Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hodně se mluví o tom, co je v sexu ještě normální a co už je za hranicemi a dá se o tom mluvit jako o určité sexuální úchylce. Jak mají tyhle hranice nastaveny kluci?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Pravda o našich i vašich úchylkách

Svádění
zdroj: Thinkstockphotos Svádění
aktualizováno 09.01.2015, 00:08 | 09.01.2015, 00:08 | Krásná.cz

Hodně se mluví o tom, co je v sexu ještě normální a co už je za hranicemi a dá se o tom mluvit jako o určité sexuální úchylce. Jak mají tyhle hranice nastaveny kluci?

Kluci v našich zpovědích mluví otevřeně o všem. Dnes i o svých tajných představách a o názoru na to, co je podle nich v sexu za hranicemi normálnosti.

 

Honza, 18 let: Já už jsem si od holek vyslechl několikrát, že nejsem v něčem normální, že jsem divnej, no možná právě i v něčem úchylnej... Obvykle si z toho dělám srandu a říkám, že jsem prostě úchylnej celej. Tak to je názor holek, ale já to vidím jinak. Podle mě jsou mnohem horší věci, které se dají v sexu dělat, ale já po nich netoužím. Takové extrémní praktiky, piss, scat a plno dalších. Do toho bych nešel.

 

Vlastimil, 16 let: Nevím zatím u sebe o ničem, co by se dalo označit jako úchylný. Spíš mě napadá, že o "úchylnosti" často holky mluví v souvislosti s klučičí pubertou, když jsme třeba s klukama holkám pořád koukali nebo i šahali do výstřihu nebo ze srandy i mezi nohy, ale to podle mě není úchylka, ale jenom rozbouřené hormony. :-D Holky to ale braly takhle.

 

Jakub, 19 let: Já v sexu nic zvláštního nechci a mám štěstí, že na věci, které s přítelkyní, nebo dříve i s jinýma holkama, provozuju, máme podobný názor. Nicméně je pravda, že u nějakých praktik jsem si třeba od spolužaček vyslechl, že je divný, nebo prostě opravdu úchylný, že chci tuhle věc v sexu zkusit, ale osobně myslím, že se jednalo o názory holek, které jsou prostě hodně ovlivněny feminismem a dalšími okolnostmi. Konkrétně šlo o anální sex, což je téma, které je stále takové živé a pro některé právě až kontroverzní, ale můj názor je ten, že kluk, který chce zkusit anální sex a je heterosexuál, rozhodně divný nebo úchylný není. To samé platí i při milování při měsíčkách, což je podobné ožehavé téma, se kterým ale přišla přítelkyně, takže jsem to zkusil taky. No a to je v podstatě všechno a myslím, že je spousta jiných věcí, které jsou mnohem úchylnější než tyhle.

 

 

Anketa
Považuješ anální sex za úchylku?
 

 

 

Lukáš, 18 let: Mně se líbí, když mi holka masíruje prostatu přes zadek. Myslím teda, že pro kluky je tohle příjemnější, protože mají prostatu, na rozdíl od holek, kterým asi anální sex jako takový moc potěšení nepřináší. Přitom podotýkám, že mě anální sex neláká, neláká mě ani, že bych ho měl provozovat s holkou a taky nejsem homosexuál. Jen je mi to příjemné a věřím, že nejsem sám. Jen hodně kluků se bojí o to svou holku požádat, protože jsou okolo toho hodně předsudky. Proto jsem se o této libůstce před holkama ani nezmiňoval, až teď mám docela "chápavou" přítelkyni, takže není problém. Taky se přiznám, že dřív jsem si tohle potěšení dopřával sám (netřeba asi zdůrazňovat, že od holky je to lepší), takže jsem si zasouval prst(y) do zadečku, ale s nikým jsem to radši nerozebíral. Což asi někdo může brát jako úchylnost, ale já to tak neberu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co jsme o holkách netušili a fakt nás to zaskočilo?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle po nás v posteli nechtěj
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Ideální vyvrcholení aneb Kam s tím?

 

Olda, 22 let: Znám hodně věcí, které bych se nebál nazvat úchylnými, nebo prostě už ne tak normálními a já bych do nich nešel. Od kamaráda vím, že měl holku, která chtěla, aby jí poskytoval orální sex, i když měla menstruaci (jasně, je tu hygiena, ale i tak), nebo znám holku, která se chlubila tím, že si zasouvá do pochvy mrkev, okurku a další věci, se kterýma holky masturbujou, no ale pak je hned snědla. A dále pak takový extrémní praktiky, jako je sado-maso, svazování, když někdo chce být něčím otrokem a násilí obecně, někoho zase vzrušuje, když je holka/kluk při sexu vulgární. Věci, při kterých přichází člověk do kontaktu s močí (myslím, že se tomu říká "piss"), nebo jsem zaznamenal praktiku, kdy při análním sexu kluk vyndá pinďoura ze zadku a hned ho zasune partnerovi(u gayů)/pertnerce do pusy - to je zase totiž něco jiného, než když vyndám pinďoura z vaginy a chtěl bych, aby mi ho holka ještě "dolízala" (což taky nedělám, jedině že by to holka výslovně chtěla). Určitě bych našel spoustu dalších věcí, které do kategorie úchylnosti spadají, za úchylnost se považuje i šmírování a podobně, nicméně mě ty praktiky, které jsem vyjmenoval, nelákají a lidi, kteří mají potřebu je provozovat, mi přijdou minimálně trošku divní, jednoduše proto, že já se považuji za normálního kluka s normálními tužbami v sexu. Ale každý má ty hranice nastavený jinak, takže pojem "normální" je velmi relativní...

 

Máš na kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.4 hlasů
Vaše hodnocení