Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenářka Lucie nám poslala otázku, která vrtá hlavou nejedné z vás: Co kluci dělají a jak dávají najevo, že jsou opravdu zamilovaní?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak poznáš, že jsme do tebe opravdu zamilovaní?

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 31.10.2014, 08:42 | 31.10.2014, 08:42 | Krásná.cz

Čtenářka Lucie nám poslala otázku, která vrtá hlavou nejedné z vás: Co kluci dělají a jak dávají najevo, že jsou opravdu zamilovaní?

Motýlci v břiše, zpocené ruce, srdce až v krku. Když se na scéně objeví náš idol, mává to s námi. Ale jak to prožívá opačné pohlaví? Jak na klucích my holky poznáme, že jsou zaláskovaní až po uši?

 

Filip, 20 let: Mám takový dojem, že na tohle poznávání jsou určitě většími experty holky. Zamilovaný kluk si asi nemyslí, že by to na něm bylo nějak moc poznat, ale aniž by to věděl, vysílá o tom svým chováním signály do svého okolí. Těžko říci, co to je, nejspíš určitá roztržitost, nejistota, zmatené pohyby, nesmělost při konverzaci...? Projevuje se to také tím, že člověk může být snadno přistižen, jak kouká do zdi a neví o světě, pohybuje se sám a nezapojuje se do zábavy, zkrátka a dobře - je myšlenkami někde úplně jinde. A chování k té slečně se určitě vyznačuje tím, že s ní člověk určitě hrozně chce být, ovšem zároveň se toho bojí a při samotném setkání neví, co říkat, dělat, a kolikrát ani, co si myslet. Ovšem tipuji, že tohle asi bude dost individuální, takže jsem dost možná popsal jenom sám sebe. :)


Jakub, 19 let: To, že je kluk do holky zamilovaný, poznají holky asi hlavně kvůli jeho chování. Já když jsem začínal chodit s přítelkyní, tak jsem jí měl plnou hlavu, snažil jsem se ji různě opečovávat a podobně, prostě jak se říká, byla pro mě středobodem vesmíru. Taky je ale pravda, že v počátcích nemám ve zvyku otevřeně holce říkat "Miluji Tě", ale to jistě nejsem sám. Takže prostě i když tohle kluci moc neříkají, neznamená to, že tu holku nemilují.

 

Anketa
Jak rychle ti tvůj kluk řekl, že tě miluje?
 

 

Olda, 21 let: Když se opravdu zamiluju, tak té holky mám pak plnou hlavu. Prostě o ní všude básním, vidím ji v superlativech apod. To u holek, se kterýma jsem sice chodil, ale až tak jsem je nemiloval, nebylo a poznal jsem to až právě v době, kdy mě jedna z nich opravdu hodně okouzlila a podle toho jsem k ní přistupoval.


Denis, 23 let: Když to vezmu od dětských let, tak ještě na základce jsem holkám, do kterých jsem byl zamilovaný, posílal různá psaníčka, a snažil se, aby o tom moc nevěděly. Pak jsem se jim snažil různě nadbíhat, ukázat jim svou náklonnost. Teď už to beru jinak, prostě si ti dva lidé musí nějak "sednout", ale na nějaké veřejné projevování citů si moc nepotrpím.

 

 

Lukáš, 18 let: Možná jsem výjimka, ale když k té holce cítím něco víc, tak se jí snažím ze svých citů vyznat. Slova "miluji tě" si nechávám opravdu jenom pro holku, která si je zaslouží a do které jsem opravdu blázen. Ovšem holky by podle mě neměly až tak naléhat a někdy počkat, až se kluk rozhoupe a vyzná se sám. No, a pak snad každé holce dojde, pokud cítí to samé, že to nejsou prázdná slova a že to ten kluk myslí opravdu vážně, alespoň v mém případě...

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Když se to stane pod vlivem, tak to (ne)platí!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak odmítneme holku, o kterou nemáme zájem?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme, aby nám kamarádka vyznala lásku?

 

Honza, 18 let: Takový pocit jsem zažil zatím jednou a je fakt, že holky zamilovanost u kluka poznat můžou a to někdy i docela snadno: Když třeba s tou holkou mluvím, tak se zakoktávám, nenacházím moc slova, pak taky využívám dost moderní technologie, takže se snažím tu holku zaujmout třeba na Facebooku, "nenapádně" jí napsat, a taky se někdy i nehezky vytahuju a řeknu, co není pravda... Jednoduše řečeno, je to jiné, než když má kluk tu holku jenom do postele, třebaže je pravda, že i tam se musí snažit, aby ji tam dostal. :-D A já u holky, do které jsem zamilovanej, zažívám takovou zvláštní euforii, něco podobného, jako mívají holky, "motýlky v břiše" a podobně.


Máš pro kluk otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, položíme ji za tebe.8 hlasů
Vaše hodnocení