Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vánoce se blíží, a tak na vánoční téma došlo i v naší zpovědi.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co říkáme na dárky, které od holek dostáváme k vánocům?

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 12.12.2014, 10:47 | 12.12.2014, 10:47 | Krásná.cz

Vánoce se blíží, a tak na vánoční téma došlo i v naší zpovědi.

Kluci dnes zavzpomínají na všechny dárky, které kdy od holek dostali, nejen k Vánocům, ale i narozkám, Valentýnu apod. A teď po pravdě... Jsou dárky od holek kýč nebo promyšlené a dokážou potěšit? Máme my holky fantazii, vkus a cit na výběr dárků pro své chlapy? Řeší kluci radši u předem s holkou, co bys chtěli, naznačují, nebo si rovnou o něco řeknou? Nebo vsází na překvapení a věří, že je svým nápadem a volbou dárku nezklame?

 

Honza, 18 let: Dárky příliš neřeším, takže u mě je to taková sázka do loterie, kdy se vždycky těším, co holku (nebo i kámošku) napadne. No, nedopadá to špatně a vyloženě nevkusnej dárek jsem ještě nedostal. U mě to holky tak nějak "vycítí", podle toho, o čem se bavím, nebo nadhodím, tak mi něco v tom smyslu koupí.

 

Anketa
Dostala jsi někdy od (svého) kluka dárek, který tě naprosto zklamal?
 


Vlastimil, 16 let:
Od holek většinou dostávám nějaké drobnosti, a ne vždy mě teda potěšily. Na rovinu jsem to sice neřekl, ale radost jsem neměl. Takže jsem pro, aby se tahle věc trochu domluvila dopředu, aby nebyly pak trapasy. Jsem zvědav, co dostanu od svý holky na Vánoce letos, ale představu jsem jí řekl, tak snad budu letos potěšen trochu víc... Doufám.:-) A taky doufám, že se trefím do vkusu i já jí.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Umí se nám naše holka trefit do vkusu?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme s tebou strávit silvestra?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Dáváme si novoroční předsevzetí?

 

Jakub, 19 let: Mě dárky od kamarádek a od přítelkyně vždycky potěšily. Potěšilo mě vlastně jenom to, že si na nějaký významný den (narozeniny, svátek...) vůbec vzpomněly, a jelikož nejsem nijak náročný, potěší mě i drobnost. Já dárky za až tak důležité nepovažuju, takže mi stačí jenom klasické popřání všeho dobrého. Zatím jsem tedy zklamání nezažil a snad tomu tak bude i nadále. Když chci něco dražšího, tak to s přítelkyní konzultuji dopředu, nebo se mě třeba zeptá, jakou vůni mám rád a podobně. No... Pak teda sice vím, co dostanu, ale pro mě je to lepší, než abych řešil, že se mi věc nelíbí, nevyhovuje a tak dále. Může se stát, že na nějaký den může zapomenout, a to není žádná tragédie. Nebo když nemá žádný nápad a nejedná se o nic významnějšího, tak to holky mohou zachránit úplně přirozeným způsobem, který snad potěší každého kluka - společným milováním. :-)

 

Olda, 22 let: Já mám zkušenost, že dárky od holek vždy nekončily dobře. Dostával jsem věci, které se mi buď nehodily, nebo nelíbily. Nebo jsem dostal voňavky, jejichž vůně mě moc "nebrala", ale když jsem viděl, kolik stála, tak jsem si ji už nechal. Nedávno mi moje bývalá holka koupila tričko, o kterém jsem sice předtím dost mluvil, ale zapomněli jsme si ujasnit velikost, a tak se stalo, že jsem se do něj pak prostě "nevešel". Začal jsem to řešit tak, že s holkou na tohle téma hodím řeč a doufám, že si to vezme k srdci. Podle mě to ani jinak nejde, protože každej má jinej vkus a co se líbí mě, to se nemusí líbit jinému. Když vybírám já něco pro holku, tak se radši taky ptám.

 

Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, můžeme jim ji položit za tebe.


Víš o klukovi, který má co říct a mohl by v naší Zpovědi odpovídat? Ať se přihlásí na redakce@krasna.cz.7 hlasů
Vaše hodnocení