Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říká se, že kluci chtějí o své panictví přijít co nejdříve, ale je to skutečně pravda?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdy a jak jsme přišli o panictví?

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 08.11.2013, 10:13 | 08.11.2013, 00:00 | Krásná.cz

Říká se, že kluci chtějí o své panictví přijít co nejdříve, ale je to skutečně pravda?

Podle statistik mají mladí Češi první sex kolem 18 roku života, a  to jak holky, tak i kluci. Jiné statistiky ale mluví o tom, že zde existuje zhruba 10 procent lidí, kteří nedodrží patnáctiletou hranici danou zákonem.

Statistika je fajn, ale občas má ke skutečnému životu daleko. Zeptali jsme se tedy kluků, jak to skutečně je.

David, 17 let: Přišel jsem o to v 15 u přítelkyně doma. Vše bylo plánované a vyskytlo se i pár problémů, ale nevzdali jsme to a povedlo se :-) Často na ten den vzpomínáme.

Luboš, 19 let: 
Možná se mi bude někdo smát, ale myslím, že je to jeho hloupost, ne moje... Já jsem ještě panic, protože jsem ještě nepotkal holku, se kterou bych chtěl strávit celý život. Jistě, příležitosti k sexu už byly, s holkami normálně chodím, ale nikdy jsem to nedotáhl do konce.

Martin, 17 let: První sex jsem měl před před šestnáctými narozeninami, bylo to s holkou, kterou už jsem dlouho znal a ona mě taky. Tenkrát jsme spali s naší partou na jedné chatě, ona už měla poprvé za sebou.

 

Letní milování
Nejčastěji dochází k prvnímu milování v létě. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Zdeněk, 16 let: Ještě jsem neměl příležitost se milovat. Ne, že bych nechtěl, ale moje přítelkyně chce ještě nějaký čas počkat, tak se to snažím vydržet s ní. Ale upřímně doufám, že už k tomu brzy dojde, protože jsem celkem zvědavý, zda je to skutečně tak super, jak všichni tvrdí. A taky jsem ve třídě poslední a kluci se mi smějí.

PŘEČTI SI TAKÉ:
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Litovali jsme někdy, jak jsme přišli o panictví?
Jsi připravená na své poprvé?
MOJE POPRVÉ: Bylo mi teprve 14, ale romantická atmosféra si to žádala

Jakub, 18 let: První milování jsem prožil se slečnou, se kterou jsem sice nechodil, ale byli jsme kamarádi. Před tím jsme několikrát nezávazně diskutovali na téma milování a ujasnili si potřebné věci. Podnět nakonec přišel z její strany, pro oba to bylo poprvé. Ona byla o několik let starší než já, mně bylo skoro 18 let. Milovali jsme se u ní doma, měla totiž tehdy narozeniny. Myslím, že i díky té teoretické přípravě a trpělivosti jsem si dokázal první milování užít nejen já, ale i ona.

 

Milování v přírodě - 2
Když jsou rodiče doma, někdy dojde na první milování v přírodě. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Dan, 23 let: O panictví jsem přišel krátce po svých 15. narozeninách. Nebylo to úplně plánované, ale to mi nakonec nevadilo. Byly jsme s partou na čundru, s tehdejší přítelkyní jsme se tak příjemně přiopili a rozhodli se, že to uděláme. Vzali jsme spacáky a šli jsme stranou od ostatních. Bylo to rychlé a poprvé to zas tak super nebylo, protože jsem byl tak nervózní, že jsem si to ani neužil. Pak už to bylo lepší. S přítelkyní jsme spolu vydrželi další rok.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
VÁŠ PŘÍBĚH: Úžasný první sex vystřídalo trpké zklamání!
Nejčastější ženské fantazie? Dominance a skupinový sex!

Lukáš, 17 let: O panictví jsem přišel krátce po 17. narozeninách s holkou, se kterou jsem chodil. Jelikož jsme neměli nějaké tajné místo a bylo zároveň docela teplo, tak se to odehrálo v přírodě. Za tu zkušenost jsem byl rád, ale je pravda, že jsem si první milování moc neužil, protože to v přírodě nebylo zkrátka ono.

Jirka, 16 let: Ještě jsem se s žádnou holkou nemiloval. Samozřejmě, že chci, ale asi se holkám moc nelíbím, protože žádná nereaguje na moje snahy o sblížení... Ale budu to zkoušet pořád, jednou nějakou určitě zlomím.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Film o nymfomanech režiséra Triera už má trailer: Podívejte se na video plné sexu

Biebere, teď ses fakt ztrapnil! Prostitutka natočila VIDEO po společné noci6 hlasů
Vaše hodnocení