Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chodí s námi kluci jen kvůli sexu? Nebo nás opravdu milují a chtějí být ve vztahu. Známe odpovědi kluků!

KLUČICÍ ZPOVĚĎ: Chodíme s holkou vždy z lásky, nebo klidně jen kvůli sexu?

První sex
zdroj: Thinkstockphotos První sex
aktualizováno 31.10.2016, 14:30 | 28.10.2016, 00:41 | Krásná.cz

Chodí s námi kluci jen kvůli sexu? Nebo nás opravdu milují a chtějí být ve vztahu. Známe odpovědi kluků!

Otázku nám tentokrát poslala čtenářka Daniela: Vstupuji kluci do vztahu vždycky opravdu jenom kvůli tomu, že jim jde o tu holku, o ten vztah, s tím, že budou mít i sex, ale není to pro ně to nejdůležitější, nebo je to tak, že začali s holkou chodit hlavně kvůli tomu, že je hezká a sex s ní je super. A využívají současně toho, že mají sex často a můžou ho mít bez ochrany - kondomu? Řeknou kluci na rovinu, že je baví pouze sex? Nebo to hrají na vztah a jen si užívají.

 

Denis, 24 let: Ne, nevzpomínám si, že bych chodil s nějakou holkou jen kvůli sexu, vždycky mě něčím zaujala a bylo v tom něco víc.Měl jsem to tak i když jsem byl mladší. Se současnou přítelkyní to mám také tak. Sex v těch vztazích byl, ale spíš spontánně. Nepovažoval jsem ho a nepovažuju za nejdůležitější.

 

Lukáš, 18 let: Něco v tomhle smyslu jsem nedávno zažil se současnou přítelkyní. Měli jsme nějakou dobu menší krizi, prostě jsme si přestali rozumět. Já se navíc v tu dobu seznámil s jinou holkou, která by se mnou i chodila. Co jsem ale zjistil, tak by byla v sexu dost stydlivá, takže jsem nakonec zůstal s přítelkyní. V podstatě to bylo kvůli sexu, protože jinak bych se s ní jistě rozešel. Vlastně ne kvůli sexu vlastnímu, myslím styku, hlavně kvůli praktikám, které se mi líbily a vím, že jiná holka by do nich nešla. Třeba do toho dráždění zadečku od ní i já jí, nebo honění a kouření penisu. Do toho každá holka taky nejde a já si to moc užívám. Později se to nějak urovnalo a bylo to v pohodě, takže jsme spolu doteď.

 

 

Milan, 19 let: Jde mi o vztahy, protože se snažím tu holku brát jako parťačku. Sice mi nevadí, když jdu někam sám, ale co si budeme povídat, když je to možný, tak je lepší trávit čas ve dvou. Jde mi teda hlavně o společný zážitky, chcete-li tedy vztah. Sexu se nebráním, do vztahu patří, ale vztah postavený na sexu bych nechtěl. Líbí se mi, je fajn, ale já si užívám hlavně ty věci okolo, i ty věci, kde nedojde k sexu - mazlení, udělat dobře holce pusou, různě se jí dotýkat apod. V poslední době se vidíme sice docela často, ale jak už jsem zmínil, hlavně spolu trávíme čas. Těch trvalejších přítelkyň jsem zase tolik ještě neměl a i s těma předešlýma to bylo podobný. Když jsme se neviděli, tak jsem byl i měsíc bez sexu. A obešel jsem se bez toho. Mně docela trvá, než se s někým seznámím, takže beru za výhodu, že ty věci mohu dělat s někým, koho znám. Ale vyloženě na sex bych si holku nehledal, to si raději počkám, až se víc poznáme a najdu někoho, s kým si budu rozumět. Když už dojde na sex, tak používám s přítelkyní kondom, vím, že ona bere prášky a nejspíš by jí to nevadilo i bez kondomu, ale zase jistota je jistota.Dělám to i kvůli tomu, aby nebyla těhotná, což by byl docela trapas. Nevadí mi to, protože jak už jsem zmínil výše, stejně zaměřuju na jiný věci, které si užívám víc.

 

Anketa
Vadí ti, když jsi bez kluka?
 

 

Olda, 22 let: Já to s holkama bral jako vztah. To spíše z jejich strany, jak jsem později zjistil, to bylo tak, že jim šlo o sex, nebo byl pro ně hodně důležitý a nerozuměli jsme si i v jiných věcech. Myslím, že není pravda, že se tvrdí, že kluci musí mít sex pořád, určitě se bez něj dokážou nějakou dobu obejít. Podle mých zkušeností, je sice pravda, že když s někým začnete chodit, tak po prvních schůzkách to pak o sexu nějakou dobu být může, zvlášť když se můžete setkávat pravidelně. Pak se to stejně ale nějak omrzí, je to stále stejné - buď se tam musí přijít s něčím novým, nebo se věnovat jiným aktivitám. I po těch patnáctinách to chtějí kluci zkusit, ale podle sebe soudím, že se toho pak nabaží a chce to něco jiného. Takže styl, že bych chodil s holkou a setkával se s ní jenom kvůli tomu, abych s ní měl sex, by mě dost nudil. Což možná zní divně, ale já to tak vnímám. S přítelkyní se sice nevidíme tak často, ale za problém to nepovažuju. Když už to fakt chci, tak si udělám dobře sám, prostě si ho vyhovím a je to v pohodě. I dyž se ale sejdeme, není to pokaždé tak, že bychom hned měli sex. Věnujeme se jiným věcem, sex máme, ale zase ne až tak často. Od té holky chci něco víc, než jen to, aby mi "dala". Co se týče věcí, tak děláme klasiku, kde ale já používám kondom - pro svůj klid, protože po zkušenostech opravdu nevím, zda mě ta holka za chvíli neopustí nebo nebyla moc promiskuitní. Když bych přítelkyni neměl, tak si počkám na nějaký vztah a pak to nějak bude. V jednu dobu jsem neměl sex půl roku a vydržel jsem to.

 

  

Honza, 18 let: S některýma holkami jsem to tak měl. Většinou jsem v tom vztahu byl dominantní, takže nakonec šly i do věcí, který by třeba samy ani nenavrhovaly a jelikož jim zřejmě imponovalo, že se mnou chodí, tak jsem toho využíval i já. V dobách, kdy jsem neměl moc možnost z různých důvodů se někde seznamovat, se mi to i docela hodilo. Prostě se jenom domluvit, kdy a kde se sejdeme a šlo se na to. Dá se říct, že naše setkání byla hlavně o sexu. Jiný aktivity jsme ani moc nedělaly. O klasiku mi ani tak nešlo, vzrušovalo mě hlavně, když jsem mohl holce vyvrcholit na tělo, ať už po klasickým sexu, nebo po orálním, nejvíc pak bylo, když si to rozmazala nebo jsem jí to rozmazal já mezi prsa, to mě rajcovalo nejvíc. Nebo jsem jí vyvrcholil na záda, užíval jsem si i orální sex, nejen od ní, ale i když jsem to dělal já jí. Podobně, když alespoň některá šla do polykání. Mě to takto vyhovovalo, z jejich strany to bylo jak kdy - některé to dělaly nejvíc asi jen kvůli mně, že jsem to chtěl, ale já to neřešil. Sex je pro mě důležitý. Ideální situace to není, ale někdy je snazší prostě ten vztah neukončit - ta holka se k tomu neodhodlá a já jsem zase moc línej se porozhlížet jinde, proč taky, když ty věci byly a sex mě bavil. Ideální je, když to má holka stejný, to je případ mé současné přítelkyně, kde vím, že si to užívá taky. A dovedu si i tady představit, že bychom ten vztah udržovali i jen na tom sexu, i když bychom si jinak nerozuměli (myšleno do budoucna, teď si rozumíme i jinak). Samozřejmě by to musela chtít i ona.

 

Martin, 18 let: S jednou dřívější přítelkyní jsme se domluvili, že vztah ukončovat úplně zatím nebudeme, ale že to bude hlavně o sexu. Nerozuměli jsme si moc v ostatních věcech, ona se pak seznámila s jiným klukem, ale zase zjistila, že si moc nevyhovují v sexu. Ale ona ten sex a nějaký věci v něm chtěla. Takže jsme to chvilku měli tak, že jsme spolu měli sex, ale jinak oficiálně chodila s ním. Což nebylo hezký ani k jedné straně, já vím, ale prostě to tak bylo. V ostatních případech, když chodím s holkami, tak to beru spíš jako nezávazné. Těm holkám to dopředu říkám, ale ony si to vždycky samy přemění na vztah. Přitom je to hlavně o sexu. Sice občas chodíme na nějaké akce, ale sex je alespoň pro mě v tom vztahu hodně důležitý. Navíc mám kolem sebe hodně holek, který by se mnou i chodily. Ani nemám problém nějakou sbalit. Takže v tomto ohledu to neřeším, i kdyby, tak prostě sex mít budu. Hlavně mi jde o to, když mě holka umí dobře uspokojit orálně, vykouřit až do konce. Klasiku mám taky moc rád, ale tu dělám s kondomem, takže v tom jinak rozdíl nevidím. Jen v tom, že tu holku znám delší dobu, ale jinak to moc neřeším, ty vztahy, i když já bych to tak nenazýval, moc dlouhý nemám.

 

 

PŘEČTI SI DALŠÍ ZPOVĚDI KLUKŮ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Touží kluci po tom, aby sis hrála s jejich zadečkem?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám, když piješ?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak stylově reagovat na sexuální návrhy?

 

Vlastimil, 18 let: Jelikož jsem spíš stydlivější, tak jsem rád, když se mi podaří nějakou holku oslovit. Podobně si moc nevěřím i v sexu, protože se mi stávají pořád nějaké různé trapasy - třeba se mi nepostaví penis (asi z nervozity) nebo neodhadnu, kdy už to na mě jde, takže to je taky někdy trapas. Zároveň neberu sex za to hlavní a dělám to pouze s kondomem. Takže to beru tak, že mi jde o tu holku. O samotný sex jde až na nějakém dalším místě, kde navíc bývá iniciativnější přítelkyně.

 

Jakub, 20 let: U mě je to tak, že s tou slečnou chodím hlavně kvůli ní samé, že spolu trávíme čas, rozumíme si, mám v ní podporu a podobně. Sex do našeho vztahu samozřejmě patří, ale nezůstával bych s ní, kdyby nám ostatní věci nefungovaly. Sex neřadím na první místo, klidně se bez něj nějakou dobu obejdu, z toho důvodu bych ani nechtěl vztah, který by byl založený jen na sexu. Možná v případě, kdybych ten sex opravdu hodně, hodně dlouhou dobu neměl, tedy se mi nedařilo nějakou dobu v řádu let najít přítelkyni a opravdu by mi to chybělo, ale taková situace zatím nenastala, a tak si vždycky raději počkám na vztah se vším všudy. Čas trávíme s přítelkyní různě, ale není to tak, že by na každém našem setkání došlo k sexu, to ne, takže sex máme třeba jednou do měsíce, protože se někdy tak často ani nevidíme. Samozřejmě v tom výhody vidím v tom smyslu, že přítelkyni už znám, znám ji i tam "dole", a zároveň tedy využívám i té možnosti, že se můžu udělat přímo do přítelkyně (a využíváme většinou jiné metody antikoncepce), protože si věříme a jsme spolu už dlouho, ale někdy to kombinujeme i s kondomem.
 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení