Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přemýšlíš nad tím, kam vzít svého milého? Pak nám dáš asi za pravdu, že najít ideální místo na první rande, je opravdový oříšek. Máme pro tebe devět nápadů na super rande, ze kterého bude tvůj kluk na větvi.

Kam na první rande snů? 9 neotřelých nápadů pro všechny zamilované!

Západ slunce
zdroj: Thinkstockphotos Západ slunce
aktualizováno 26.08.2017, 00:46 | 26.08.2017, 00:46 | Krásná.cz

Přemýšlíš nad tím, kam vzít svého milého? Pak nám dáš asi za pravdu, že najít ideální místo na první rande, je opravdový oříšek. Máme pro tebe devět nápadů na super rande, ze kterého bude tvůj kluk na větvi.

Ptáš se, proč si myslíme, že z těchto míst bude kluk nadšený? Odpověď je jednoduchá! Tipy nám totiž poskytli samotní kluci.


Piknik

Stačí měkoučká deka, pár dobrůtek a něco dobrého k pití, a můžeme ti zaručit, že se kluk bude vznášet blahem. "Pozvání na piknik je mnohem osobnější než třeba pozvání do restaurace. Navíc se mi líbí představa, že holka piknik zorganizuje jenom pro nás dva. Pokud s sebou přinese i něco dobrého na zub, pak už má u mě skoro vyhráno," tvrdí Martin, 19 let.

 

 

Zoo
Možná ti přijde, že rande v zoo již vyšlo z módy. Nenech se zmát! Stále je to skvělé prostředí na nevázaný rozhovor a jemné doteky. "Strávit rande v zoo mi přijde romantické, ale zároveň nepřeslazené. Myslím, že i holky se cítí v zoo uvolněně a pohodově," dodává Michal, 16 let.


Pouť

V zahraničí se na rande chodí do Disneylandu, u nás je to na pouť. Využij toho, že je období poutí a pozvi svého milovaného třeba na centrifugu. Uvidíš, že se během této adrenalinové zábavy skvěle poznáte. "Představa rande na pouti mě dost bere. Je fajn, že můžu chytnout holku za ruku jenom proto, aby se nebála," přiznal Jirka, 16 let.

 

 
Kavárna

Voňavá káva a klid kavárny může vaše rande posunout na intelektuální rovinu. Pokud chceš svého "crushe" lépe poznat, pak si určitě do kavárny zajděte. "Kavárna je vždy skvělou volbou. A párům, které se ještě příliš neznají, bych návštěvu kavárny dal příkazem," říká Marek, 19 let.

 


Kino
Možná jsi už nějaké to rande v kině zažila. Pravdou je, že tohle místo rozhodně neztrácí na své atraktivitě. Naopak, od té doby, co v kinech nalezneme sedačky pro páry, nás tento prostor bere mnohem více. "Jak prolomit ledy? Rozhodně návštěvou nějaké vtipné komedie, při které se oba dva pořádně zasmějete," radí Tomáš, 21 let.


Mini golf

Pokud svého kluka vezmeš na mini golf, pak ti můžeme rovnou zaručit, že ho naprosto dostaneš! Tohle místo je nevšední a originální. "Strávit odpoledne na mini golfu je určitě zajímavý nápad, který by se mohl většině kluků zamlouvat," tvrdí Šimon, 18 let.

 


Túra
Nemusí se ihned jednat o vysokohorskou túru, ale alespoň o menší turistickou procházku, během které se více poznáte. "Úplně ideální rande by podle mě bylo takové, které by se skládalo z procházky zakončené piknikem. Líbí se mi to spojení sportu a romantické večeře," dodává Milan, 17 let.


Bruslení

V létě vyrazte na inline brusle, v zimě na stadion. Při tomto sportu se vzájemně poznáte, a pokud se rande nebude vyvíjet tím správným směrem, pak mu můžeš rychle pláchnout. To si samozřejmě děláme legraci. "Holky, pokud neumíte dobře bruslit, pak to nevzdávejte. My budeme rádi, že vás můžeme chytat a držet za ruku," plánuje Jakub, 15 let.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdo by měl platit na prvním rande?
TEST: Jak ti jde randění?
Co bys o randění měla vědět, ale nikdo ti to ještě neřekl

 

Společná večeře
Vezmi partu přátel a udělejte si hromadnou grilovačku. "První rande často bývá plné rozpaků, a tak určitě nebude od věci, když nebudeme sami a přizveme si společné přátele. Grilovačka je fajn nápad, který se bude líbit snad všem klukům," tvrdí Filip, 19 let.0 hlasů
Vaše hodnocení