Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak to s tím orálním sexem skutečně je, opravdu se bez něj kluci nedokáží obejít? Zeptali jsme se za tebe.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Opravdu milujeme orální sex?

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 14.06.2013, 00:47 | 14.06.2013, 00:00 | Krásná.cz

Jak to s tím orálním sexem skutečně je, opravdu se bez něj kluci nedokáží obejít? Zeptali jsme se za tebe.

Orální sex je zřejmě nevyčerpatelné téma. Už o něm byly napsány hromady článků, přesto nám stále znovu chodí do redakce různé dotazy týkající se právě tohoto choulostivého námětu. No, a kdo by byl povolanější pro zodpovídání této otázky než sami kluci? Takže jsme se jich zeptali, zda mají opravdu tak moc rádi orální sex a jak je to s tím polykáním. Nebo by se snad bez toho všeho dokázali obejít, kdyby to bylo holce opravdu nepříjemné? A řeč přišla i na praktiku deep throat (tedy zasouvání penisu do pusy až po kořen).

Tak si přečti, co nám kluci prozradili.

Martin, 16 let: Je fakt, že se o tom píše a mluví docela dost. Já mám orální sex rád, a co vím od kamarádů, tak oni také. Hodně z nich předpokládá, že pokud s nima holka nebude spát, tak že jim alespoň udělá dobře tímto způsobem. Jestli by to moje holka odmítala, tak na začátku vztahu bych se bez toho nějak obešel, ale postupně předpokládám, že se k tomu dostaneme - včetně toho vyvrcholení do pusy. Ale je fakt, že v mém věku to sice považuju za docela důležité, časem však budu možná upřednostňovat něco jiného.

Petr, 21 let: Ano, mám orální sex opravdu rád. Ale nebudu ho vyžadovat za každou cenu. Pokud to bude přítelkyni opravdu nepříjemné, tak se bez toho asi obejdu, jsou i jiné praktiky. A s tím polykáním... Moje přítelkyně to nedělá, nikdy to nedělala a dělat nebude, zvedá se jí z toho žaludek, ale smířil jsem se s tím a nevadí mi to.

 

Orální sex
Polykání není nutné, kluci se bez toho obejdou. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Filip, 19 let: Orální sex na 100 procent ano a řekl bych, že holky na tom nebudou úplně jinak. Ale vyvrcholení do pusy? Má to svá pozitiva a je to jistě příjemné, ale na druhou stranu je to trošku vedlejší, protože člověk je při samotném orgasmu tak moc mimo, že to zas až tak nevnímá. Pokud by dotyčná měla s orálním sexem problém, tak se holt nedá nic dělat, je spousta jiných věcí, co člověk může zkusit. Ale zamrzelo by to, ne, že ne. A "technika" jakou používá? Nikdy bych po nikom nic nepožadoval, tak to prostě nefunguje. Sex není o "když já udělám tohle, tak ty zase tamto", ale o vzájemné dohodě.

Michal, 17 let: 
Orální sex mám hodně rád, je to super požitek, hlavně když už holka ví, jak na vás, a umí si s váma pohrávat. Ale nejde přitom jen o mě, hlavně se snažím dopřát orální sex přítelkyni, která ho ma taky ráda... Jinak bych se bez něj obešel, kdyby se toho holka bála nebo měla nějake zábrany. Sice to k milostným hrátkam patří, ale nevyžadoval bych to po ní. Když je reč ještě o tom deep throat, tak nevím, přijde mi to nechutné, vždyť holka se může zadusit, prostě se mi to moc nelíbí.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Překonej hrůzu z orálního sexu
5 tipů, jak ho dovést k šílenství. Ústy
Kdy jsi dost zralá na sex?

David, 16 let: Rozhodně bych nikdy po partnerce nechtěl, aby ho dělala nuceně. Pouze pokud by jí to bavilo, nebo by alespoň chtěla. Orální sex mám rád, stejně tak, když ho můžu dopřát já slečně :-) Pokud jde o polykat-nepolykat/do pusy-mimo... To záleží na domluvě a zase na slečně. Slečna je ta, která "pracuje", a proto by o tomhle všem měla rozhodovat ona. Z klučičího pohledu je varianta do pusy lepší v tom, že se nemusí před koncem přestat a čekat na dodělání rukou... Zda holka sperma spolkne, pro mě podstatný není. Pro někoho to může být rajcovní nebo tak, ale mě na tom zase tak moc nezáleží. Deepthroat taky záleží na slečně, zatím jsem ho nezažil, takže nemůžu soudit.

 

Předehra
Když nebudou mít orální sex, budou zklamaní. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Standa, 22 let: Samozřejmě ze když bude přítelkyni orální sex nepříjemný, tak se bez toho obejdu. Každopádně moje přítelkyně mi to pusou dělá ráda, akorát udělat se do pusy mi dovolí jen občas. Když můžu, je to lepší, protože nemusím nic hlídat a včas upozorňovat na to, aby si ho z pusy vyndala. Prostě si to víc užiju. Deep throat je už takový úlet, maličko úchylná metoda, kdy se z holky stává jen sexuální pomůcka a ne lidská bytost.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše:
Orální sex: Kdo má určovat tempo a jak se neudávit!
Co má 82 % mužů radši než orální sex?

Libor, 19 let: Miluju sex, a to jakýkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Takže miluju i orál. Ale nebudu ho vyžadovat, pokud bude moje holka natolik vynalézavá, že mi to dokáže zpestřit jinak. Vyvrcholení pusy mám rád, ale polykání nevyžaduju, to už záleží na holce.

Jakub, 18 let: I zde platí, že by měli partneři dělat jenom to, co přináší potěšení oběma. Já nemám problém jak s orálním sexem, tak s deep throat. Líbí se mi to, a pokud to bude mít slečna také tak, tak jí bránit nebudu a budu rád, pokud iniciativa přijde z její strany. Na druhou stranu tento způsob uspokojování nepovažuji za zvlášť důležitý, a proto pokud by to bylo slečně proti srsti, ať už z jakéhokoli důvodu, nebude mi to vadit a budu to respektovat. Ještě k tomu polykání, opět pokud slečně nebude vyvrcholení do pusy vadit, tak budu rád, v opačném případě se ale taky svět nezboří. Navíc podle mě je polykání trošku o něčem jiném, než když slečně nebude vadit, že se do ní udělám (rozuměj do vaginy), je k tomu potřeba více důvěry.

Máš i ty na kluky nějakou otázku? Klidně ji pošli do redakce a do předmětu napiš Klučičí zpověď. Nebo snad víš o nějakém klukovi, který by chtěl rozšířit řady těch, kdo odpovídají na vaše zvědavé otázky? Řekni mu, ať se nám ozve!5 hlasů
Vaše hodnocení