Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mladí milenci to měli vždycky těžké. A i když se doba hodně změnila, jen málokteří rodiče jsou natolik benevolentní, aby nechali své téměř dospělé děti souložit za zavřenými dveřmi dětského pokojíku.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kde "TO“ děláme, když jsou rodiče doma?

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 23.08.2013, 00:54 | 23.08.2013, 00:00 | Krásná.cz

Mladí milenci to měli vždycky těžké. A i když se doba hodně změnila, jen málokteří rodiče jsou natolik benevolentní, aby nechali své téměř dospělé děti souložit za zavřenými dveřmi dětského pokojíku.

Tak moc by ses chtěla se svým miláčkem vyspat, ale vaši jsou pořád zavření doma. Ani na krátkou procházku se nevypraví. Skoro to vypadá, jako by vás hlídali, abyste nedělali něco nepatřičného. No jo, ale touha je veliká, takže co dělat? Zamknout se a tím se vlastně prozradit, nebo nechat dveře odemčené a riskovat tak odhalení? Nebo vyrazit do přírody a zkusit to v nejbližším lesíku?

Zeptali jsme se kluků, jak to oni dělají, když jsou rodiče doma, a také nás zajímalo, jaké vlastně bylo nejzvláštěnjší místo, kde se se svou dívkou milovali. Některé odpovědi tě jistě překvapí, jiné by tě mohly inspirovat :-)

Jakub, 18 let:
Mám tu výhodu, že se můžu s přítelkyní milovat u mě doma. Přesněji řečeno, máme u domu ještě menší přístavbu, která se dá v pohodě obývat a zároveň poskytuje naprosté soukromí. Myslím ale, že by jinak nebyl problém ani s rodiči, při milování nejsme skoro vůbec hluční. Nejzvláštnějším místem, kde jsme se milovali, bylo prozatím asi auto, což jsme pojali jen jako zpestření a experiment. Nijak zvlášť mě to ale neoslovilo, nevím, co na milování v autě spousta lidí má, moc pohodlné to totiž není.

Dominik, 22 let:
Teď už je to v pohodě, protože bydlím sám, ale předtím to byl dost problém. Já mám mladšího bratra, se kterým jsem sdílel jeden pokoj, a tak to měla i většina mých tehdejších přítelkyň. Proto jsem si vodil holky do sklepa. Bydlíme v paneláku, tam jsou takový společný sklepy a tam jsme měli stůl, na kterém jsme se milovali. Bylo to nouzové řešení, ale někdy to prostě nešlo jinak :-)

 

Sex v autě
Milování v autě není moc pohodlné, ale vyzkoušet to můžete. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Lukáš, 17 let: Nejčastěji se s holkama miluju buď u mě doma, nebo u nich doma, podle situace. S rodiči nikdy moc problém nebyl, ani nás nikdy neodhalili, i když občas menší nervozita byla. Nejzvláštnější místo našeho milování bylo asi zatím v posteli rodičů mé tehdejší holky, jelikož tehdy jsme se milovali naprosto spontánně. Vše proběhlo naštěstí v pohodě, ale už bych do toho nešel, protože ložnice rodičů by měla zůstat podle mě tabu.

PŘEČTI SI TAKÉ:
NECHUTNÉ: Tak na těchto místech se sexu vyhni!
Nejlepší polohy pro rychlý sex
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Do sexu v přírodě nás nenuť moc často

David, 17 let:
 Dříve, když to nešlo jinde, jsme to museli provádět potichu u nás doma, když za dveřmi byli rodiče. A upřímně, požitek ze sexu je pak úplně jiný. Když máme možnost být sami, je to hned o 150 procent lepší :-) Mám radši pohodu domova, ale někdy si vyrazíme udělat dobře ven, když je příležitost.

Jindra, 20 let: No, zamykali jsme se u nás v pokojíčku. Do té doby, než nás naši nachytali. Stáli za dveřmi a klepali tak dlouho, dokud jsme se neoblíkli a celí rudí neodemkli. Pak už jsme se zamykat nesměli a stejně k nám přítelkyně už nechtěla chodit. Pak jsme chodili ve společném baráku pod ty nejspodnější schody, jakoby ke sklepu. To bylo taky dost riskantní, ale měli jsme štěstí. Jednou jsme se milovali v Lucerně na dámských záchodech, to bylo asi nejbláznivější místo.

 

Sex na toaletě
Tohle asi není pro romantiky... (Foto: Thinkstockphotos)

 

Martin 16 let: Bydlím s rodiči v celkem malém bytě, takže s tímhle je docela problém, zvláště kvůli soukromí. Zatím jsem měl přítelkyně, které na tom byly lépe než já, takže jsem se scházeli u nich, i když jsme často odhalení riskovali. Kromě sexu v přírodě jsme žádné zvláštní místo neměli.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Web pro muže Fanda.cz píše:
 Sex na podivných místech! Už jste něco z toho zkoušeli?
Doma.cz píše: 
Sex vašeho života! Co by měla zažít každá žena?

Tomáš, 19 let:
Hraju volejbal a máme u hřiště takovou boudu, kde jsme si udělali klubovnu. Tam si taky já i další kluci z týmu vodíme holky. Buď máme rozpis, nebo si pošleme zprávu. Většinou, kdo je rychlejší, má právo tam být. Za nejbláznivější považuju sex v moři u bójek uprostřed odpoledne. Ale byla to taková rychlovka, že nás ani nikdo neměl šanci odhalit :-)

Míra, 21 let: Chodili jsme do stodoly. Bydlel jsem na vesnici a stodola byla blízko, ale přesto dost skrytá. Taky jsme se milovali v krmelci, na seníku, na záchodech na zábavě, na schodech k hasičárně... Míst, kde to jde dělat, je spousta, ale žádné z nich není moc tradiční, takže já jsem si docela užil.
 8 hlasů
Vaše hodnocení