Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mnoho holek si stěžuje, že je sex bolí, že je pro ně nepříjemný... Často to provází zejména začátky, než se holky naučí uvolnit a užívat si to. Mají něco takového i kluci?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: I nás sex bolí - a můžete za to vy

Problémy v posteli - ilustrační foto - 3
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli - ilustrační foto - 3
aktualizováno 08.01.2016, 15:19 | 08.01.2016, 15:19 | Krásná.cz

Mnoho holek si stěžuje, že je sex bolí, že je pro ně nepříjemný... Často to provází zejména začátky, než se holky naučí uvolnit a užívat si to. Mají něco takového i kluci?

"Může se stát, že vás sex bolí, nebo že je pro vás při něm něco nepříjemné? Mohou za něco z toho holky? Máte pro čtenářky nějaké doporučení, na co si dát pozor?" ptá se našich zpovědníků tentokrát čtenářka Anička.

 

Vlastimil, 17 let: Na úvod asi musím zmínit to, že mnoho zkušeností se sexem nemám, tak třeba mi něco zůstalo "skryto", ale podle mě bolest u kluků při sexu ani moc být nemůže. Zatím jsem se s ničím takovým nesetkal a co vím od kámošů, tak taky problémy nejsou... Kluci to (nejen) v tomhle mají podle mě lehčí.


Jakub, 20 let:
Určitě i kluci zažívají zejména při prvním milování a následně i třeba ještě nějakou dobu poté různé nepříjemnosti a trapasy, v tom určitě nejsou holky samy. Většinou jde tedy stejně jako u nich hlavně o nervozitu, v důsledku čehož se nám třeba nepostaví penis, apod. A pokud jde o samotnou bolest při styku... No, v některých ohledech to mají asi holky horší, ale to neznamená, že pro kluky musí být vždy milování příjemné... Jedna z věcí, která je podle mě nepříjemná pro obě strany, je ta, když je slečna "tam dole" málo vlhká, protože "to" následně dosti "drhne" a pro obě strany je to nepříjemné. Naštěstí tuto záležitost lze celkem bez problému vyřešit použitím lubrikačního gelu (v tomto kotextu je určitě lepší, když je holka "tam dole" vlhká klidně i víc, což chápu, že jí nemusí být vždy příjemné - i na toto téma jsou často dotazy tady v poradně - ale podle mě je to určitě tak lepší, než to pak řešit nějak "uměle"). Další věc, která nemusí být příliš příjemná i pro kluka, je ta, když se nemohu do slečny "dostat", jednoduše proto, že není dostatečně uvolněná, připravená, nervózní, nebo je "tam dole" jen užší. Z druhé strany je asi pravda, že když se to nakonec podaří, tak nejsem asi sám, kdo si tuto situaci dosti užívá, když je holka "užší", tak je to velmi příjemný pocit, penis je "obejmut" velmi těsně, což je určitě fajn. No a nakonec mě napadají různé polohy, kde je třeba celkově brát ohled na to, že i penis je dosti náchylný k různým zraněním a když je v erekci, tak mohou být některé pohyby i nepříjemné, nemluvě pak o některých skutečných zraněních. Třeba taková klasická poloha, kdy si slečna na kluka nasedne a řídí si průnik sama, je jistě fajn, na druhou stranu, pokud nasedá moc rychle, nebo se "jen" "netrefí", a sedne si tak de facto rovnou na penis, tak si asi každý dovede představit, že to moc příjemné není, což mohu potvrdit, neboť už jsem to zažil... To je asi věc, která je tak trochu chybou na straně holek, a tedy zde by byla i moje rada, že raději postupovat pomalu, aby bylo možné včas zareagovat, protože tohle opravdu nemusí být legrace. Vlastně i tohle souvisí zase i s tím nedostatečným zvlhčením "tam dole", protože zde pak to riziko je větší, a opět nepříjemnější (pokud je toto vyřešeno, tak samozřejmě penis pronikne do pochvy mnohem snáze, příjemněji a celé riziko se eliminuje). Prostě postupovat s "citem", tohle se spíše skloňuje v souvislosti s klukama, ale mělo by to být tak, že i holky by měly brát ohled na kluky (když to samé chtějí od nás). :-) A jako u všeho je potřebná komunikace z obou stran, protože stejně jako kluci nemusí vždycky poznat, že je u holky něco v nepořádku, stejně to platí u holek, vztaženo ke klukům. :-)

 

 

Honza, 18 let: Nevím, mě v tomto ohledu nic špatného nepotkalo, zatím... Holky to celý prožívají víc a jinak než kluci, ale to je taky podle mě dáno prostě tím, že jsou "pasivní" a tam je to nejspíš horší. To je to samé jako u homosexuálů. Mám kámoše, který je gay a tam je to obdobné... Když je pasiv, jakože většinou je, tak prostě cítí tu bolest, někdy má nepříjemný pocity, pocit plnosti, atd. Jako aktiv v podstatě bez problému, není co řešit. Ani nevím, co bych měl radit, je těžký si to představit a některý holky o tom s klukem radši ani nemluví a spíše trpí.


Denis, 24 let: Mě napadá jedině to, že pokud není při sexu dostatečné zvhlčení, tak to je nepříjemné pro obě strany, nejde to tak, jak by mělo a i kluci mohou mít nepříjemné pocity. Naštěstí tohle lze celkem bez problému vyřešit umělým zvhlčením.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co dělat, když se ze sexu stane rutina?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nám klukům vadí na sexu?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejlepší poloha pro anální sex

 

Ivan, 21 let: Nejčastější vážný úraz, který holky klukům mohou způsobit - a který se stal bohužel i mně - je natržení nebo utržení uzdičky. Může za to kombinace nedostatečného zvlhčení a asi rychlého tempa nebo špatného úhlu pronikání. Myslím si, že většinou se to přihodí, když je holka nahoře, na koníčkovi. Jedna má bývalá byla hodně náruživá, když to na ni šlo, moc se nekontrolovala, dělala asi až moc prudké pohyby a jednou na mě nasedla tak tvrdě, že mi uzdičku natrhla. Byla to děsná bolest, okamžitě jsem ji ze sebe srazil, všude hrozně krve... Naštěstí se to docela dobře zahojilo, nebyla utržená úplně, ale dlouho to štípalo a bolelo a nemohl jsem víc jak měsíc ani sex, ani masturbovat. S tou holkou jsem pak dlouho nevydržel a co vím, tak je pořád sama, takže s jejím tempem asi mělo potíže víc kluků, i ti, co přišli po mně.

 

Anketa
Stalo se ti někdy, že jsi při sexu nebyla dost vlhká a bolelo to?
 

 

René, 23 let: Když se holka neuvolní, může to být nepříjemné i pro kluka, protože penisem všude naráží, cítí tlak, někdy až nepříjemné svírání. Taky je problém v tom, když holka není dost mokrá, to pak dře a může to i nepříjemně dopadnout. Já třeba nemám problém dát víc čísel po sobě, ale se "suchou" holkou to nejde, to jsem pak dole do krve odřený a citlivý. Takže je třeba sáhnout po lubrikantu, v nouzi pomohou alespoň sliny.

 

Olda, 22 let: Při normálním sexu nevím o ničem, co by mi ho nějak moc znepříjemňovalo. Dovedu si jenom představit, že když je holka panna a má tu panenskou blánu silnější, nebo ani panna být nemusí, ale není moc uvolněná, tak pro kluka může být trošku nepříjemný to protržení té panenské blány, které trochu cítí a nemusí to být příjemné, to samé když se holka neuvolní a kluk musí překonat různé ty bariéry, aby se do ní dostal, ale že to by to byla nějaká velká bolest, to asi ne. To spíš myslím, že může být problém při orálním sexu, kde holka může dělat takový pohyby, že to toho kluka může i dost bolet, přeci jen penis je citlivější... Nebo při análním sexu, tam ten odpor při pronikání taky je, ale ten taky nepraktikuju a ani nechci, takže osobně nevím... Celkově ale myslím, že u kluků s bolestí problém není, to je hlavně u holek.

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.10 hlasů
Vaše hodnocení