Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Očekávají kluci na rande vždycky sex, nebo se dokážou těšit i z jiných aktivit?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Baví nás i rande bez sexu

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 10.04.2015, 00:19 | 10.04.2015, 00:18 | Krásná.cz

Očekávají kluci na rande vždycky sex, nebo se dokážou těšit i z jiných aktivit?

Napsala nám čtenářka Daniela. „Zajímalo by mě, jestli mají kluci vždycky nebo často, když se se svou přítelkyní sejdou, nějaké sexuální aktivity. Myslím, když už s nějakou holkou chodí, už měli první sex a předpokládám, že kluci se nemohou s přítelkyní vídat denně, ale jenom občas dle možností... A kluci jistě sex chtějí, takže: Vypadá to u nich tak, že když se s přítelkyní sejdou, mají nějaké sexuální aktivity a samotný sex v podstatě vždycky (až pomalu nevylezou z postele:-)), nebo se drží a věnují se s přítelkyní jiným věcem a na sex ani nedojde? Tedy, platí v jejich případě: setkání= sex, nebo setkání = nějaká jiná aktivita a na sex dojde třeba nepravidelně?“ Tak jsme ji položili našim zpovědníkům. Užijí si rande, i když se se svou dívkou třeba jen koukají na film, prochází se, povídají si... Prostě když nedojde na intimnosti? Nebo jim taková schůzka připadá jako neúplná a ošizená?

 

Denis, 24 let: Rande si představuju většinou bez intimností a tak tomu bylo i v minulosti. Jednoduše z důvodu, že názvem "rande" tituluju jen prvních pár schůzek, kde se jenom "otrkáváme" a dojde nejvýš tak na polibek. No a pak už se rozhodne, jestli v těch schůzkách pokračovat - a v tom případě už je to vztah a je nutno to brát zase z jiného pohledu - nebo to prostě ukončit. Možná jsem v tomhle staromódní, ale jelikož jsem hledal a hledám do teď holky na vztah, tak nepředpokládám, že se to bude s těma intimnostma přehánět a že se třeba po druhé schůzce spolu vyspíme...

 

Martin, 17 let: No mě taková rande moc nebaví. Je jasný, že ze začátku to k tomu patří, ale později přirozeně předpokládám, že na nějaké intimnosti dojde, a postupem času dojde i na samotnej sex. Vždyť to je pak součástí i vztahu jako takového. Vím, že spousta holek tvrdí s oblibou opak, ale sex a intimnosti celkově do něj patří, tak proč si je odpírat.

 

 

Vlastimil, 16 let: Dá se říct, že si rande užiju i tak a myslím, že k prvním schůzkám to takhle patří... Je třeba říct, že já jsem dost nesmělej, takže v pohodě. Čekám sice, že po dalších a dalších schůzkách se posuneme o trošičku dále, ale na těch prvních žádné velké intimnosti nechci. Časem to asi budu brát trochu jinak, ale teď je pro mě i docela "svátek", když s nějakou holkou vyrazíme jenom na tu procházku nebo film. Nanejvýš se držíme za ruce a políbíme se, ale sex si nechám až na později.

 

Lukáš, 18 let: Na prvních schůzkách je jasné, že se bez sexu a dalších věcí obejdu, ale když už s nějakou holkou chodím, tak už to beru jinak. Jelikož se opravdu se současnou přítelkyní nevidíme tak často (kvůli škole atd.), tak se většinou sejdeme právě jen o víkendu. Nebudu zapírat, že většinou nějaký intimnosti včetně sexu chci - naštěstí přítelkyně je na stejné vlně, takže sex chce taky. Tím neříkám, že nic jiného při setkání neděláme, ale je fakt, že sex nám nějakej čas zabere. :-D Stane se, že občas opravdu nic neproběhne, jenom nějaká pusa a tak, to je v případě, kdy se vidíme častěji nebo prostě není až taková chuť. :-) Ale sex do našeho vztahu rozhodně patří, to je jasný....

 

Honza, 18 let: No, rande bez sexu mě baví i nebaví. Jde tam totiž o to, že jednou přijde třeba ta procházka nebo film "vhod" a užiji si to i tak, prostě to rande proběhne v této až "přátelské" atmosféře. Ale někdy mám zase chuť na nějaké intimnosti - což se snažím té holce i jemně naznačit - a pak jsem spíš netrpělivý, jestli teda něco bude nebo ne, i kdyby to mělo být jenom líbání.
 

Anketa
Nutil tě někdy tvůj kluk do sexu, i když tobě se nechtělo?
 

 

Jakub, 20 let: Za sebe můžu říct, že si rande užiji i bez intimností či dokonce sexu samotného. Myslím, že je to také účel těch jednotlivých schůzek, pomalinku se seznamovat a na nic nespěchat. Takže na první, druhé schůzce je procházka nebo film ať už kdekoli v pořádku. Samozřejmě i zde to může být zakončeno polibkem, respektive "přátelskou pusou", ale nemusí. A od té třetí schůzky řekněme, že se budeme posouvat o trošičku dál. Však snad každého kluka baví svoji slečnu nějak dobývat a koneckonců se pak i na další schůzku těší čím dál tím více. Takže ano, mě rande bez sexu baví, zejména k těm začátkům to podle mě i patří. Nemůže přece všechno přijít hned. Větší intimnosti přicházejí na řadu až v tom momentě, kdy už mezi námi bude jasné, zda spolu budeme chodit nebo ne (samozřejmě za předpokladu, že na rande nechodím za účelem, abych tu holku dostal jen do postele a nic jiného - což nechodím), to pak může dojít třeba i na ten samotný sex - i zcela spontánně. Také jde o to, kde to setkání proběhne - jsou situace, kdy jako kluk přeci jen nějaké intimnosti většího charakteru čekám, to je typicky v případě, když má jeden z nás doma nějaký den volno a nikým nebudeme rušeni. Zvlášť když si pak pro slečnu něco hezkého připravím, tak mě přinejmenším zamrzí, že nakonec to dopadlo trochu jinak, než jsem si představoval.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Ideální vyvrcholení aneb Kam s tím?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Sex klidně i násilím?!?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme, když má naše holka menstruaci?

 

Michal, 20 let: Je jasné, že třeba na první schůzce většinou na sex nedojde. Ale ani po nějaké době vztahu nemusí každé rande končit v posteli. Vždyť vztah není jen o sexu, ale o tom, aby těm dvěma spolu bylo dobře. A k tomu klidně stačí procházka, návštěva kina nebo cokoliv jiného, co kluk a holka dělají spolu a při čem se oba cítí dobře. Taky se může stát, že jeden z páru třeba nemá na intimnosti náladu, je unavený a podobně. Pak je asi lepší, když se do ničeho nenutí, protože jinak by si to nemusel vůbec užít, mohl by být na toho druhého naštvaný, a za to to určitě nestojí. Ale zase když mají oba chuť vždycky, když jsou spolu, tak na tom taky není nic špatného. :) Není důležité, jak často to děláte, ale abyste se do ničeho nenutili a dělali to tak často, jak to vám dvěma vyhovuje.

 

 

Olda, 22 let: Dřív jsem to opravdu měl s holkama tak, jako asi každý typický puberťák v mým věku, takže kromě nějakých prvních schůzek, kde to setkání proběhlo jen ve "zdvořilostním" duchu a na nic nedošlo, jsem se pak do toho s holkama vrhnul se vším všudy. :-) Takže když k tomu byly vhodné podmínky, tak jsme skončili v posteli a byli v ní opravdu dost dlouho. :-D Naše setkání byla tedy hlavně v sexuálním duchu. Těm holkám se do toho ne vždycky úplně chtělo, ale většinou se nechaly přemluvit a někdy naopak setkání iniciovaly samy. Ale taky jsem chodil s holkama, kde to zase braly jinak a je fakt, že jsem si to užíval taky, asi jsem byl prostě už dospělejší. Chodili jsme na procházky, do kina, za zábavou a sex jako takový byl na programu jenom někdy. A nyní to mám tak půl na půl. Moje přítelkyně bydlí přes týden na VŠ koleji, takže se s ní tak často nevidím. Oba máme dost učení, takže třeba ve zkouškovém, nebo když je toho hodně, si užíváme jenom přítomnosti toho druhého, jdeme si jenom někam sednout a třeba si i radíme do školy. :-) Z druhé strany, když máme volněji, tak se třeba o víkendu věnujeme převážně sexu, a tím si to vynahradíme. Mimochodem, moje přítelkyně je totiž přesně ten typ holky, které ten sex na koleji opravdu chybí (za spolubydlící má samozřejmě holky), takže se na naše setkání hodně těší - a já to mám taky tak. :-)

 

Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.0 hlasů
Vaše hodnocení