Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zajímá tě, jaký mají kluci názor na aroma během orálního sexu? Co jim vadí a co naopak vzrušuje? Zeptali jsme se jich.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak nám "tam dole" voníš?

aktualizováno 27.04.2012, 00:00 | 27.04.2012, 00:00 | tej

Zajímá tě, jaký mají kluci názor na aroma během orálního sexu? Co jim vadí a co naopak vzrušuje? Zeptali jsme se jich.

Jsou holky, které klukovi do postele neskočí dřív, než po řádné koupeli a důkladné hygieně. Připadá jim trapné, aby jejich kluk cítil přirozený zápach linoucí se z kalhotek. Jenže je jim to vůbec nepříjemné? Podívej se, co na to řekli oni sami.

 

Luboš, 21 let: Mě holka tam dole nehorázně voní. Vzrušuje mě to a nevím, proč by se měla o něco takového vůbec bát. Víc mi třeba vadí zápach z úst a začínám si říkat, že by se měly zajímat spíš o to.

 

Martin, 19 let: Spíš mi vadí, když se špatně umyje a já v puse cítím různá mýdla a jiné chemikálie. Bohatě stačí, když se bude mýt každé ráno a nebude smrdět týdenní absencí hygieny.

 

 

Petr, 20 let: Já mám koupel před sexem spíš jako rituál, takže to tak trochu vyžaduji i od holky. Nemusí se přece koupat, stačí se jen opláchnout ve vodě, ale nějaká menší hygiena by tam podle mě měla být.

 

Ivan, 17 let: Fuj, smrdí to jako ryby a bez koupele bych se k ní ani nepřiblížil!

 

Roman, 18 let: Uznávám, že my také zrovna nevoníme a nemyslím si, že bychom to nějak extra řešili. Rozhodně to není podle mě nějaká tragédie a každý sex nemusí dojít na orální milování, nebo ne?

 

Milan, 21 let: Tak když se dva dny neumyje, není to nic příjemného, ale to stejné podle mě platí i u kluků.

 

 

Saša, 23 let: Dřív mi to bylo dost nepříjemné a kolikrát se mi i zvedl žaludek, ale to se mi stává skoro u každého nepříjemnějšího pachu, takže bych to zas tak neřešil. Podle mě je to i tím, že se třeba holka zpotí nebo nosí špatné spodní prádlo.

 

Tadeáš, 20 let: Trochu mi to vadí, ale rozhodně ne nějak extra. Já totiž vždycky používám při orálním sexu nějaký voňavý lubrikační gel. Třeba třešně, jsou parádní. Už jsem si na to docela zvykl a bez lubrikantu nedám ani ránu, takže si možná ani nevybavím, jak to bez toho voní.

 

Aleš, 24 let: Mě osobně ten zápach celkem dost vzrušuje a neumím si bez něj milování představit. Je to naprosto přirozené, tak proč to maskovat nějakými spreji.
 11 hlasů
Vaše hodnocení