Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Byla jsi na super rande a už se těšíš, až toho kluka znovu uvidíš. Jenomže uplyne den, dva, tři a on pořád nevolá. A nezavolá ani po týdnu. Proč?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč už nezavoláme

Čekání na telefon
zdroj: Thinkstockphotos Čekání na telefon
aktualizováno 17.08.2012, 01:38 | 17.08.2012, 00:00 | Krasna.cz/lk

Byla jsi na super rande a už se těšíš, až toho kluka znovu uvidíš. Jenomže uplyne den, dva, tři a on pořád nevolá. A nezavolá ani po týdnu. Proč?

"Zdeněk představoval všechno, co jsem tehdy od kluka chtěla. Byl starší, pěkný, vtipný, chodil na gympl a jeho rodiče neměli hluboko do kapsy. Byli jsme na prvním rande a mě přišlo super. Pak mě doprovodil na autobus, políbil mě a odešel s tím, že mi zavolá. Pak už jsem o něm nikdy neslyšela. Dodnes tomu nerozumím," vzpomíná Lenka na rande před dvěma roky.

Možná se to nezdá, ale smířit se s odmítnutím je lehčí, než když se pak trápíš představami, co se stalo. Neplatí to jen pro první rande, ale pro všechny životní neúspěchy. Když totiž víš, co se stalo, můžeš příště udělat všechno, co je v tvých silách, aby to dopadlo jinak. Jen musíš vědět, co musíš změnit.

Proto jsme se dnes kluků ptali, proč po prvním rande neřeknou, že to prostě nebylo ono, slibují že se ozvou a už nezavolají. Zajímá tě to? Čti dál!

Kamil, 19 let:
To je jednoduché. Sice se to blbě přiznává, ale mám strach ze scény, která by mohla následovat, když té holce řeknu, že se mi vlastně nelíbila tolik, jako jsem si myslel, že se mi líbí, když jsem ji zval. Bojím se, že bude brečet, nebo slibovat, že se změní. Tak se radši rozloučím jakože nic a pak už se neozvu.

 

 

Luboš, 15 let: Nevim, proč bych jí měl říkat pravdu? Chci se po rande líbat, sáhnout si, a když holce řeknu, že už jí nezavolám, tak se asi líbat nebudeme...

 

Dalibor, 22 let: Když se loučím, tak to třeba i myslím upřímně. Ale pak se mi to v hlavě rozleží a já přijdu na to, že ta holka vlastně nebyla taková, jakou chci. A jak jí mám to rozhodnutí vysvětlit? Volat jí a říct jí to? Nebo napsat sms? To je blbý. Tak to radši nechám tak a prostě neudělám nic.

 

Radim, 18 let: To se tak říká, ne? To je taková fráze, která vlastně nic neznamená. Jestli to ta holka bere vážně, její chyba. Já taky nevěřím všemu, co se na prvním rande řekne.


Jirka, 17 let: Myslím, že je za tím srabáctví lidí, že nechtějí říkat pravdu. Já se o to třeba snažím, tak holce neřeknu, že jí zavolám, když to nemám v úmyslu. Když mě napálí někdo jiný, taky mi to není příjemný, tak to nedělám.

 

Zbyněk, 18 let: Nemám rád nepříjemné situace, vyhýbám se jim, tak lžu. A v tomhle klidně zalžu taky. Co kdyby ta holka udělala nějakou trapnou scénu? To fakt nemám zapotřebí.

 

 

 

Aleš, 20 let: Jednou se mi to taky stalo. Byl jsem na rande, vypadalo to celkem dobře a chtěl jsem ji vidět znovu, až se vrátím z vody. Jenomže na vodu jela i moje bývalá a dali jsme se zase dohromady. Tak už jsem té nové nevolal. Co bych jí asi řekl, sorry, já se vrátil k bejvalce?

Evžen, 19 let: Jednou mi ukradli mobil, kde bylo číslo té holky. Nikdo z kamarádů jí neznal, potkal jsem ji na fesťáku. Fakt jsem jí chtěl zavolat, hrozně se mi líbila, měla hezkej úsměv strašně pěkný prsa, ale prostě jsem neměl číslo. Víš, jak mě štve ta promarněná příležitost?!?

Chtěla by ses kluků na něco zeptat? Napiš otázku do komentářů, my nejzajímavější otázky vybereme a zeptáme se za tebe.



6 hlasů
Vaše hodnocení