Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

K létu flirtování a láska prostě patří. Jenže kdy brát klučičí vyznání lásky vážně, a kdy radši nepropadat euforii a uvědomit, si, že za jeho milostnými vyznáními může stát jen chtíč posílený alkoholem?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Když se to stane pod vlivem, tak to (ne)platí!

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 11.07.2014, 00:00 | 11.07.2014, 00:00 | Krásná.cz

K létu flirtování a láska prostě patří. Jenže kdy brát klučičí vyznání lásky vážně, a kdy radši nepropadat euforii a uvědomit, si, že za jeho milostnými vyznáními může stát jen chtíč posílený alkoholem?

K létu patří různé party, na kterých nechybí alkohol. Všichni jsou trochu v náladě... Líbí se ti nějaký kluk, a tak se s ním dáš do řeči, flirtujete spolu, líbáte se, možná i něco víc, ale nedojde přímo na sex. My holky, jak už máme ve zvyku, si hned začneme malovat, jak se mezi námi a naším novým objevem rodí láska a vztah... a on se druhý den neozve. Ani třetí, ani pátý... A když se náhodou potkáte, dělá, jakože nic. Nebo jinak... Vyrazíte s přítelem a kamarády na nějakou party, ty se zapovídáš s kamarádkami a najednou koukáš, jak tvůj kluk flirtuje s úplně cizí holkou, objímá ji a má jazyk hluboko u ní v krku. Proč? Fakt jsou kluci tak opilí, že si to nepamatují. Nebo dělají pod vlivem něco, co by normálně nedělali? Nejde tedy jakákoli vyznání a činy, ale i úlety a "nevěru" pod vlivem alkoholu brát vážně? To je téma dnešní zpovědi.

 

Olda, 21 let: Podle mě by holky tyto "úlety" moc vážně brát neměly... Prostě alkohol dělá svoje a když vedle mě sedí nějaká pěkná holka, tak pochopitelně zábrany padají a člověk dělá nepochopitelné věci. Jistě, holky se to pak dotkne taky, ale pokud jde jenom o líbání, flirtování atd., tak je zbytečné z toho vyvozovat nějaké důsledky pro vztah.

 

Jakub, 19 let: Osobně nemohu vliv alkoholu posoudit, protože alkohol v podstatě nepiju a když už, tak takové množství, které se mnou nic nedělá. Obecně si však myslím, že alkohol dělá svoje, a proto je potřeba různá prohlášení k holkám brát s rezervou. Pro holku je přirozeně nepříjemné, když vidí svého kluka v tomto opojení s nějakou jinou holkou, ale v případě, že vztah funguje, tak asi až tak o nic nejde. V případě nevěry jako takové (tzn. když pak dojde na samotný sex) je řešení situace pro obě strany samozřejmě složitější...

 

 

Vlastimil, 15 let: No, já jsem ještě v takovém stavu poblouznění nebyl, ale dovedu si představit, že ve stavu opilosti lidi říkají různý věci a dělají, co by normálně nedělali. Říká se, že člověk není pak úplně při smyslech, takže podle mě - různá vyznání, sliby a další věci moc vážně nebrat. Pokud holkám na tom klukovi záleží, a on si na nic nepamatuje, tak jim nezbývá, než aby ho oslovily samy a zjistily, co a jak.

 

Denis, 23 let: Já tohle znám z druhé strany. Jednou byla totiž v náladě moje tehdejší přítelkyně, a bylo to na ní fakt znát. Nezdálo se mi, že by toho vypila nějak moc, ale holkám stačí jen trochu alkoholu a trapasy jsou na světě. Bavil jsem se tenkrát s kamarádem, a ona zase se svýma kámoškama, ale pak začala koketovat a flirtovat s jedním klukem, došlo trochu i na líbání. Druhý den, když jsem se jí snažil danou situaci taktně naznačit, si nic nepamatovala. No, naštěstí se pak už taková situace neopakovala. Takže můj názor? Asi se trochu povznést a nepřikládat tomu velkou váhu... Z druhé strany, asi není příjemné tyhle přešlapy řešit a holky by si měly uvědomit, že pokud ten jejich je v náladě nějak často, raději od něj pryč.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč už nezavoláme
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Styděli jsme se někdy za svou holku?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám, když piješ?

 

Honza, 18 let: Mám s tím zkušenost a taky jsem té situace dost využil... Líbila se mi jedna holka, která už byla taky v náladě stejně jako já, tak jsme flirtovali, různě se dotýkali a podobně - na sex nedošlo. Při líbání jsem i přes můj stav zjistil, že kouří, takže jsem to cítil a docela se mi pak zhnusila... Sice jsme si vyměnili na sebe čísla, ale já ji pak ignoroval s tím, že nevím, co se dělo. Takže to pro mě bylo pěkné alibi, přestože jsem tak nějak věděl, co dělám. Výsledek? Někdy klukům věřit, někdy ne. Pokud to ale neprozradí sám, tak se těžko dopátráte, jestli o dané situaci věděl, nebo ne...

 

Anketa
Dala jsi někdy klukovi číslo a on už se pak neozval?
 

 

Lukáš, 17 let: No, je asi známo, že s alkoholem padají zábrany a soudnost... Takže si pak kluci můžou k holkám dovolit mnohem víc, než kdyby něco nepopili. Jestli to tu holku obtěžuje, tak by se měla pochopitelně ozvat. Jinak věřím tomu, že kluci jsou schopni ve stavu poblouznění prozradit věci, které by normálně neřekli... Což někdy může pomoci. A když kluk dělá něco, co je té holce příjemné, a klidně chce něco víc - ať se chopí iniciativy ona a vztah z toho být může. Ovšem... Některé věci, které by se mohly toho kluka dotknout a staly se, raději nepřipomínat.

 

Martin, 16 let: Přiznám se, že jsem v náladě už jednou byl, a nic moc to se mnou nedělalo... Takže nevím. Ale je fakt, že na každého působí alkohol jinak, každý potřebuje jiné množství. Jestli brát různá vyznání pod vlivem alkoholu vážně, nebo ne, to je těžký. Řekl bych: ano, i ne. Záleží na konkrétní situaci a na konkrétním člověku.... Ale za mě: když se mi nějaká holka bude líbit, budu docela vnímat, tak jí napíšu a ozvu se sám, případně pozdravím... No možná bych se i omluvil, že jsem to přehnal, aby si nemyslela, že se mi podobná situace stává nějak často.

 

Máš pro kluky také otázku? Napiš nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.1 hlasů
Vaše hodnocení