Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Postavu neřešíme jen my holky, ale i kluci. Jak jdou do boje s nechtěnými kily?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme, když máme nějaké to kilo navíc?

V posteli
zdroj: Thinkstockphotos V posteli
aktualizováno 24.07.2015, 00:18 | 24.07.2015, 00:18 | Krásná.cz

Postavu neřešíme jen my holky, ale i kluci. Jak jdou do boje s nechtěnými kily?

Tentokrát nám otázku poslala čtenářka Barča. Píše: "Holky svoji postavu řeší skoro všechny a pořád – bez ohledu na to, jak ve skutečnosti vypadají. Každá by chtěla menší zadek, větší prsa, zhubnout pneumatiku na břiše, nebo naopak získat trochu ženštější tvary. Jak řešíte vy kluci, když nedopnete oblíbené kalhoty a pohled do zrcadla ukáže, že jste se v poslední době poněkud zakulatili? Mávnete nad tím rukou, nebo si nasadíte odtučňovací režim? A jdete na to spíše cvičením či dietou? Museli jste někdy svou váhu řešit a říká vám něco pravidelný sport a zdravý životní styl?"

 

Co na to naši zpovědníci?


Jakub, 20 let:
Nyní svou postavu až tak neřeším, protože se mi podařilo skloubit stravování, pohyb a podobně tak nějak tak, že si nepřipadám ani tlustý, ani hubený, prostě tak akorát. :-) Dříve tomu tak ale nebylo, přiznám se, že jsem byl trochu při těle, takže jsem zkusil zařadit více pohybu a taky trochu upravit jídelníček. Výsledky samozřejmě nebyly hned, to taky nebylo mým cílem, ale tak po dvou letech jsem byl už spokojen. Možná bych ještě podotknul, že jsem to ale neřešil v té době ani tak kvůli holkám, ale spíše kvůli zdravotním problémům, které by z toho plynuly...

 

Lukáš, 18 let: Já s tím až takový problém nemám, asi je to hodně tím, že mám hodně pohybu. S kámošem chodíme do posilky, do fitka a tak... A baví nás to, to je myslím taky velká výhoda. Aby si někdo nemyslel, neděláme to kvůli tomu, abychom byli "namakaní", tzn. měli velký svaly a tak, i když líbit holkám se chceme, to je jasný. ;-) Vím, že bych tam teď už chodil i sám, kdyby kámoš třeba nechtěl. Naproti tomu diety jsem nedržel nikdy a musím říct, že v jídle se neomezuju prakticky vůbec...

 

Anketa
Jakou má tvůj kluk/idol postavu?
 

 

Vlastimil, 16 let: Neříkám, že nemám nějaké to kilo navíc, ale nějak zvlášť to neřeším. Jo, něco by se s tím dělat určitě dalo, ale nějak se mi nechce. :-D Takže k tématu, myslím, že to určitě neřeším, tak jako některý holky... Neříkám, že kdybych s tím něco dělal, že by se jich kolem mě nemotalo víc, ale neřeším to, hlavní je, že jsou alespoň nějaké. A k dietě... Tu jsem ještě prakticky nedržel, sice mám pocit, že toho teď moc nesním, ale vždycky si to vynahradím něčím hodně kalorickým. Takže tak. ;-)

 

 

Olda, 22 let: V pubertě jsem s udržením správné hmotnosti měl dost problém, do jisté míry za to může dědičnost i můj tehdejší životní styl. No, snažil jsem se s tím za pomoci rodičů něco udělat, ale bylo to tak, že jsem sice zhubl pár kilo, ale co nevidět byla zpět. Tak jsme to pak řešili i s mojí doktorkou, no a nakonec se trochu povedlo. :-) Pár kilo mám sice navíc i teď, ale to už mi nevadí, cítím se prostě líp a to je hlavní. Navíc moje současná přítelkyně má už s dietou zkušenosti, takže mi sem tam radí a taky organizje jídelníček, protože jídlo připravuje hodně právě ona. :-) Zatím neprotestuju a omezil jsem i nějaké dřívější neřesti (třeba alkohol). :-)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Na tuhle holku nikdy nezapomenu!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Máme být upřímní ohledně holčičího vzhledu?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Řešíme u holek jejich vlasy?

 

Honza, 18 let: Já jsem třeba případ kluka, který tohle neřeší... Jsem docela dost při těle, a je to samozřejmě i dost vidět, teď v létě ještě víc. Pohybu mám docela málo, no dieta, u té nevím, jak bych vydržel... Asi se do něčeho budu muset pustit, hlavně teda kvůli sobě. Kvůli holkám to neřeším, těším se jejich přízni i tak, myslím, že některým se to i docela líbí, ani nepociťuju nějaký problém při sexu a podobně. Chodil jsem teda spíš s holkama, které byly při těle taky, takže jsme si byli "kvit". Jinak si myslím, že je zbytečný to řešit, pro někoho je postava důležitá, pro někoho ne... A nemyslím si, že by holky při těle měly nějaký velký problém najít si kluka. :-)

 

Denis, 24 let: Já mám docela štěstí v tom, že tyhle věci moc řešit nemusím. Jsem takovej ten typ člověka/kluka, který může sníst, kolik toho chce a nic to s ním nedělá, má postavu stále stejnou. :-) Nemyslím si, že bych měl až tak ukázkové stravování, z druhé strany je fakt, že mám docela dost pohybu, s kukama chodíme hrát docela často fotbal. Dřív jsem taky trochu kouřil, což mi na zdraví nepřidalo, ale někde jsem četl, že kuřáci bývají hubenější, tak nevím. No, ale teď vím, že u mě je to jedno, že to jde i bez něj. :-)

 

Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.1 hlasů
Vaše hodnocení