Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říká se, že správný chlap je zarostlý a smrdí. Že to platilo dřív, je dost zjevné, ale jaký názor mají dnešní kluci?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Holíme se "tam dole"?

Holení - 3
zdroj: Thinkstockphotos Holení - 3
aktualizováno 20.09.2013, 11:19 | 20.09.2013, 00:00 | Krásná.cz

Říká se, že správný chlap je zarostlý a smrdí. Že to platilo dřív, je dost zjevné, ale jaký názor mají dnešní kluci?

Depilace intimních partií je dnes u většiny dívek běžnou součástí hygieny a je úplně jedno, zda jde o částečnou, nebo úplnou depilaci. Má to totiž mnoho výhod, k nimž nepochybně patří i ty hygienické.

Ale jak jsou na tom kluci? Považují holení přirození za normální, nebo naopak věří, že chlupy jsou mužné? Zeptali jsme se.

Jakub, 18 let: Ano, dole se holím a dá se říci, že skoro úplně, pouze něco málo nechávám. Důvodů je docela dost: Když se oholím, tak se cítím volněji a lépe, zvlášť v létě se zpotím doslova všude, takže i dole, a kdybych se neholil, bylo by mi nepříjemně. Dále je to praktické i pro holku při orálním sexu a v poslední řadě i pro mě při milování s přítelkyní, kde by mi to taky překáželo. U holek upřednostňuji to samé, buď alespoň částečné holení, nějaký vzor, nebo nejlépe skoro nic. Myslím, že je to tak lepší pro obě strany, respektive mně a přítelkyni (a i bývalým přítelkyním) to tak vyhovovalo.

Daniel, 20 let: Nesouhlasím s tím, že by se kluk musel holit. Je to hloupost. Nelíbí se mi to a nesouhlasil bych, aby mne dívka do toho nutila. Ani já svým přítelkyním nemluvím do toho, jak jsou tam dole upravené.

 

NEPŘEHLÉDNI:

To je rebelka! Španělka se odmítá holit. Není to přirozené, říká

Irská novinářka se rok a půl nikde neholila. Podívejte se na výsledek

Průřez komunitou dívek, které se neholí. Z téhle galerie vám bude špatněAdam, 22 let:
Má přítelkyně chlupy v rozkroku nesnáší a nutí mě se holit. Jednou mě příjemně překvapila a udělala z toho zajímavou předehru, kdy jsme se oba navzájem oholili do podoby, v jaké bychom partnera chtěli mít. Přesto mi to ale není úplně příjemné. Vždycky to potom pěkně nepříjemně píchá. Snažím se jí vyhovět, ale kvůli tomu nepříjemnému pocitu to dost flákám, pouze se zastřihuji, a to ještě jen někdy.

 

Holení - 4
Pokud se tvůj oholení partner brání, můžeš z toho udělat zajímavou předehru. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Lukáš, 17 let: Já se holím částečně. Kdybych se neholil vůbec, tak by mi to vadilo, protože o sebe, i když jsem kluk, taky trošku pečuju. Ale vždycky si něco nechám, protože úplně vyholené by to taky nebylo ono. Prostě abych šel trošku s trendy, ale zůstal taky zároveň mužem.

Jindra, 19 let: Nelíbí se mi, když mají kluci své přirození úplně vyholené. Ale nosit to přírodně už taky není zrovna v módě, ještě ke všemu je to dost nepříjemné. Jsem tedy pro úpravu částečnou úpravu ochlupení, nejlépe nůžkami nebo strojkem. Zkrátit, ale ponechat, to je moje heslo.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Perfektní oholení: Jak na to?
Mají se kluci holit v podpaží? VELKÝ PRŮZKUM
Zahoď stud a dopřej si orální sex

David, 17 let: Ano, přirození si holím. Zaprvé mi to přijde hygieničtější a za druhé přítelkyni to také vyhovuje. Nezastřihuji, ale rovnou do hola, kompletně. U holek bych to bral jako samozřejmost... Chlupy k ženám nepatří.

 

Holení - 2
A jak se kluci líbí tobě? Oholení, nebo zarostlí? (Foto: Thinkstockphotos)

 

Martin, 16 let: Ne, rozkrok si neholím. Teda přesněji, občas něco zastřihnu nebo poupravím, ale jinak mám rozkrok přírodní. Mně to tak vyhovuje (připadám si tak více jako muž) a ani žádná z mých holek s tím problém neměla. Pokud by měla, tak bychom snad nějaký kompromis našli :-)

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše:
 Intimní holení: Něžná předehra pro oba
Sex koučka: Popíšu vám, jak má vypadat nejlepší penis

Venca, 19 let: 
Nemám nic proti oholeným klukům, myslím, že je to každého věc. Já osobně preferuju upravené ochlupení - tedy někde oholit, někde ponechat. Už mi není 14, abych chodil jako holátko.4 hlasů
Vaše hodnocení