Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto začíná a ty jsi stále singl? Během roku ti to moc nevadí, ale teď bys ráda s někým milým trávila volné dny? Přinášíme ti pár tipů na místa, kde se zaručeně seznámíš. A kdo ví, třeba to nebude jen letní flirt.

Kde najít LETNÍ LÁSKU? Vyraz na tato místa!

Letní láska
zdroj: Thinkstockphotos Letní láska
aktualizováno 18.06.2018, 00:20 | 18.06.2018, 00:20 | Krásná.cz

Léto začíná a ty jsi stále singl? Během roku ti to moc nevadí, ale teď bys ráda s někým milým trávila volné dny? Přinášíme ti pár tipů na místa, kde se zaručeně seznámíš. A kdo ví, třeba to nebude jen letní flirt.

Kam bys měla vyrazit na lov? 

 

1. Bazén
Toto místo je jako stvořené pro hledání správného kluka. Malinké plavky, snědá pokožka, opalovací krém a sluneční brýle. To jsou rekvizity, které potřebuješ. Není nic jednoduššího, než si někoho vyhlídnout a požádat ho o malou laskavost. Klasika je namazání zad. Ve chvíli, kdy se dáte do řeči, je už ruka v rukávu. A domů určitě nepůjdeš sama.

 

 

2. Letní grilovačka
Nejlepší je, když grilovačku pořádá kamarádka a současně s tebou pozve spoustu svých známých a známých známých. To by v tom byl čert, abys mezi novými lidmi nepotkala někoho úžasného. Když párty pořádají rodiče, tak to už není taková zábava, ale může se stát, že současně s kamarády rodičů přijede i nějaký fešný synáček. Proto nezoufej a rodinné grilovačce se nevyhýbej. Třeba tam bude ON.


3. Dovolená
Musíš s rodiči na dovolenou a moc se ti nechce? Nezoufej a spíš se začni těšit. Taková dovolená má několik výhod. Jednou z nich je to, že si ji nemusíš platit. Přijedete někam, kde je spousta neznámých lidí a mezi nimi samozřejmě i kluci. Rodiče musí odpočívat a tobě zbyde spousta času na nenápadné omrknutí situace.

 


4. Festivaly
Začíná sezona festivalů. Určitě i ve tvém okolí bude nějaký zajímavý. Neváhej, sbal stan, spacák, kamarádku a vyrazte. Mezi tolika lidmi určitě nebude o kluky nouze. Můžeš tomu malinko pomoct hrou na „dívku v nouzi“. Kdo by odolal. A až tě ten úžasný neznámý zachrání, třeba tím, že ti pomůže postavit stan, bude jen na tobě, jak s celou situací naložíš. Možná se z něj opravdu vyklube bezva kluk.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Věřila jsem, že má letní láska přežije, skrývala ale krutá tajemství
Je to láska, nebo jen letní flirt?
TEST: Jsi typ na prázdninové lásky?


5. Letní brigáda
Ruku v ruce s prázdninami většinou přichází i brigáda. Někdy na ní trvají rodiče, ale většinou si sama chceš vydělat peníze. Moc se ti nechce, ale uvědom si, že se dostaneš do nového prostředí. A i když se může zdát, že doplňování zboží do regálu v supermarketu není zábava. Kdo ví, třeba se tam vyskytne i nějaký bezva skladník.0 hlasů
Vaše hodnocení