Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Můžou holky balit kluky? Podle klučičího názoru ANO – ale hodně záleží na tom, jak.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak nám (ne)dávat najevo svůj zájem!

aktualizováno 13.01.2012, 13:52 | 13.01.2012, 13:42 | Krasna.cz/trm

Můžou holky balit kluky? Podle klučičího názoru ANO – ale hodně záleží na tom, jak.

Myslíš si, že stále platí, že kluk by měl udělat první krok? Z naší ankety vyplynulo, že když projevíš o kluka zájem jako první, rozhodně ho to nijak neurazí. Většina z nich bude dokonce polichocena! Musíš ale respektovat určité zásady! Pouč se z příběhů a rad, které máme přímo od kluků.

 

Pryč jsou doby, kdy dívka musela vyčkávat a v hloubi srdce doufat, že si jí její vyvolený všimne a osloví ji. Dneska se na to už moc nehraje. Když se ti někdo líbí, klidně mu to dej najevo, proč se dlouhé dny či měsíce trápit tím, že nevíš, na čem jsi? Neopakuj ale chyby, které na kluky zkoušely tvé předchůdkyně – a neuspěly.

 

Před kámošema nikdy

 

Jindra, 17 let: "Nevadí mi, když mě osloví holka jako první, nežijem přece v devatenáctém století. Ale nechci, aby mě balila před kámošema nějaká ohyzda. Když je to holka, která vypadá jak z módního časáku, tak mi to nevadí, protože kámoši budou slintat a závidět. Když si ale nejsi jistá svým zhledem, tak nikdy. Netvrdím, že chodím jen s modelkama, moje ex byla vlastně docela tuctovka, měla jiné kvality. Ale když nebudeš pěkná, budu se už z principu cítit blbě a odmítnu tě. Když bys po mě vystartovala v soukromí, tak třeba šanci mít budeš."

 

Něco mi pochval

 

Míra, 16 let: "Vy holky si o nás myslíte, že jsme namyšlení egoisté a záleží nám jen na nás. Přiznávám, na mne to sedí stoprocentně. Pokud mě chceš zaujmout, tak mi něco pochval. Počínaje účesem, přes nové boty nebo hudbu, kterou pouštím – občas totiž dělám DJe. Na to vždycky zaberu a jeto jednoduchý způsob, jak začít hovor nějakým příjemným tématem. Baví mě mluvit o módě, hudbě, můžem se při tom o sobě leccos dozvědět. S obdivem to ale zas nepřeháněj. Když mi v minutě pochválíš pět věcí, poleze mi to spíš na nervy a zaškatulkuji si tě jako hroznou podlejzačku."

 

 

Nebuď tuctovka, překvap mě

 

Pavel, 15 let: "Vadí mi holky, co kopírují tuctové balící techniky, co vyčetly někde v přihlouplém časáku. Laciné hihňání, pohrávání si s vlasama, házení očkem. Co to jako je? Tímhle u mě naprosto propadneš. Chceš mě? Pokud nemáš IQ houpacího koně, tak to určitě dokážeš zformulovat do věty, ne? Mám rád holky přímé, a když budeš ještě navíc vtipná, máš mě. Chci, aby mě holka zaujala, překvapila, ne otrávila."

 

Lacinost je mi odporná

 

Petr, 21 let: "Chodíme s lidma ze školy občas po škole do hospody na jedno. A mám tam svou fanynku. Snaží se mě balit dost divným způsobem. Láme do sebe jedno pivo za druhým a prokládá to panáky, padá z ní samé vole-vole a přidává pikantní historky, jak ho komu kde po diskotéce vykouřila. Myslí si, že tím snad bude působit zkušeně, ale mně je z ní maximálně špatně. Chci holku, která se chová jako holka. Kdybych chtěl vedle sebe nadrženého ožralu, můžu chodit s mým kámošem. :-)"


PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejkrásnější holka je...
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Mýty a omyly při balení
Klučičí zpověď: Čím nás zaručeně ohromíš?


Stop spamu

 

Štěpán, 19 let: "Chápu, že pro spoustu holek je snazší svůj zájem napsat, než vyslovit. Ale vadí mi, když si holka někde pokoutně sežene můj mobil nebo zjistí, pod jakou přezdívkou jsem na facebooku, a pak mi posílá přihlouplé smsky, spamuje mi zeď vzkazy a pozvánkami do pitomé hry. Chceš mé číslo, chceš si mně přidat na fejsu? Tak si o to číslo řekni – mně. Když budeš sympatická a přijde mi, že si máme co říct, rád ti ho dám."

 

Miss stalkerka

 

David, 20 let: "Na jedné party jsem se seznámil se sestřenicí mého kámoše. Celkem pěkná, celkem fajn na pokec, zaujala mne. Jenže jak večer postupoval, začala najednou mluvit o věcech z mého života. Nejdřív jsem myslel, že to má od toho kámoše, ale jak se ukázalo, slídila mi docela často na mém facebookovém profilu. To mě dostalo. Ještě ten večer jsem si přenastavil soukromí, aby mou zeď a fotky mohli vidět jen přátelé, a ne přátelé přátel. Už z principu jsem pak s tou holkou nechtěl mít nic společného."11 hlasů
Vaše hodnocení