Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak moc si můžeš kluky pouštět k tělu a proč si myslí, že ti jde jen o sex? Kluci se rozpovídali na jedno palčivé sexuální téma.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Když holka nedělá drahoty, dělá to z ní hned lacinou kořist?

Polibek
zdroj: Thinkstockphotos Polibek
aktualizováno 03.06.2016, 00:54 | 03.06.2016, 00:54 | Krásná.cz

Jak moc si můžeš kluky pouštět k tělu a proč si myslí, že ti jde jen o sex? Kluci se rozpovídali na jedno palčivé sexuální téma.

„Ahoj kluci. Popíšu vám svou situaci a doufám, že mi třeba budete umět poradit. Jsem docela kamarádská, vtipná, myslím, že v kolektivu oblíbená a na akci je kolem mě veselo. Mám ráda i černý a lechtivý humor, hodně si proto rozumím s klukama. Vždy se jich kolem mě rojí dost, nebráním se lehkému flirtování... Ale víc nic. Nejsem davajka, ale s kluky prostě nemám problém komunikovat, bavit se i o sexu, dělat narážky, laškovně někoho plácnout a jen naoko se pohoršovat, když oni třeba plácnou mě. Needávno jsem bohužel vyslechla rozhovor dvou mých kamarádů, bavili se o mně (nevěděli, že je slyším). No a myslí si, že dám každému. Vážně na vás my holky tahle působíme? Díky za odpověď,“ napsala nám čtenářka Radka. Jsi zvědavá, co jí kluci odpověděli? Čti dál.

 

Vlastimil, 18 let: Myslím, že by z toho Radka neměla dělat vědu... Je přeci normální, že se kluci baví o svých kámoškách, nebo prostě holkách, mezi sebou - i o svých přítelkyních, a kdyby holky věděly, co s klukama probíráme - a že to zrovna moc hezké občas není . Stejně se tak baví holky o ostatních holkách nebo o klukách, pochopitelně. Pokud to nepřeroste přes nějakou mstu, kde by to ti její kamarádi chtěli roztrubovat všude, aby to věděl fakt každý, ale nechají si to jenom mezi sebou, tak myslím, že to Radka řešit až tak nemusí... A proč si to ti kluci myslí, no zřejmě na ně Radka takhle působí, ale to nemusí přeci znamenat, že si tohle o ní bude myslet každý, ne? Něco se sice řekne, ale je na každém, jaký úsudek a vlastní názor si z toho vezme nebo vytvoří.

 

Denis, 24 let: Je vidět, že na ty své kamarády Radka alespoň takhle působí. No... A na mě koneckonců vlastně taky. Přijde mi, že klukům dovoluje víc, než je zdrávo, nějaký poplácávání, laškování o sexu, to jsou věci, který často používají i kluci, když tu holku chtějí dostat do postele, dávají jí tak najevo svou náklonnost, s tím, že očekávají, že teda posléze i k něčemu dojde. Totéž tedy očekávají nejspíš i ti kluci, že pak už je jenom krůček k tomu, aby opravdu někomu "dala". Sice Radka nemá nejspíš žádný vztah, takže si užívat může, ale některý věci by podle mě měly patřit spíše do vztahu - právě to poplácávání, různé sexuální narážky, to je dobrá předehra a námět, jak dostat partnera i do postele. Nedivím se teda, že si to ti kámoši myslí nejspíš taky a takto o ní mluví.

 

 

Jakub, 20 let: Tady asi záleží na více faktorech, především ale asi na tom, jak se sama Radka před klukama prezentuje. Je hezké, pokud nemá problém se s klukama bavit i o intimních věcech, ale je otázka, jak ta konverzace vlastně probíhá (zda je to ve stylu, že dokáže přiznat, že s některými věcmi ještě zkušenost nemá, ale lákají ji, podá to vše tak nějak slušně, nebo spíš volí ten "světácký" přístup, že se tváří (ať už je to pravda, nebo ne, používá hodně svoji fantazii), že je vlastně pro všechno, nemá žádné zábrany, má velmi bohaté zkušenosti a baví se s klukama jejich stylem, tedy třeba i dost sprostě. Pak jde taky o to, co vše klukům dovolí, zda provokuje a flirtuje, laškuje cíleně a nechá kluky, aby viděli/dovolili si vlastně všechno, přičemž to tak různě střídá ("přátelsky" se líbá pokaždé s někým jiným, nechá kluky, aby ji různě poplácávali nejen po zadečku (totéž oplácí i ona jim v podobném duchu), nosí hluboké výstřihy, klidně kluky nechá, aby jí tam šahali, nebo dokonce aby jí šahali do kalhotek (a sama nemá problém totéž udělat u jejich rozkroku), to vše jakoby na "přátelské" bázi, tak to pak opravdu může vypadat, že se nebrání ničemu a kluci si pak ten zbytek i domyslí. Asi by tedy bylo dobré zde nastavit určité zábrany, kde si Radka ujasní, kam až nechá kluky zajít, a bude po nich posléze požadovat, aby to respektovali. Je totiž pravda, že v podstatě všechny tyhle uvedené věci by měly být vyhrazeny pouze pro oficiálního intimního partnera. Doporučil bych tedy Radce, aby se zamyslela nad svým celkovým přístupem, svojí celkovou prezentací, a pokud nechce, aby měla pověst lehké děvy, tak si nastavit jasné hranice a na nich trvat. Samozřejmě to není úplně jednoduché, protože její kamarádi si jistě už na něco "zvykli" a bude těžké je nyní trochu "odsunout". Určitým řešením by asi taky bylo změnit společnost, se kterou se stýká, zaměřit se více třeba na kluky, kteří se s ní sice o sexu bavit budou, ale tak nějak slušně a víc si k ní nedovolí, bude vyznávat jiné věci, a taky by docela bylo myslím přínosné, pokud by Radka měla nějakého oficiálního partnera (pokud tedy s někým už nechodí, ale z dotazu mám dojem, že nikoli). Tam to pak bude totiž nejspíš jiná situace, neboť si ji bude její přítel jistě více "hlídat" a také ona by pak nejspíš nebyla tak "povolná" a některé věci a hovory si bude nechávat "na doma". (Ano, mám spolužačku, která je v podstatě podobný typ, nemá problém o sexu mluvit - ale jen obecně, ne o tom, co přesně s partnerem provozují, a to je vlastně vše, nějaké "plácnutí" je opravdu jen výjimečné a když, tak opravdu ryze přátelské). Podle mě je to celé zkrátka o celkovém přístupu, protože zase jiná moje kamarádka také s kluky často flirtuje, baví se o sexu, ale oni ji berou jako kamarádku, se kterou se dá bavit o všem, ale to je vše, navíc ona sama přiznává, že víc ani nechce, že jí to takhle vyhovuje (a vždy to umí tak nějak "elegantně" utnout, že se to někam dál prostě nezvrhne).

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Styděli jsme se někdy za svou holku?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Zaplatili bychom si prostitutku?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdy a jak jsme přišli o panictví?

 

Martin, 18 let: Takový holky, jako je Radka, mám rád, nemají skoro žádný zábrany, dá se o nich kecat o čemkoli a navíc bývají i často zkušené - nemají problém líčit své sexuální zážitky až do detailů, často chtějí zkusit věci, kterých se ostatní zdráhají a jsou možná i trochu perverzní, jsou prostě strašně sexy a taky šukézní, jak v partě říkáme. A kluci to berou stejně jako u sebe - taky nemám problém s holkama mluvit o sexu, různě jim způsobovat všelijaký chutě, dotýkat se jich, a na nedostatek sexu si stěžovat nemůžu (i když třeba nemám přítelkyni). A u holky předpokládám to samý - když už se holka do takového flirtu pustí, má kolem sebe spoustu sexuchtivých kámošů, a má přirozený potřeby, (a baví se a flirtuje takhle s každým), tak předpokládám, že z toho musí bejt taky hned vlhká a že "to" chce - přeci si to pak nebude dělat sama doma - a zároveň je z toho zřejmý, že věrná nejspíš taky nebude, když se nezdráhá takhle obletovat někde na party více kluků.

 


Lukáš, 18 let: Podle mě to tak opravdu působit může, alespoň podle toho, jak to čtenářka popisuje, takže se nedivím. Ale začal bych asi tím nejjednodušším, co jde - neposlouchat cizí rozhovory. To nikomu nepřidá, ať už je člověk jakýkoli, pomluvy a různý nepravdivý informace budou a byly vždycky, a když bych se měl zabývat stále jenom tím, co si o mně myslí okolí, nedělal bych nic jiného. Navíc to vůbec neznamená, že si to myslí všichni kluci, se kterýma se kámoší, ale jenom ti dva, které zaslechla, ne?

 

Olda, 22 let: Asi by si Radka napřed mohla zjistit, proč si to ti její kámoši vlastně myslí, že je davajka. Když nemá problém s klukama o sexu mluvit, tak jistě nebude mít problém oběma těm kámošům nenápadně položit otázku ve stylu "jak si představují holku, která dá každému" či tak něco. Podle toho, co jí řeknou, se pak může pídit po tom, kde je nejspíš zakopaný pes, a případně zapracovat na zlepšení, když teda nechce, aby si to o ní mysleli.

 

Honza, 18 let: Dříve se mi tyhle typy holek docela líbily, ale v poslední době už je v lásce moc nemám. Navíc je to přeci strašně nelogický, když už ta holka flirtuje, baví se o sexu, různě kluky navnaďuje, že se jim z toho hned postaví, nechává se leckde poplácávat, sama dělá klukům to samý... No taková holka přeci asi celibát držet nebude, ne? Ono to někdy fakt až může hraničit s chováním prostitutky. Radka má podle mě dvě možnosti - buď ať teda potvrdí, co se o ní tvrdí a začne si přízeň kluků užívat, nebo teda ať se trochu brzdí ve své náklonnosti ke klukům, když nechce být za holku, která jde do postele s každým.

 

Máš pro kluky také otázku? Napiš nám na redakce@krasna.cz.


Co si o holkách jako je Radka myslíš ty? Čí odpověď je ti sympatická a s kterým ze zpovědníků nesouhlasíš? Přidej i svůj názor v komentářích.8 hlasů
Vaše hodnocení