Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tentokrát opět došlo na téma sex.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kde je penis nejcitlivější

Svádění
zdroj: Thinkstockphotos Svádění
aktualizováno 06.03.2015, 11:03 | 06.03.2015, 10:53 | Krásná.cz

Tentokrát opět došlo na téma sex.

Čtenářka Anička se ptá: Kde je penis nejcitlivější? Kde jsou klukům dotyky nejpříjemnější, co třeba my holky opomíjíme, kde naopak může být dotyk nepříjemný až bolestivý, jaký trik by holkám poradili... Klučičí zpověď dnes hodně otevřeně o tématu, které zajímá nejednu z vás.

 

PŘIPOMEŇ SI:
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vše o PENISU!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vše o vagině (bez cenzury)


Michal, 20 let:
Řekl bych, že většina kluků má penis nejcitlivější na žaludu. Pokud se ale bavíme o sexuálním uspokojení, tak nezáleží až tolik na tom, kde se ho dotýkáš, ale spíš na technice. Někdo má radši jemné a pomalé zacházení, jiný zase potřebuje pevnější stisk a rychlé pohyby. Asi to hodně záleží na tom, kdo je na co zvyklý ze své masturbace. Dost citlivým místem jsou taky varlata. Pro kluka může být hodně příjemné, když se jim holka taky věnuje, ale musí si dávat pozor, aby to nepřehnala se silou. :) Úplně nejvíce citlivý je penis po vyvrcholení. To pak i malé doteky na žaludu mohou být pro kluka hodně nepříjemné, takže na to pozor. :)


Denis, 24 let: Podle mě je penis citlivý na všechno a všude, takže je u mě v podstatě jedno, kde holky začnou. Asi by měly být ale opatrnější, protože penis je hodně zranitelný. Co se mi jednou stalo a holky to možná za problém nepovažují, jsou jejich dlouhé nehty, protože když zapojí do "práce" i ty, tak to opravdu nemusí hezky dopadnout, zvlášť když je má slečna delší. To si jednou jedna neuvědomila a sice mě naštěstí "neřízla", ale nebylo mi to příjemné. Je to možná drobnost, ale ony i nehty mohou být dosti ostré. No a ani nedomýšlím důsledky, kdy si třeba holky ze zlozvyku nehty okusují a tím pádem pak je jejich hrana pěkně nabroušená, ne celistvá. O následcích při láskání varlat ani nepřemýšlím, tam by to určitě bolelo ještě víc, protože ta kůže je tam ještě tenčí.

 

Martin, 16 let: Tak když řeknu, že nejcitlivější na dotek je žalud, tak to není žádná novinka. Mně je příjemný všechno, což myslím, že snad ostatním klukům taky, jen když nám to dělá holka a ne my sami... Co si budeme povídat, od holky je to vždycky lepší. A snad to platí i naopak, je holce příjemnější, když ji uspokojuje "dole" kluk, než když si to dělá ona sama, co holky? A pokud bych mohl doporučit, spíš jsem pro klidnější tempo, přeci jen různé zrychlování a rychlé pohyby až tak příjemné nejsou. :-)

 

 

Jakub, 20 let: Podle mě je penis v podstatě citlivý celý, protože obsahuje velké množství topořivých tělísek a nervových zakončení. Nicméně asi hlavní by byl žalud penisu, samozřejmě. Určitě je taky příjemné dráždění po stažené předkožce, to mám spolu se žaludem nejradši a poměrně rychle se i udělám. Jinak by si asi holky měly uvědomit, že s penisem jako takovým je třeba zacházet opatrně, přeci jen v něm není žádná kost a hodně zranitelné místo je třeba i uzdička, to znamená spojení předkožky a penisu. Nechci domýšlet, jakou bolest bych zkusil při přetržení této velmi zranitelné části, a že to už jistě spousta kluků zažilo! Ovšem pozor je potřeba si dávat nejen při samotném dráždění, "hraní" si s penisem partnera, ale vlastně i při samotném sexu, třeba při polohách, kdy slečna na kluka nasedá (ať už se jedná o klasický nebo anální styk) taky není nic příjemného, když holka na kluka rychle nasedne (což pak může bolet i ji), i tohle chce čas. A ještě k samotným dotykům, asi je nejlepší, když si kluk sám řekne, kde jsou mu doteky nejpříjemnější a ta holka se pak podle toho zařídí, protože každý jsme originál a každému se může líbit trochu něco jiného. I když je to možná pro některé holky trochu tabu, úplně nejlepší je, když techniku kluk holce ukáže, to znamená že před ní de facto masturbuje. Vždyť stejný postup platí ostatně i u uspokojování holky, také jsem rád, když mi slečna ukáže, jak to má nejraději a já se tím pak řídím. A ještě mě napadá, že i pochva holek je hodně citlivá a zranitelná (třeba okolí poštěváčku, stydkých pysků a podobně), takže by si holky měly představit, jak by jim asi bylo, kdyby jim "tam dole" kluci způsobovali nějakou bolest, a stejně je potřeba přistupovat i k penisu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Sex klidně i násilím?!?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Opravdu milujeme orální sex?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co dělat, když holku sex bolí?!

 

Lukáš, 18 let: Asi bych holkám poradil, aby se nesoustředily jenom na samotnej penis, ale i na ostatní věci, čímž myslím varlata. Možná se o tom moc nemluví, nepíše, ale i ty jsou přeci důležitý. Jenže je taky fakt, že pokud je na klučičím těle něco citlivého, tak jsou to právě varlata a stačí nějaký větší stisk a ukrutná bolest je na světě, takže opravdu s citem a velmi opatrně. Ze zkušenosti vím, že ne každá holka to bohužel dokáže. Ale když už se to povede, opravdu to stojí za to a já si to opravdu užívám. No, určitě bych tuhle věc doporučil napřed zkonzultovat s partnerem, pokud vás k tomu nevyzve on sám, aby pak nebyl nějakej malér. Ještě k penisu... Já miluju trochu rychlejší tempo, když s ním holka "cloumá", rychle přetahuje a tak. Ale ne zase moc, protože nevím proč, ale když se to přežene, jakoby mě penis "bolí"(to asi není ten správný výraz, ale řekl bych, že už toho má prostě dost, není to ani bolest, ale úplně příjemný pocit to taky není). No a s tím souvisí i uzdička, která je hned za žaludem a řekl bych, že je hodně zranitelná (co jsem zjistil, některý holky fakt ani neví, že na klučičím penisu něco takového je:-D)), takže opatrností nic nezkazí. ;-)

 

Anketa
Nechala by sis od svého kluka poradit, jak ho nejlépe uspokojit?
 

 

Olda, 22 let: Holkám bych pro začátek poradil, aby se oprostily od porna a podobných návodů, pokud teda mají potřebu zjistit, jak to klukovi správně dělat a neztrapnit se před ním. Protože jako v pornu celkově, některé věci jsou tam nereálné, můžou bolet a podobně... Tak třeba klasický orální sex: tam můžou být dobrou "zbraní" jenom zuby dotyčné. Takže ano, někteří kluci milují zásun penisu dotyčné pomalu až do krku, jenže pak to nemusí dopadnout dobře a to platí i jenom o letmém doteků právě zubů s penisem. Podobně je to i se samotnými pohyby, v pornu pornoherečky s penisem dělají psí kusy, pohybujou s ním sem a tam, jenže když je penis v erekci, tak je třeba na těch pohybech ubrat, protože už tak příjemné být nemusí. Celkově si myslím, že i tohle holky moc řeší. Myslím, že pro každého kluka je hlavní, že se holka o jeho penis vůbec zajímá a nic si nacvičovat nebo připravovat nemusí... Ve vztahu se k tomu přece časem dojde. Takhle to beru já. Jsou i holky, které mají vůči penisu kluka jakousi averzi, blok a nechtějí se ho dotýkat, přijde jim to hnusné a podobně, tak tam je to jistě složitější. Jedna věc ještě k pornu... Je jasný, že orálním sexem asi žádný kluk nepohrdne, ale není jistě podmínkou, aby holka pak ejakulát snědla, nebo klukovi penis ještě "dolízala", jako se to děje v pornu. Takže jestli je to holkám nepříjemný, tak nemusí, pochopitelně. Já osobně to neřeším a klidně se poté dojdu umýt a je to v pohodě...

 

 

Vlastimil, 16 let: Dá se říct, že já s holkama, se kterýma jsem chodil a chodím, teprve objevuju, co je nám vzájemně příjemné a jak to dotáhnout k příslovečné dokonalosti. Univerzální návod nebo rada nejspíš neexistuje, takže bych holkám zkusil poradit jenom to, aby se svým klukem hlavně nějakým způsobem komunikovaly. Možná je dobrý nechat holku, ať si s penisem dělá, co chce a beze slov, ale není to ono. Vím, že hodně holek může být stydlivých a bojí se o těchhle věcech bavit, ale jinak to nejde, alespoň v začátcích. Naštěstí já s holkama s komunikací problém až takový nemám, a tak si užijeme hrátky s penisem oba - nebo s její vaginou, pochopitelně.

 

Honza, 18 let: Líbí se mi holky, které se tohoto uspokojování nebojí a zároveň mluví jako my kluci. Každý jsme ale jiný, takže někomu by to jistě třebas příjemný nebylo, ale já si to užívám, hrozně mě to vzrušuje. Ale nemyslím tím, aby byly holky zase sprostý, to ne, ale když holka řekne například: Vyhoním Ti, chceš vyhonit? nebo Promasíruju Ti i kulky, tak je to strašně fajn. Obdobný je to i u orálního sexu, kdy třeba řekne Vykouřím Tě, Dáme kuřbu, atd. Chodil jsem už s hodně holkama, ale teď chodím právě s tou, která má přístup takový, jak jsem napsal a já vnímám, že je to prostě jiný než s těma předešlýma holkama.

 

Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.3 hlasů
Vaše hodnocení