Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je léto a pod některé topíky se podprsenky snad ani nevejdou. Jak se líbíš klukům, když necháš tenhle kus prádla doma?

Klučičí zpověď: Máme tě rádi bez podprsenky?

Bez podprsenky
zdroj: Thinkstockphotos Bez podprsenky
aktualizováno 20.07.2012, 00:15 | 20.07.2012, 00:00 | Krásná.cz

Je léto a pod některé topíky se podprsenky snad ani nevejdou. Jak se líbíš klukům, když necháš tenhle kus prádla doma?

Ať máš prsa malá, nebo větší, to, že nemáš pod tričkem podprsenku, kluci poznají hodně rychle. Ale líbí se jim to? Nebo je to dokonce vzrušuje? Co si o tobě pomyslí? A dovolili by tak chodit svojí holce? Zeptali jsme se za tebe.

Jakub, 18 let: Tak na to je lehká odpověď. Jasně, že se mi holky bez podprsenky líbí. Většinou to poznám hned na první pohled, že ji nemají, a u některých mne to dokonce vzrušuje. A když je dívce třeba chladno a jsou jí přes tričko vidět bradavky, tak to je vážně síla.

Tomáš, 16 let: Jo, tak to je většinou moc pěkný pohled. Ale své holce bych takhle chodit nedovolil, nelíbilo by se mi, kdyby ji ostatní kluci očumovali. Vždyť já vím, co se jim honí hlavou, kolikrát to nejsou moc slušný myšlenky, a o mý holce si tohle myslet nebudou.

Zdeněk, 19 let:
Možná budu vypadat divně, když to řeknu, ale mě se holky bez podprsenky moc nelíbí. Zvlášť ty s většíma prsama. Když jsou bez ní, prsa jim tak divně poskakují... Svojí přítelkyni bych tak chodit rozhodně nedovolil.

 

 

Petr, 20 let: To nevím, jak který. Mě spíš záleží na tom, jestli mi ta holka přijde celkově sympatická, nebo ne. Když je od pohledu mrcha, tak by mohla chodit nahá a nic by to se mnou nedělalo.

David 22 let: Své přítelkyni bych tak asi chodit nedovolil. Proč by se měli cizí kluci dívat na její prsa? Ale na druhou stranu... Já se rád podívám. Prsa bez podprsenky vypadají v tričku daleko líp, holky by to tak mohly nosit celý rok, nejen v létě. A v některých modelech, co holky dneska nosí, někdy ukážou i něco víc...

 

 

Bivoj, 17 let: Co bez podprsenky, ale když si vyrazí některá holka i bez kalhotek... Uf. Když si toho člověk náhodou všimne, tak pak nemůže spustit oči. Jednou jsem viděl roštěnku bez kalhotek v tramvaji, předklonila se a ukázala mi snad úplně všechno. Dodnes nevim, jestli to byla náhoda, nebo jestli to udělala schválně. Ale v klidu mě to rozhodně nenechalo :-)

Milan, 21 let: Nelíbí se mi to a své holce bych to rozhodně nedovolil. Je to neslušné. Nelíbí se mi ani, když holce vykukuje podprsenka.

Vašek, 18 let: Myslim, že ten pohled se nelíbí akorát impotentnímu klukovi. Je to rozhodně sexy. Pokud je holka jinak normálně oblečená, nemyslím si o ní nic špatného. Ale pokud má tričko bez podprsenky, minisukni a boty na obrovským podpatku, tak s takovou bych se asi neseznamoval. Své holce bych to dovolil, ale muselo by to být v určitých mezích.18 hlasů
Vaše hodnocení