Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Stydíš se chodit na koupaliště, protože máš pocit, že tě všichni pozorují? Zeptali jsme se kluků, jak moc si holek kolem sebe všímají právě u vody.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Pozorujeme vás na koupališti?

Na koupališti - 3
zdroj: Thinkstockphotos Na koupališti - 3
aktualizováno 05.07.2013, 00:00 | 05.07.2013, 00:00 | Krásná.cz

Stydíš se chodit na koupaliště, protože máš pocit, že tě všichni pozorují? Zeptali jsme se kluků, jak moc si holek kolem sebe všímají právě u vody.

Která holka je stoprocentně spokojená se svou postavou? No, v moderní době asi žádná. Ale pokud se kvůli svému pocitu odmítáš třeba svléknout do plavek, musíme ti říct, že to trošku přeháníš. Ano, kluky přirozeně zajímají hezké holky a rádi se na ně podívají, ale to neznamená, že by se těm méně povedeným nějak posmívali. Posuď sama, zeptali jsme se kluků, co na nás na koupališti sledují.

Jirka, 20 let: Koukám hlavně po vlasech, takže se mi líbí, když má holka i na koupališti hezky upravené vlasy. Ale jestli je jí vidět nějaká piha, skvrna, nebo jestli má třeba trochu větší zadeček, je mi třeba úplně jedno.

David, 17 let: Jasně, když je léto, sluníčko a válím se na koupališti, tak pozoruji holky kolem. Když má holka parádní postavu, proč bych se nepodíval... Jsem zastáncem dvoudílných plavek, nevím, ale jednodílný mi na holce nepříjdou vůbec sexy. A ještě když má holka hezky vyrýsovanou prdelku, to je nejlepší pohled :-) Celej rok se těším právě na tohle období, kdy holky chodí v plavkách.

 

Na koupališti - 2
Pořád ale platí, že když budeš kamarádská, budeš mezi kluky oblíbená. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Pavel, 19 let: Vadí mi, když jde holka na koupaliště blbě oholená. Když jí z pod plavek koukají chlupy, nebo když má chlupaté podpaží. Když jdeš mezi lidi, ohol se prosím pořádně!

PŘEČTI SI TAKÉ:
Letní seznamování přeje připraveným
Jak se nespálit při letní lásce?
Pikantní sedmička: Zkus každý den novou polohu!

Vašek, 18 let:
Nelíbí se mi, když holkám plandají plavky. Zvlášť pokud mají sexy malou prdelku, je to extrémně ošklivý pohled. Vypadá to prostě hrozně. Pokud chce holka vypadat hezky, měla by si koupit plavky, které jí sednou. Dobře zvoleným střihem lze přece zamaskovat i nějaký ten nedostatek postavy. Aspoň se to všude píše.

Martin, 16 let: Na koupaliště určitě o prázdninách zavítám a holky tam přirozeně budu pozorovat. Všímám si i různých nedostatků, které se mi na nich nelíbí, nechávám si to ale pro sebe. Když už s některou pokecám, tak probíráme jiné věci.

 

Na koupališti - 1
No, tak se pořád nestyď. (Foto: Thinkstockphotos)
 

 

Michal, 17 let: Když jsem někde na koupališti, tak je docela dobrý rozhled na všechny okolo, ale když je človek ve vodě, tak nelze holky, které jsou ponořené až po krk, zkoumat nějak podrobně, maximálně, jak vypadají v obličeji. Ale jinak se dívám na holky celkově, nezaměřuju se na jednu čast. Neřeším ani velká, nebo malá prsa, ikdyž taky se podívam, ale nejvíc mě asi vadí u holek celulitida a že nejsou třeba někde oholené...

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Léto přeje nadrženým! Víme, proč vás SEX tak baví!
Chcete mít LEPŠÍ SEX? Stačí jedna kostička čokolády denně

Jakub, 18 let: Na jednom koupališti jsem měl bigádu, dělal jsem plavčíka, a tak jsem měl holky doslova jako na dlani. Pro sebe si vždycky holky nějak zhodnotím, ale jim samotným nic neříkám, snad kdyby něco opravdu bilo do očí a vzbuzovalo to všeobecný posměch. Poslední dobou navíc nehodnotím jenom vzhled, ale taky to, jak se holka umí chovat.

Lukáš, 17 let: Jasně, že holky na koupališti pozoruju a všímám si pochopitelně všeho. Srovnávám je pak třeba s jinýma holkama, které potkávám, nebo s kámoškama. Koneckonců holky určitě taky sledujou kluky, a to nejen na koupalištích.5 hlasů
Vaše hodnocení