Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná už jste zažily, že ať už jste se probudily vedle kamaráda nebo svého kluka, pokaždé jste ráno cítily nepříjemný tlak do zad. Záhy jste pochopily, že má erekci, sotva se probudil. Lekly jste se, kvůli čemu je hned tak sexuálně náruživý, když ...

Každé ráno mu stojí penis: To je po spánku tak nadržený?

erekce
zdroj: Getty Images erekce
aktualizováno 23.09.2019, 00:00 | 23.09.2019, 00:00 | krasna.cz, Famous.cz

Možná už jste zažily, že ať už jste se probudily vedle kamaráda nebo svého kluka, pokaždé jste ráno cítily nepříjemný tlak do zad. Záhy jste pochopily, že má erekci, sotva se probudil. Lekly jste se, kvůli čemu je hned tak sexuálně náruživý, když vy ještě napůl spíte?

Jakmile jste pochopily, co se mu to tam dole děje, tak jste se odtáhly a přemýšlíte, co teď s tím. Znamená to, že chce sex? Měly byste se snažit jeho erekci nějak vyřešit? Nebo čekat, že se na vás v nejbližších pár minutách vrhne? Brzděte, opravdu to v tomto případě není tak, jak to vypadá.


Opravdu je váš kluk každé ráno sexuálně vzrušený?


Penis po ránu stojí většině klukům a oni za to vesměs nemůžou. Dokonce kvůli tomu často zažívají trapné chvilky, když si boule v jejich trenkách všimne jejich spolubydlící nebo například rodiče. Jsou v tom ale nevinně. Za ranní erekci mohou fyziologické pochody, které se klukům ve spánku dějí.

 

sex
(Foto: Getty Images)


Nejčastěji teorie říká, že u kluků k erekci v určité fázi spánku zkrátka dochází. A rozhodně nezůstane u jedné, penis by se měl během noci vztyčit hned několikrát. A jestli se kluk se vztyčeným penisem budí, tak právě během předchozího spánku jednu z těchto erekcí zažíval.


Je jasné, že jakkoliv vám to může být nepříjemné, někdy mohou být na vině i erotické sny. Tomu, jestli se mu o vás nebo o vaší známé zdá, ale váš kluk nezabrání. Uklidnit vás může to, že si sen pravděpodobně stejně nebude po probuzení pamatovat. Navíc i vy si občas nějaký ten erotický sen dopřejete, to zkrátka neovlivníte.


Podle některých vědců se tímto chováním, tedy nočními erekcemi, penis udržuje v kondici. Při spánku se v něm totiž nachází málo kyslíku a erekce ho tak okysličí. Díky tomu se ústrojí vašeho kluka udržuje v kondici, což se hodí, zvlášť když spolu třeba zrovna nemůžete mít sex.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejlepší čas na sex? Víme, kdy si to nejvíc užiješ
Přistiženi při činu. Extrémní místa, kde si páry užívaly sex
Vrhni se na něj hned ráno! Ranní milování má hned 4 úžasné výhody


Někdy však může za ranní erekci ten nejméně erotický důvod. Váš kluk má jednoduše pocit na močení, a ruku na srdce, nejen muži po ránu běží na záchod. U mužů ale močový měchýř navíc tlačí na trubici a tím i na penis, což vyvolává jeho vztyčený stav.


Důvodů, proč klukům ráno stojí penis, je hodně. Jedno je ale jisté, a to že vzrušení za tím rozhodně není, pokud se mu tedy nezdálo něco hodně sexy.


Takže s ním po ránu nemáte mít sex?


Pokud přemýšlíte každé ráno nad tím, proč vás váš kluk ještě nepomiloval, přestože má penis v plné pozici, tak za tím stojí právě toto vysvětlení. On za svou erekce zkrátka nemůže a jeho stav tam dole s vámi žádnou souvislost nemá.

 

ráno
(Foto: Getty Images)


Je to ale důvod, proč se ráno vzdát sexu? Většině dívek je sex po ránu nepříjemný. Necítí se na to dost sexy, když jsou ještě rozcuchané, nenamalované a připadá jim, že jim zapáchá z úst. Jestli vám tohle všechno ale nevadí a sex po ránu je pro vás vzrušující, tak váš miláček vaši aktivitu jistě uvítá.


Podle studií jsou totiž hladiny mužského testosteronu po ránu nejvyšší, a proto mají největší chuť se milovat právě ráno. Žádná doba během dne pro ně není příhodnější. Navíc jde o velmi příjemné probuzení a start nového dne pro vás oba. Uvidíte, jak pak budete nabití energií!


Jestli chcete využít ranní erekci, tak na to skočte hned


Mnoha klukům totiž erekce spadne hned, jak vstanou a začnou něco dělat. S ranním sexem tedy moc neotálejte. Čím víc to oddalujete, tím víc mu erekce klesá a vy budete mít víc práce ji nahodit zpět.0 hlasů
Vaše hodnocení