Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co romantického pro svou holku kluci udělali a skutečně je musíme do romantických činů nutit?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak velcí jsme romantici?

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 05.12.2014, 10:37 | 05.12.2014, 10:37 | Krásná.cz

Co romantického pro svou holku kluci udělali a skutečně je musíme do romantických činů nutit?

Většina holek má ráda sladké romány, romantické filmy, rozmáchlá gesta, srdíčka, svíčky, dvoření, sladké SMS. Je pravda, že většinu kluků to spíš prudí a když už něco romantického udělají, jen proto, aby potěšili svou holku, i když je to proti jejich přirozenosti? Nebo jsou kluci romantičtí sami od sebe, ale nepřehánějí to, aby neztratili svou image tvrďáků?

 

Filip, 20 let: Nějak mi nepřijde, že by holky byly romantičtější než kluci. Neuvědomuji si, že by měly potřebu dělat romantické věci, spíše mají potřebu, aby jejich kluci dělali romantické věci... Vlastně je to trošku paradox - kluci zpravidla nosí květiny, dárky, vaří romantické večeře, a přitom jsou to holky, o kterých se říká, že jsou romantičky, protože to "vyžadují". Já sám nevím, jestli jsem nějaký velký romantik, ale řekl bych, že možná i jo. Přítelkyni jsem psal verše, dával vynalézavé dárky i květiny, zapaloval svíčky, hledal kvetoucí třešně... Určitě jsem to nedělal jen kvůli ní, sám jsem potom měl pocit, že všechno je tak, jak má být, že sám sebe ani ji o nic nepřipravuji.

 

Anketa
Dělá tvůj kluk romantická gesta?
25 hlasů
Bohužel ne.
Hlasovalo 156 lidí
 

 

Denis, 23 let: Je fakt, že některé věci dělám pro holku rád, ať už je to romantická atmosféra nebo pěkný film. Ale pořád to taky nemusím. Některé věci dělám pro přítelkyni jenom z nutnosti, že si na ně potrpí, ale já bych se bez nich obešel. Je to takový kompromis, ona mi vyhoví zase v jiné věci, která zase moc nebere ji...

 

Anketa
Dostala jsi někdy zamilovanou básničku nebo veršovanou SMS?
48 hlasů
Ano.
74 hlasů
Ne.
Hlasovalo 198 lidí
 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak rychle holce řekneme „miluji tě“?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Myslíme pozvání na rande vždycky vážně?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak nás určitě nezískáš

 

Jakub, 19 let: Já si romantickou atmosféru dokážu užít a snažím se často v tomto směru své přítelkyni vyjít vstříc. Ať už je to třeba někdy stylově přichystaný pokoj, kde se následně milujeme - taková klasická atmosféra, kolem srdíčka, někdy i svíčky, malý přípitek. Když mám nějaký nápad, tak jí i něco pěkného napíšu. Nebo si takhle můžeme vyzdobit koupelnu, a pak jdeme oba do vany. To si opravdu užívám. Hlavní pro mě je, že pro ni to opravdu něco znamená, těší se na to a má radost. Taky mě samozřejmě potěší, když se pak chlubí kamarádkám, a ty jí tohle někdy až závidí, protože jejich kluci na to moc nebo vůbec nejsou. Ale některé věci nemusím, to se týká některých romantických filmů. Někdy se přemohu, ale nebaví mě. Přítelkyně o tom ví a o to víc se jí to snažím vynahradit někde jinde.

 

Anketa
Nutila bys svého kluka, aby s tebou šel do kina na romantický film?
 

 

Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.
 1 hlasů
Vaše hodnocení