Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vybrat miláčkovi pod stromeček je otázka, která nás pálí rok co rok. Jak štědří ale vůbec ke svým milovaným jsme?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kolik utratíme za dárek pro svou holku?

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 19.12.2014, 10:11 | 19.12.2014, 10:11 | Krásná.cz

Co vybrat miláčkovi pod stromeček je otázka, která nás pálí rok co rok. Jak štědří ale vůbec ke svým milovaným jsme?

Podle ankety, kterou jsme tu nedávno provedli, se útrata za vánoční dárky pro naše nejbližší vejde do 1000 korun. Kolik za nás letos plánují utratit naši kluci? A co nejčastěji kupují?


Olda, 22 let:
Většinou kupuju nějakou vůni, to nemohu sáhnout vedle, jenom snad, že by se jí nelíbila. Případně se vždycky nějak domluvíme. Letos jsem přítelkyni koupil vstupenku na jednu akci, o který hodně dlouho mluví, tak snad jí udělá radost. K částce za dárek... Já chodím už na brigády, takže mohu dávat přirozeně více, taky čím déle spolu jsme, tak se "odvažuju" kupovat něco dražšího, nejvíc asi kolem tisícovky.

 

Denis, 24 let: Útrata za dárek je podle mě odvislá od příjmů zúčastněných, to je jasné. Když jsem chodil do školy, tak jsem si nemohl dovolit do dárků až tak investovat, proto jsem za dárek utratil třeba jenom dvě stovky. Teď, když chodím do práce, mohu kupovat pochopitelně něco cennějšího, s cenou od tisícovky a výše. Přítelkyní vybírám většinou nějakej šperk či drobnost v tom smyslu. Má tyhle věci ráda, proto i letos jsem to pojal v tomhle stylu.

 

Jakub, 19 let: Dárky se snažím s přítelkyní nějak dohodnout dopředu, aby pak nebyla zklamaná. Dárky si dáváme i při dalších příležitostech, k narozeninám, Valentýnu a podobně, proto příliš drahé dárky nevolím. Spíš je pro nás dobrý "dárek" jenom to, že o Vánocích můžeme být trochu déle spolu, a užívat si vzájemnou přítomnost. Kupuji tedy nějaké vstupenky na různé akce, kam pak jdeme spolu, pak taky nějakou voňavku, tou neurazím přítelkyni nikdy a zatím jsem se i docela trefil. S částkou to tedy s ohledem na výše uvedené nepřeháním, takže řekněme tak do 500 Kč, jak kdy.

 

 

Vlastimil, 16 let: Kupuju holce něco menšího do kosmetiky, napřed se snažím nenápadně zjistit, co by se jí tak líbilo, ale většinou má radost. :-) Za dárek vydávám tak do 200 Kč, víc si ani v postatě nemůžu dovolit, ale naštěstí to mojí holce nevadí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Pojedem na hory s holkou, nebo radši s kamarády?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co říkáme na dárky, které od holek dostáváme k vánocům?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme s tebou strávit silvestra?

 

Honza, 18 let: Za dárek pro holku vydávám v průměru od 200 do 400 Kč. Když koupím něco menšího, tak to pak vynahradím třeba na narozky a podobně. S dárkama dost experimentuju, letos jsem jí koupil mimo jiné jedno tričko, které se jí docela líbilo, tak jsem neodolal a zašel se zpátky do obchodu podívat, když jsem byl sám a koupil jí ho. Snad bude mít radost.

 

Lukáš, 18 let: Letos jsem přítelkyni koupil menší kosmetický balíček, tak uvidím, co na to řekne. No, tak nějak tuším, že od ní dostanu letos to samé, v klučičí verzi, protože se mě už na nějaké věci v tom smyslu vyptávala. Myslím, že do ceny kolem dvou stovek se něco do kosmetiky dá pořídit a zároveň je to dostačující. Takže za mě částka kolem 100 - 200 Kč, s tím, že jsme oba studenti a jiné příjmy v podstatě nemáme.

 

Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.2 hlasů
Vaše hodnocení