Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěla bys zažít skutečně velkou oslavu nového roku, ale nevíš, zda být se svým klukem? Zeptali jsme se kluků, jestli oni s tebou chtějí silvestra strávit.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme s tebou strávit silvestra?

Silvestrovská oslava - 2
zdroj: Thinkstockphotos Silvestrovská oslava - 2
aktualizováno 28.12.2012, 00:05 | 28.12.2012, 00:00 | Krasna.cz/lk

Chtěla bys zažít skutečně velkou oslavu nového roku, ale nevíš, zda být se svým klukem? Zeptali jsme se kluků, jestli oni s tebou chtějí silvestra strávit.

Blíží se největší mejdan roku a ty nevíš, s kým ho máš strávit? Kamarádky tě zvaly, ať jdeš na party s nimi, ale ty čekáš, jak se vyjádří miláček. Pozve tě vůbec, nebo půjde někam jen se svými kamarády? Radíme, rychle se zeptej, ať se nedomýšlíš, protože jsme zjistili, že v tomhle u kluků žádná shoda nepanuje.

Marek, 19 let: Mám svoji přítelkyni fakt rád, ale na silvestra už tradičně děláme jen chlapský mejdan. Sejde se nás asi dvacet, jdeme na nějakou diskotéku a většinou se příšerně opijeme. Kdyby s námi byly holky, tak by akorát prudily, že moc pijeme, a žárlily na ostatní holky. Jasně, že nemám v plánu ji podvádět, ale třeba se nějaká holka bude chtít pobavit... We can see...

Daniel, 17 let:
 Byl bych rád, aby se mnou moje přítelkyně byla, ale bohužel je s rodiči na horách, takže budu muset být bez ní. Určitě to nebude špatnej mejdan, ale s ní by to bylo lepší. Ale domluvili jsme se, že se uvidíme hned, jak se vrátí.

 

Silvestrovská oslava - 3
Někdo radši tráví silvestra s partou než se svou holkou. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Ivan, 21 let: Jsem momentálně sám, takže doufám, že silvestrovskej mejdan bude legendární. Rozhodně mám v úmyslu zaskórovat a pořádně si to užít. Obejdu ve městě několik klubů, zůstanu tam, kde bude největší koncentrace pěkných holek, a to by bylo, aby nebylo :-)

Michal, 16 let: Silvestr je můj oblíbený den v roce, a s kým jiným ho strávit než s nejoblíbenějším člověkem v mém životě? Jenomže to bohužel nejde, protože moji přítelkyni ještě rodiče přes půlnoc nepustí. Aspoň jí o půlnoci zavolám, aby věděla, že jsem na ni nezapomněl.

PŘEČTI SI TAKÉ:
TUTORIAL: Silvestrovské líčení podle zpěvačky Misty
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám, když piješ?
Divoký večírek MTV: Co hudební televizi popřály oblíbené celebrity?

Adam, 19 let: No, nevím, jestli úplně chci, ale moje přítelkyně by se strašně urazila, kdybych s ní v tento den nebyl. Prý je to známka velké lásky, nebo co. Kecy. Ale tak domluvili jsme se s celou partou, že půjdeme spolu, takže mi to nakonec ani vadit nebude.

 

Silvestrovská oslava - 1
Jiný si bez své lásky neumí oslavu představit. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Matěj, 20 let: Já bych i chtěl, ale loni jsem provedl pěkněj prů*er, opil jsem se, odešel z mejdanu a ji tam nechal. Pak jsem usnul na zastávce, kde mě nakonec sebrali policajti, který mě odvezli na záchytku.Moje přítelkyně řekla, že mám letos radši jít jen se svými kamarády, že na to znovu nemá náladu. Já jí řikal, že letos tak pít nebudu, ae něvěří mi.

Lukáš, 19 let: Ne, nechci, protože se chci na silvestra bavit se svými kamarády a ona je moc nemusí. Letos jsme se tedy dohodli, že oslavíme nový rok každý zvlášť.

Jarda, 20 let:
Nemám teď žádnou přítelkyni, takže silvestr bude skvělá příležitost, jak se s někým seznámit. Všude je hodně lidí, jsou příjemně naladění, dobře se konverzuje, tak mám určitou šanci. Snad to tentokrát vyjde.
 3 hlasů
Vaše hodnocení