Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ze začátku je to mezi vámi velká láska, ale i z té se může časem stát nudná rutina. Jak si okořenit milování, aby to nebylo pořád to samé?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co dělat, když se ze sexu stane rutina?

Milování - 3
zdroj: Thinkstockphotos Milování - 3
aktualizováno 24.05.2013, 01:20 | 24.05.2013, 00:00 | Krásná.cz

Ze začátku je to mezi vámi velká láska, ale i z té se může časem stát nudná rutina. Jak si okořenit milování, aby to nebylo pořád to samé?

Vztah potřebuje péči a stejné je to i s vaším milováním. Musíte na sobě pracovat a rozvíjet se, abyste se sobě navzájem neomrzeli. Zeptali jsme se kluků, jak se chovat, aby váš sex nezabila rutina.

David, 16 let: Asi je lepší předcházet tomu už ze začátku a nezkoušet hned všechno najednou. My s přítelkyní máme pořád co zkoušet a baví nás to. Když se vaše milování bude stávat rutinním, je asi nejlepší vyzkoušet něco úplně nového, co jste nikdy nedělali (nebo jste se báli zkusit). Pokud jste zkusili už úplně vše, tak fakt nevím :-) Myslím, že v sexu toho jde dělat tolik, že člověk an vše nezvládne vyzkoušet za celý život.

Jakub, 18 let: 
Myslím si, že by si partneři o tom měli promluvit. Hodně vztahů ztroskotá na tom, že se o těchto věcech nebaví a pak to nezřídka končí třeba tak, že dotyčný/á hledá štěstí jinde a o to přece ve vztahu nejde. V sexu se dá dělat tolik věcí, přiznám se, že v tomhle zatím moc náročný nejsem, mě by stačila třeba nějaká jiná poloha. Bohužel, nemám to štěstí se s přítelkyní vídat každý den, a tak se na každé společné milování těším a vůbec mi nevadí, že děláme vlastně pořád to samé. Sex do vztahu jistě patří, ale na druhou stranu by si ho partneři neměli dopřávat za každou cenu.

 

Milování - 2
Abys předešla rutině, nejlepší je experimentovat. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Radim, 22 let: S přítelkyní jsme vsadili na různé sexuální hračky, které čas od času vyzkoušíme. Dáváme si navzájem takové dárky, aby se nám oběma líbily, a pak to společně testujeme. Zatím největší úspěch však měl obyčejný vibrátor, se kterým si hodně vyhrajeme. Možná se někteří kluci budou divit, ale to vibrování se může líbit i jim.

Martin, 16 let: Podle mě v mladém věku ani ta rutina hrozit moc nemůže. Ve svém věku spíše řeším opačný problém, totiž, že sexu je málo, nikoli, že se s holkou miluju jenom z povinnosti. Ale na druhou stranu mi přijde logické, že s postupujícím věkem tato situace nastat může. Zde je na místě přijít s něčím trošku novým. Taky si myslím, že žena by o sebe měla i přibývajícím věkem pečovat, aby byla pro svého muže stále přitažlivá.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Update vaší lásky: Čtyři tipy, díky kterým bude jen tvůj
Vrať do vašeho vztahu vášeň
Sado-maso vztah ničí tebe i tvé okolí
Doma.cz píše: Zlikvidujte ničitele sexu: Co nám nejvíc kazí milování?
Intimní holení: Něžná předehra pro oba

Daniel, 20 let: Zatím jsem s žádnou holkou nebyl tak dlouho, aby se nám sex omrzel, takže z vlastní zkušenosti nevím. Ale kamarádi to většinou řeší tak, že se svýma holkama expermentují. Jedni se dostali už tak daleko, že téměř nemají normální sex, každé číslo mají nějak speciální.

Filip, 19 let: 
Se svojí dívkou nespím, což sice může vypadat zvláštně, ale mně to tak přijde normální. Myslím, že na sex a experimentování v něm budeme mít celý život, tak proč se do toho pouštět hlava nehlava? Zatím to vypadá, že se spolu nenudíme a do svatby si bohatě vystačíme s mazlením. Jestli to vážně vydržíme tak dlouho, budu mít o to větší radost, protože pak je jasné, že sex je opravdu tím "bonusem" vzájemné lásky.

 

Milování - 1
Užívejte si každou chvilku, co jste spolu, a jen tak se neomrzíte. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Petr, 20 let: Zatím si chci užívat, takže v okamžiku, kdy mi sex s přítelkyní nepřijde až tak zajímavý, je na čase slečnu vyměnit za jinou. Mám hrozně rád to vzrušení z prvních milování, kdy se člověk nemůže dočkat, až to bude, a o to se nechci zatím připravit, takže se nebudu vázat k jedné ženě. Časem to jistě přijde, ale zatím jsem k tomu neodzrál.

Zdenda, 23 let: Jsem se svou přítelkyní 5 let a zatím se nám sex nijak neomrzel. Neděláme nic speciálního, prostě se máme pořád rádi a užíváme si každý okamžik, který trávíme společně, a to i v posteli. Myslím, že s tímhle přístupem se neomrzíme.28 hlasů
Vaše hodnocení