Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V pubertě často experimentujeme se svým tělem a zjišťujeme, co se nám vlastně líbí, nebo naopak nelíbí. U holek se to považuje za běžné, ale jak to mají kluci?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Experimentovali jsme někdy s kamarády?

Homosexuálové - 2
zdroj: Thinkstockphotos Homosexuálové - 2
aktualizováno 15.11.2013, 00:00 | 15.11.2013, 00:00 | Krásná.cz

V pubertě často experimentujeme se svým tělem a zjišťujeme, co se nám vlastně líbí, nebo naopak nelíbí. U holek se to považuje za běžné, ale jak to mají kluci?

Možná už ty sama máš nějaký erotický zážitek se svou kamarádkou. Třeba jste se jen líbaly, třeba došlo i na dotyky, nebo jste se dokonce milovaly. Jsou to experimenty, které k dospívání patří, protože člověk zjišťuje, jak na tou se svou sexualitou vlastně je. Je také pravda, že líbačka s tvou nejlepší kamarádkou z tebe lesbičku v žádném případě nedělá, a ani v případě, že ses milovala s dívkou, to nemusí znamenat, že bys byla na holky.

Fakt je ale ten, že v dnešní době otevřené sexuality má tyto zážitky hodně holek, i když určitě ne všechny. Na erotické hrátky dvou dívek se také pohlíží jinak a i kluci přiznávají, že by se na něco takového rádi podívali. Proto nás dneska zajímalo, zda i kluci se svými kamarády experimentují, a to přesto, že o sexu dvou kluků hovoří mnoho lidí velice pohrdavě.

Jakub, 18 let:
S jedním kamarádem jsme trochu experimentovali, podobně jako asi většina kluků. Vzešlo to víceméně z jeho iniciativy. Nabídl se, že mi poskytne orální sex, a taky si hrál s mým penisem. Já jsem do toho nešel. Následně pak došlo i na láskání análního otvoru a na anální sex, kde jsem byl v roli jak aktivní, tak pasivní. Tato zkušenost je pro mě důležitá, neboť se nyní lépe dokáži vcítit do pocitů holky, když dojde na anální sex, a vím, co a jak. Pro kluky je anální sex asi lepší, protože mají prostatu, která holkám chybí. Bude něco pravdy na tom, když nám holky říkají, že po nich anální sex chceme, ale stejnou věc na sobě tvrdošíjně odmítáme... Je to již mnoho let, kdy jsme takhle jednorázově experimentovali, vícekrát se to neopakovalo. Je sice pravda, že ten kamarád byl nakonec opravdu gay, ale myslím, že v tom věku o tomhle jasno ještě určitě neměl a oba jsme to brali jenom jako novou zkušenost. Ovšem dnes mám jasno o tom, že bych si něco takového už nezopakoval.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejžárlivější žena světa? Tento fešák musí denně na detektor lži a má zákaz téměř všeho

Šílená televizní show: Nechá se heterosexuál vyvrcholit od gaye? Video

Nejslavnější gayové a lesby českého showbyznysu: Tihle se za to nestydí!

Odhalená těla, zvířátka a chlapi v silonkách. To byl pochod sexuálních menšin Prahou

 

Homosexuálové - 1
I kluci se svými těly experimentují. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Lukáš, 17 let: S kámošema jsme jednou experimentovali v partě, kde byli pochopitelně samí kluci. Zkoušeli jsme různé věci - navzájem jsme si vyhonili, pozorovali, komu se postaví dříve, někdo šel i do orálního sexu... :-) O něco později jsme se koukli i na gay porno, při kterém jsme si taky vyhonili. Ale co vím, tak nikdo z nás vážně gay nebyl. I tak si myslím, že nám tato zkušenost něco dala a není proč se za ni stydět. Teď ale máme s klukama zájmy jiné.

 

Anketa
Vadilo by ti zjisti, že tvůj kluk měl sex s jiným klukem?
 Jakub, 16 let: 
Experimetování nemám obecně rád vůbec. Kluci jsou buď na holky, nebo na kluky a podle toho se mají řídit! Když chce kluk experimentovat s klukem, tak to trochu zavání homosexualitou, i když v dnešní době, kdy je společnost náctiletých jiná než v dobách, kdy byli v pubertě naši rodiče, by se dalo říct, že je to vlastně ''normální''. Takže abych odpověděl na otázku, neexperimetoval jsem s klukem a ani se na to nechystám...

PŘEČTI SI TAKÉ:
Homosexualita není zločin
Tvá kámoška je lesba. Co s tím?
Ať už jsi na kluky, holky, či obojí, nezapomeň, že pořád jsi to ty!
Gay, lesbička, bi. No a?

Martin, 17 let: Je pravda, že holky také spolu experimentují, tak proč by nemohli i kluci? Já se třeba přiznám k tomu, že když jsem byl menší, tak jsme si s kámošema v partě navzájem prohlíželi naše frantíky... Zajímalo nás, jak vypadá pohlaví toho druhého, jak jako kluci fungujeme.

 

Homosexuálové - 3
Dva kluci se spolu mohou ocitnout v posteli a ještě to neznamená, že by nutně museli být homosexuálové. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Filip, 19 let: Ne. Nikdy jsem nic takového nedělal a popravdě řečeno mě to ani nikdy nenapadlo. A předpoklad, že u holek je to jinak, mi nepřijde úplně relevantní. Hodně holek že prý experimentuje? Na to jste jako přišli jak? Celá tahle záležitost mi připadá dost postavená na hlavu. Přijde mi to zaprvé dost nepředstavitelné a zadruhé dost hloupé. Brrr.

 

Anketa
Máš ty sama zkušenosti se sexem či mazlením se stejným pohlavím?
 Denis, 23 let:
Určitě se s nějakým experimentem setká každý kluk, i když se o tom moc nemluví. Na základce jsme měli tělocvik kluci zvlášť, takže tam o tohle nouze nebyla. Jde o to, že jsme se po zápase objímali, sem tam přišel vážně i nějakej ten polibek a tak... Potom ve sprchách jsme byli taky nazí, takže jsme nejen porovnávali celé své tělo, ale dotýkali se toho druhého i na těch nejintimnějších místech... Je pravda, že jsme se při tom i dost vzrušili. Tenkrát to nejspíš nikomu nevadilo, ale je fakt, že ve svým věku už bych do něčeho takového nešel, jaksi jsem z toho vyrostl a gay nejsem. :-)

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Můj syn je gay! S manželem se trápíme
VÁŠ PŘÍBĚH: Z mé první lásky se stal gay!

Petr, 22 let: Ano, vím, že se to tak občas dělá, ale upřímně si neumím představit, že bych se jiného kluka dotýkal na intimních místech. V pubertě jsme se s kluky v šatně porovnávali a zkoumali, jak je kdo vyvinutý, ale k ničemu víc nedošlo, alespoň v případě, že jsem u toho byl já. Přijde mi to trošku divné, už od mala vím, že jsem na holky, tak proč bych sahal na kluky?


 6 hlasů
Vaše hodnocení