Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když marodíš, nejsi zrovna v dobré náladě a přívětivá na své okolí. Je ti v tu chvíli tvůj kluk oporou, nebo se ti radši klidí z cesty?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme, když je naše holka nemocná?

Chřipka
zdroj: Thinkstockphotos Chřipka
aktualizováno 03.10.2014, 14:21 | 03.10.2014, 14:21 | Krásná.cz

Když marodíš, nejsi zrovna v dobré náladě a přívětivá na své okolí. Je ti v tu chvíli tvůj kluk oporou, nebo se ti radši klidí z cesty?

Opět nám do redakce dorazila otázka od čtenářek-kluka. A teď na podzim, v době chřipek a nachlazení, je víc než aktuální. „Otázka je jednoduchá, jak řešíme, když jsme my nebo naše holka nemocná. Vezmeme to krátkodobě, prostě obyčejné nachlazení, kašel, rýma, angína atd. Někdo má třeba už zkušenost dlouhodobější, kdy byl i v nemocnici. Prostě mě zajímá, jestli máme my kluci tendenci o partnerku pečovat, pomáhat jí s uzdravením, nebo jestli se jí naopak vyhýbáme, abychom něco nechytli taky. A samozřejmě jsem zvědavý i na to, jak to máme v tuhle dobu se sexem, máme náladu, nebo nemáme atd." Nemoc je jedna ze situací, která vztah důkladně prověří. Jak v ní obstojí naši zpovědníci?

 
Martin, 16 let: No je fakt, že když je moje holka nemocná, tak se jí snažím vyhýbat. Jednoduše z důvodu, abych od ní něco nedostal. Píšeme si přes mobil, to jo, ale jinak ji nechám, ať se dá do kupy sama. Když marodím já sám, tak volím stejný postup. Možná je to sobecký, nevím. Je teda logický, že ani nemáme sex.

 

Honza, 18 let: Snažím se s holkou domluvit nějakej kompromis, takže když s něčím "leží", tak jí chodím navštívit a něco jí přinesu. Nevím proč, ale často se stává, že při těch návštěvách se od ní nakazím taky, takže se nějak léčí sama a já za ní zajdu třebas jenom jednou... Se sexem je to přirozeně horší, to se musím zpravidla všech aktivit vzdát a svůj chtíč řešit jinak.

 

Anketa
Když jsi nemocná, třeba s chřipkou, chceš vidět svého kluka?
 

 

Denis, 23 let: S přítelkyní situaci, kdy je nemocná, řešíme většinou tak, že já zařídím vše potřebné - pokud mám čas, aby se mohla v klidu uzdravit. Takže kupuju léky, pokud je zrovna nemáme doma, nějaké potraviny a snažím se jí být k dispozici. Je pravda, že ona nechce, abych všechno dělal za ni, takže čaj si dojde uvařit. Sám to vidím nerad, protože při jakékoli nemoci je člověk zeslabený (to vidím i na sobě, když pro změnu marodím já), a tak se může snadno stát, že by třeba upustila horkou konvici s čajem a podobně. Naopak, mně obskakování od přítelkyně nevadí. Sexuální hrátky nemáme, zatím jsem se nesetkal s tím, že by je přítelkyně i vyžadovala. Když marodím já, tak je taky nechci, protože mám často pocit, že nemoc z člověka vysaje všechnu touhu a - prostě se to nehodí. Nemoc se projeví i na pohlavních orgánech, vím, že přítelkyně je dole taková načervenalá, já zase mívám zvláštní pocit ve varlatech - někdy i kolem penisu (věřím, že nejsem jediný?), takže v tuhle dobu sex opravdu ne.

 

chripka, nachlazení - 1

 

Olda, 21 let: Já jsem takovej typickej kluk, kterého skolí i obyčejná rýma a většinou jde hned ležet. Ono se to nezdá, ale i když má člověk "jenom" plný nos a k tomu trochu kašel, do skoku mu určitě není. V tom jsou holky asi lepší, ty se dokážou přemoct. Jsem rád, když se o mně moje přítelkyně zajímá, totéž dělám já, když je nemocná ona. Takže setkání - návštěvy jsou i v tuhle dobu. Ale musí se opatrně, pak je docela nemilý, když se přítelkyně nakazí ode mě a sama pak musí také týden ležet - nezřídka déle. Taky mám zkušenost, že musela být teď už moje bývalá přítelkyně v nemocnici, teda "jenom" 8 dní, ale byla z toho úplně vyřízená a to doslova - cítila se zeslabená, navíc si to kladla za vinu a to právě v souvislosti se sexem. Fakt jí to vzalo a zajímala se, jestli po sexuální stránce nestrádám a celkově. Bylo to s ní tenkrát opravdu těžký, ale pochopitelně jsem ji nepodváděl.

 

Anketa
Máš chuť na sex a mazlení, i když máš zrovna třeba chřipku?
 

 

Vlastimil, 15 let: Já jsem byl zrovna teď nemocný, takže mi podpora přítelkyně víc než jindy přišla vhod... Ale uzdravuju se sám, jsme v kontaktu jenom elektronicky nebo přes mobil. Je fakt, že mi to teď pomáhá víc než jindy. Pokud teda nemarodím nějak dýl, tak mi nevadí, že mě moje holka nechodí navštěvovat, aby něco ode mě nedostala. Necítil jsem se zrovna nejlíp, takže ani chuť na sex nemám... A ani od holky bych ho nechtěl, kdyby byla nemocná pro změnu ona....


PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme chuť na sex, když zrovna není s kým?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme, když má naše holka menstruaci?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kde "TO“ děláme, když jsou rodiče doma?

 

Jakub, 19 let: Když je moje přítelkyně nemocná, tak se jí snažím věnovat a podporovat, jen co to jde. Zatím jsme naštěstí nemuseli čelit něčemu vážnějšímu, kdy by musela být i v nemocnici, ale víme, že i s obyčejným nachlazením může člověk ležet i dva týdny. Takže pokud nejde o něco vážnějšího, tak přítelkyni chodím navštěvovat a snažím se jí vycházet vstříc. Funguje to tak i obráceně, když jsem nemocný zase já. Milování a podobně po přítelkyni v této době nemůžu chtít. Když ulehnu já sám, tak vím, že na sexuální věci nemám ani pomyšlení, cítím se zeslabený, malátný a podobně, tím pádem se dokážu vcítit i do pocitů přítelkyně. Ale musím říct, že občas, když už je přítelkyni trošku lépe, ale není ještě úplně zdravá, se milovat chce. Někde vyčetla, že to i může trošku pomoci, nevím. Problém s tím nemám a vím, že si to často i užije, ovšem když jsem nemocný já, tak prostě počkám, až budu úplně fit. Myslím, že když je milování něžné, tak se opravdu nejen nálada může zlepšit, ale kdo je zvyklý na něco "tvrdšího", tak tomu tak jistě nebude. ;-)

 

Lukáš, 18 let: Moje holka byla shodou náhod nemocná celý minulý týden a jak to probíhalo? Jelikož se nejednalo o nic vážného, tak se léčila sama. Nebydlíme od sebe moc blízko, takže to ani jinak nešlo, taky jsem bohužel neměl moc času díky škole... Chtěl jsem ji teda navštívit alespoň o víkendu, ale to ještě odmítla, ale tento týden je jí už docela fajn, takže se nejspíš uvidíme až o tomhle víkendu. Je docela samostatná, takže si vše zkouší zařídit sama a ostatní tím nechce moc obtěžovat. Naštěstí máme PC a mobil, tak komunikujeme alespoň takhle. A sex... I když se vidíme teď po delší dobu, tak nic po ní chtít nebudu, přecijen se ještě zotavuje. Ale kdyby sama chtěla, tak se bránit nebudu. :-D

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.0 hlasů
Vaše hodnocení