Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kam vyrazit se svým miláčkem během zimních měsíců je jistě oříšek, s kterým se potýkalo mnoho z nás. Na romantický piknik v parku to tedy díky teplotám pod nulou rozhodně nevypadá, to samé lze říct o dlouhých procházkách městem.

Kam vyrazit na rande během zimních měsíců?

Rande v zimě
zdroj: Thinkstockphotos Rande v zimě
aktualizováno 30.01.2019, 00:00 | 30.01.2019, 00:00 | Karolína Šimečková

Kam vyrazit se svým miláčkem během zimních měsíců je jistě oříšek, s kterým se potýkalo mnoho z nás. Na romantický piknik v parku to tedy díky teplotám pod nulou rozhodně nevypadá, to samé lze říct o dlouhých procházkách městem.

Kam ale zajít, když se venku žení všichni čerti a kombinace Netflix & chill vás už moc nebere? V dnešním článku jsme si pro tebe připravili 4 tipy na dokonalé rande, které vám rozhodně nezkazí nízké teploty a mráz.


Sportem ku zdraví


Rádi spolu chodíte sportovat někam do přírody a teď nevíte, co dělat? Nezoufej! Možností je přeci spousta. Od lyžování či snowboardingu, přes lední bruslení a výlet do aquaparku až po sporty, které lze provozovat v hale: tenis, ping pong nebo squash. Pokud by vás nebralo ani jedno z toho, můžete zkusit třeba posilovnu. Ta vás hezky rozpálí a společně se pak můžete jít zchladit do sprchy.

 


Romantická objevování


Honí vás oba dva mlsná, ale ani jeden nevíte, co s tím? Co takhle zkusit novou kavárnu? Prozkoumejte instagramové profily různých podniků u vás v okolí, abyste nemuseli něco hledat v téhle zimě na blind, a vyrazte si na jedno sladké rande plné překvapení.

 

Káva do kelímku
(Foto: Getty Images)


Masáž není jen pro jednoho...


...může být totiž rovnou pro dva! Pokud si chceš udělat radost a zároveň si přitom užít maximální uvolnění současně se svým přítelem, párová masáž je to pravé. Nabízí ji většina masážních psalonů a často bývá levnější, než každá zvlášť. A to se vyplatí!

 

ČTĚTE TAKÉ:
7 témat, která jsou na prvním rande naprostým tabu
ANO a NE na prvním rande
Abeceda prvního rande


Biják je klasika


Která ale stále funguje. Pokud se ani jednomu z vás nechce do nějaké přehnané aktivity, zkuste si jednoduše zajít na něco do kina. Aby to bylo zajímavější, může tam jeden z vás dorazit dřív a vybrat, na co půjdete a tím pro toho druhého vytvoří krásné překvapení.


Jaké je podle tebe místo na ideální rande?0 hlasů
Vaše hodnocení