíst, že máte zájem výhradně o muže, kteří nemají hluboko do kapsy.

Na mužích obdivujeme a milujeme jejich různé vlastnosti a schopnosti. Zlatokopky mají jedno společné: obdivují muže úspěšné, bohaté, na úrovni. Chtějí se hřát v jejich slávě, bohatství, užívat si luxusu, kterými je jen movití muži dokážou zahrnout.

 

Pokud přesně to u svého protějšku hledáte, pak pozor: možná to pozná mnohem dřív, než vůbec promluvíte nebo s ním začnete flirtovat. „Určité rysy tváře mohou předurčovat k tomu, že si žena bude hledat muže, který ji uspokojí hlavně v otázce financí, stability a zajištění,“ vysvětluje odbornice na neverbální komunikaci Nora Lauková.


Jaké rysy tváře jsou pro zlatokopky typické?


* ostré, výrazné, až hranatě působící rysy
* trojúhelníkovitá tvář
* vyšší čelo
* ostré kočičí oči
* úzký nos, trojúhelníkovitého tvaru
* ostré lícní kosti
* výrazná, hluboká nosoretní rýha
* plné, smyslné rty
* špičatá, lehce vystouplá brada
* štíhlý, úzký krk

 

Flirt
(Foto: Getty Images)


ČTĚTE TAKÉ:

Kdo by měl platit na prvních společných schůzkách?
TEST: Nechala by ses živit od svého kluka?
Vztah se starším mužem: Je každá mladá milenka zlatokopka?

 

Takovým ženám nejde primárně o naplnění emočního, partnerského vztahu, ale o sexuální potřeby. „Proto jim nevadí degradovat se v očích muže jen na atraktivní sexuální objekt. Tyto ženy jsou v podstatě emočně nešťastné, ale to nevidí, protože jsou plně soustředěné na svůj cíl – mít moc, úspěch, peníze a být viděné,“ vysvětluje odbornice.


I proto se mnohem více starají o svůj zevnějšek: tuší, že snad každého muže přitáhnou dokonalé křivky, velké poprsí, široké boky a výrazný útlý pas a tomuto ideálu se snaží maximálně, často pracně připodobnit.0 hlasů
Vaše hodnocení