Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jedním z trendů letošního jara a léta jsou červeně nalíčené rty. Podle toho, co je vidět na ulici, holkám se tento styl líbí, ale co na to kluci? Zeptali jsme se.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám nalíčené rty?

Rtěnka
zdroj: Thinkstockphotos Rtěnka
aktualizováno 19.04.2013, 09:45 | 19.04.2013, 00:00 | Krásná.cz

Jedním z trendů letošního jara a léta jsou červeně nalíčené rty. Podle toho, co je vidět na ulici, holkám se tento styl líbí, ale co na to kluci? Zeptali jsme se.

Červeně zářící rty jsou přímo symbolem ženskosti, navíc je nyní rudá opět trendy. Je jasné, že hvězdám na červených kobercích a přehlídkových molech sluší, ale jak zareagují čeští kluci, když se pokusíš tot líčení napodobit? Ocení tvé rudé rtíky?

Filip, 19 let: Když jde dneska člověk po ulici, skoro nevidí nenalíčenou holku. Proč?! Myslím, že přirozenost je sama o sobě krásná a není potřeba jí moc pomáhat. Takže nenalíčené rty se mi rozhodně líbí, stejně jako nenalíčené oči, nos, tváře... Trošku rozdíl je, když dojde na nějakou mimořádnou událost, dejme tomu ples/divadlo/oslavu výročí. Tam si myslím, že decentní nalíčení na místě je, nebo alespoň může být. Podtrhává to svým způsobem neobvyklou atmosféru, a stejně jako se dívka pěkně oblékne, tak se i nějak upraví. Ale v běžném provozu? Je to každého věc, ale mě osobně se to moc nezamlouvá.

Martin, 16 let:
 Líbí se mi. K holkám to patří. Barvu bych ponechal na dívce samotné, do toho bych jí nemluvil. Nevidím problém se s nalíčenou holkou líbat. Viděl jsem ale i holky, které byly nalíčeny fakt dost, a to se podle mě už k nim nehodí.

 

Rtěnka
Červené rtíky sluší, ale ne každému klukovi se líbí. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Jakub, 18 let: Je to o přiměřenosti a taky věku. Je jasné, že každá holka/žena by o sebe měla pečovat a líčení k tomu bezesporu patří, ale nelíbí se mi, pokud je holka nalíčená opravdu hodně - to prostě okolí pozná a tehdy bych si na líbání s ní i nechal zajít chuť. Podle mě holka/žena je krásná sama o sobě i bez nalíčení, a zejména pokud je to holka třeba v mém věku, tak stačí nalíčení minimální. I když rozumím tomu, že holky se také hodnotí mezi sebou a hodnocení kamarádek je pro ně velmi důležité. U starších žen má podle mě líčení větší opodstatnění, ale opět je to o přiměřenosti. Holky a ženy by si také měly uvědomit, že rtěnky nejsou vyrobeny z ne zrovna dobrých věcí a neměly by to s nimi tedy přehánět.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Nejnovější trend v líčení: Zahoď lesk a vsaď na výrazné barvy
Trendy v líčení na jaro a léto
Triky, které zakryjí nedostatky v obličeji
Doma.cz píše: Test RTĚNEK: I za 50 korun pořídíte skvělou rtěnku!
Trendy jarní líčení: Vsaďte na odvážné rty!

Daniel, 22 let: Ne, nalíčené rty se mi vůbec nelíbí, zejména pokud jsou sytě růžové nebo červené, prostě hodně výrazné. Jsem ochoten své slečně tolerovat nějaké přírodní odstíny, ale rudou bych nesnesl. Takové holky podle mne vypadají jako šlapky.

David, 16 let: Zastávám názor, že by holka neměla používat příliš moc patlátek, ale záleží na konkrétní holce. Pokud má rty nevýrazné, nebo ji to prostě "přírodně" nesluší, je lepší, když si ty rty raději namaluje. Moje holka rtěnku skoro vůbec nepoužívá, rty má skvělý i bez rtěnky a jsem spokojený. Při líbání mi to vadí jen v případě, když ta rtěnka má nějakou podivnou chuť/vůni a nebo když dělá obtisk a pak vypadám jak namalovaný kluk :-)

 

Kluk k zulíbání
Když tvá rtěnka zanechá na tvém příteli stopy, asi nebude příliš šťastný. (Foto: Thinkstockphotos)

 

NEPŘEHLÉDNI:
Krásná i nenalíčená: Simona Krainová láskyplně drží syna Bruna

Kate Moss není primadona: Nenalíčená jela vlakem

 

Kryštof, 20 let: Hodně záleží na celkovém líčení. Třeba mě se na mé holce hodně líbí, když má pěkně červené rty a k tomu jen nalíčené řasy. Vypadá pak děsně sexy. Naopak se mi nelíbí, když je dívka namalovaná tak, že ani není poznat, jak vlastně vypadá přirozeně. Víš, co myslím. Třeba modelky, herečky a podobně, ve skutečnosti bys ani nepoznala, jak vypadají.

 

 
na rty
Na YOOPY.cz najdete rtěnky, lesky, balzámy i konturovací tužky - podívejte se

 
Petr, 19 let: Ne, nelíbí, je to nepřirozené. Z toho vyplývá, že bych se s takovou slečnou ani nechtěl líbat. Mám pocit, že si dneska holky ani neuvědomují, že přirozenost je nejkrásnější a snaží se zkrášlovat, i když to vlastně nepotřebují.

Adam, 23 let: Když není líčení příliš výrazné, může podtrhnout dívčinu přirozenou krásu. To platí i o rtěnce. Je ale opravdu třeba důsledně vybírat barvu. Teď je třeba trend rudých rtů, ale holky, upřímně, kolika z vás to sluší? Buďte trošku soudné.
 14 hlasů
Vaše hodnocení