Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V posledních tádnech internetem cloumala kauza uniklých nahých fotek různých celebrit. A to nás inspirovalo... Chtějí mít nahé fotky své přítelkyně i obyčejní kluci? Chce každý kluk, aby mu jeho dívka pózovala v erotických pózách?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme tvoje erotické fotky?

Selfie
zdroj: Thinkstockphotos Selfie
aktualizováno 12.09.2014, 00:06 | 12.09.2014, 00:06 | Krásná.cz

V posledních tádnech internetem cloumala kauza uniklých nahých fotek různých celebrit. A to nás inspirovalo... Chtějí mít nahé fotky své přítelkyně i "obyčejní" kluci? Chce každý kluk, aby mu jeho dívka pózovala v erotických pózách?

Miley, Selena, Jennifer, Kaley... Slavné herečky a zpěvačky se teď pěkně vztekají kvůli uniklým erotickým fotkám. Ale může se to stát i obyčejné české holce? Máš i ty ve zvyku fotit se v erotických pózách a posílat lechtivé momentky svému klukovi nebo někomu, s kým flirtuješ na seznamce? A co kluci? Vyžadují takové pózování po své dívce?


Jakub, 16 let: Že bych zrovna vyžadoval nahé fotky svojí přítelkyně, říct nemůžu, raději se podívám naživo. Kdyby mi to moje přítelkyně navrhla, tak bych samozřejmě nebyl proti, ale určitě bych ji do toho nenutil. Ale znám pár, který si fotí i svojí soulož, tak teď nevím, kdo je divnej. :-D


Denis, 23 let: Proti pózování nic nemám a holkám jsem to i několikrát navrhl - jenže vždy platilo, že se vše odehrávalo jenom v naší posteli a byla z toho prostě "jenom" pěkná podívaná. Focení jsme následně taky zkoušeli, ale v mobilu mám jenom fotky, kde přítelkyně nahá není. Nevím, asi bych si tam ani nahou fotku holky nedával, mobil mi může někdo ukradnout (bohužel ho často někde zapomínám) a pak z toho bude problém. Ani přes internet si s holkama žádný intimní fotky nevyměňuju - jasně, jsem rád, když mi něco pošle, ale nahá úplně není. Kdyby holka nechtěla, tak ji do focení nebo pózování nutit nebudu...

 

Anketa
Fotila jsi někdy erotické fotky?
394 hlasů
Ano.
Hlasovalo 1680 lidí
 


Jakub, 19 let: Přes internet ani přes mobil jsem si se žádnou holkou, kterou znám jenom z internetu, žádné fotky nevyměňoval a ani na tom nemám potřebu nic měnit. Vím, že dneska ty možnosti jsou, je možné použít webkamery a podobně, ale vše se dá snadno zneužít a mně osobně by přišlo trošku nevhodné, požádat holku o nějakou fotku, kde je bez oblečení. V mobilu také nic erotického nemám, natož fotku své přítelkyně bez oblečení apod. Je pravda, že jednou jsem přítelkyni při našich hrátkách fotil a je zde nahá, tuhle fotku mám ale v mém PC a slouží pouze pro moji vlastní potřebu. Kdyby ovšem moje holka něco takového nechtěla, tak s tím problém nemám a nebudu ji do něčeho takového nutit. Ani kamarádům bych takové fotky neukázal, protože to podle mě patří ryze do soukromí.

 

 

Honza, 18 let: Já bych proti nafocení nebo vyměňování erotických fotek nebyl, ale přirozeně ne u každý holky s tím uspěju, že... Jedna holka, se kterou jsem chodil, s tím až takovej problém neměla, takže jsme i něco nafotili. No, vypadala fakt hezky. Dokonce jsem si její fotku, která byla teda dost intimní, dal do mobilu a ukázal i dobrým kámošům. Když jsme se rozešli, tak jsem ji smazal, protože už jsem s ní nechtěl mít nic společného. Byl bych určitě rád, kdyby mi holky dovolily nafocení takových fotek, trošku bych je i přemlouval, no ale když nebudou chtít,tak co nadělám.


Olda, 21 let:
No, možná jsem divnej, ale já po holkách jejich nahý fotky nechci. Nějaký pózování v soukromí, kde jsme jenom my dva, za to jsem rád, ale abych si z toho pořizoval dokumentaci, to ne. Taky je fakt, že docela jsem měl "štěstí" na stydlivý holky - nebo mi to alespoň tak přišlo - kterým bych něco takového ani nenavrhl. V mobilu svou přítelku mám, ale bez oblečení? To ne... Teda někde trochu odhalená je, protože je to letní fotka, ale prostě dolní část vidět není. Kámoši sem tam něco nafotí - řekl bych, že se jim to někdy podaří i bez vědomí jejich holky, a pak se nám ostatním s tím chlubí, ale já bych tohle své holce neudělal... Vždyť každá holka "ji" má tak nějak stejnou, takže o co jde. Žádat po holce na netu nějakou fotku, to taky není pro mě - leda by se mi sama nabídla, jenže takové holky mi přijdou, že se dají moc snadno - prostě tyhle věci bych nechal na osobní setkání. A kdybych ty fotky žádal já, tak by si ta holka mohla myslet, že jsem úchyl, pedofil a tak, a to nechci.

 

Vlastimil, 15 let: Já bych určitě chtěl něco takového nafotit, i mít svou holku v mobilu, klidně nahou. No ale ještě jsem u žádný holky neměl odvahu na to, abych jí o tom řekl, aby to pak třeba náš vztah nepoznamenalo. Třeba až budu s nějakou holkou delší dobu, pak možná... uvidíme. Přes internet mi nějaký holky fotku poslaly, ale že by na nich byly moc vyzývavý, to moc ne. To ale neva, alespoň že vím, jak ta holka vlastně vypadá v obličeji. Nejspíš bych holku do focení nenutil, ale byl bych rád alespoň za nějaký experiment, kdy pak třeba všechno smažeme...

 

 

Martin, 16 let: Vyměňovat si s holkou fotky přes net by bylo fajn, jenže je fakt, že nejen já, tak i ona pak neví, kde ty fotky nakonec skončí, takže se holkám nedivím, že nic moc posílat nechtějí. Jsem rád alespoň za profilovku, ale tu má dneska minimálně na Fb snad každej, takže stačí se zeptat na její Fb a je to. Zajímalo by mě určitě, jak ta holka ve skutečnosti vypadá nahá, bez podprsenky, bez kalhotek - to snad ale skoro každýho kluka, když si píše s hezkou holkou, ne? U své holky bych nějaký erotický fotky uvítal - zatím se mi podařilo některé přemluvit, že je vyfotím alespoň bez podprsenky, ovšem v celé své kráse by byla lepší. Takovou fotku mám i v mobilu - vidím v tom výhodu, protože když se mi něco nepovede, mám vztek, tak mít fotku své holky, ještě k tomu docela erotickou, je k nezaplacení. To se mi nálada pak zlepší, zvlášť když vím, že ta holka je moje a třeba večer ji uvidím.

 

PŘEČTI SI TKAÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Fotili bychom se nazí?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme chuť na sex, když zrovna není s kým?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Opravdu milujete sledování porna?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co jsme o holkách netušili a fakt nás to zaskočilo?

 

Lukáš, 18 let: Vyloženě intimní fotky bych si s nikým na internetu nevyměňoval. I holky by se měly trošku zamyslet, než úplně neznámému klukovi pošlou fotku, kde jsou bez kalhotek atd. Každá holka by podle mě měla mít svou hrdost a mám dojem, že tyhle fotky se prostě posílat nemají... Jednak se neví, kdo je na druhé straně a taky se může stát, že s tou fotkou pak bude ten člověk dělat různý věci, věřím, že takový fotky někdy chtějí kluci, kteří si reálnou holku moc nenajdou, a to je škoda. Já si raději počkám a budu mít holku se vším všudy. A navíc, pochybuju, že by některý holce bylo příjemný, když by si nad její zaslanou fotkou ten kluk honil a pak se i udělal.... Sám bych fotku, kde je vidět třeba moje péro, nikomu neposlal. Do toho přeci nikomu nic není, ne? Vím, že někteří kluci si chtějí přes internet vyměňovat fotku svých pinďourů, ale nevím, mně by tahle "hra" nevzrušovala, snad jen, kdybych byl gay a jako heterosexuálního kluka by mě tohle nenapadlo - když už, tak tyhle věci vyřeším s kámošema "naživo" a ne virtuálně... Ve vztahu je to jiný. Hodně holek se rádo předvádí, takže proti pózování (bez focení) nic nemám a to bych přítelkyni navrhl. A focení... tam bych hledal nějaký kompromis. V počítači nebo i v mobilu bych přítelkyni chtěl mít. Nemusela by teda být úplně nahá, ale fotka ve stylu, kde je v podprsence a v kalhotkách (které si trošičku stahuje) by byla fajn. Vyloženě nahá by tam nebyla, takže tuhle fotku bych mohl ukázat i kámošům, ale aby bylo vidět, že některý věci si nechám "na doma". Kluci podobné fotky chtějí. Holky by se v tom měly trochu podvolit, protože jinak si my kluci dáme do mobilu něco jiného a je to škoda. Něčím jiným myslím právě jinou holku (i nahou) nebo rovnou klasický kosočtverec, co jsem u kámošů taky viděl. :-D Nevím, co holce ublíží víc, jestli když se budeme dívat na cizí holku ( i kvůli tomu, že ona svou fotku odmítá), nebo na svojí holku. Myslím, že každý kluk, kterému na jeho holce záleží, se bude dívat raději na tu svou a ostatní věci smaže (můj případ). Vlastně bych chtěl totéž i od své holky, nebylo by mi příjemný, kdyby měla v mobilu nějakého vysportovaného svalovce, když chodí se mnou.

 

Filip, 20 let: S nějakým odvážnějším focením tedy zkušenost nemám, a to ani z jedné strany objektivu. Nevím, když o tom teď uvažuji, tak by mi nevadilo mít nějakou "odvážnější" fotku své přítelkyně, byť sám bych ji asi pořizovat nechtěl, na to mě moc neužije. Na druhou stranu mi to ale nepřijde jako dobrý nápad. Riziko, že by to viděl někdo, kdo nemá, tu jistě je, ale přijde mi to nepraktické ještě z jednoho důvodu - vždycky se může stát, že se ti dva rozejdou, a pak nastává zvláštní situace, kdy jeden má u sebe fotky, které ten druhý už rozhodně nechce, aby měl... No, nevím. Kdyby mi třeba přítelkyně chtěla udělat radost, tak by se jí to tím povedlo, ale jinak mě tohle nechává chladným a nemám v plánu se tady nějak angažovat.
 

Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.0 hlasů
Vaše hodnocení