Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myslíš si, že jsi jediná, komu se při sexu stávají hloupé nehody? Tak tenhle článek tě zaručeně pobaví.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Rozbitý stůl a další TRAPASY při sexu

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 09.08.2013, 00:00 | 09.08.2013, 00:00 | Krásná.cz

Myslíš si, že jsi jediná, komu se při sexu stávají hloupé nehody? Tak tenhle článek tě zaručeně pobaví.

V první chvíli se zdá, že to nepřežiješ, nebo se alespoň propadneš hanbou sto metrů do země. Když to ale vezmeš s humorem a dokážeš si sama ze sebe udělat srandu, budeš mít ještě dlouho na co vzpomínat. O čem že je řeč? Přeci o trapasech.

My holky se velmi často hlídáme, zvlášť před miláčkem si dáváme pozor téměř na každé slovo a pohyb, a tak nás tyto nečekané situace často úplně vykolejí. Ale je to hloupost, protože nějaký trapas se někdy stal každému z nás. Nejlepší cesta, jak z toho vybruslit, je zasmát se sama sobě. A to platí i v případě sexuáních trapasů.

A abys neměla pocit, že se ty staršné okamžiky dějí jen tobě, zeptali jsme se kluků, jaké trapasy při sexu zažili oni. A věř, že se sice v první chvíli možná zastyděli, ale teď už na to vzpomínají s humorem.

David, 17 let:
 My jsme při milování zažili samé klasické trapasy - zrovna v nejlepším se otevřely dveře a v nich stál tatínek :-) A nedávno jsme při divočejším milování rozbili stůl. Jinak musím zaklepat, ale nic hrozného se nám za tu dobu, co spolu chodíme, nestalo :-)

Láďa, 22 let:
 No, nebylo to úplně při sexu, ale taky to s tím trošku souvisí. Dělal jsem v práci, kde jsem měl vlastní počítač, ale šéf měl vzdálený přístup. Jako že se mohl kdykoliv podívat na plochu mého počítače, co dělám. Jednou jsem se v práci zdržel a myslel jsem, že tam jsem sám. Tak jsem se rozhodl, že si ho vyhoním. Pustím si porno a začnu a najednou se někdo připojil na můj počítač. Otevřel se textový editor a tam se objevila zpráva: Nech si to na doma!!!

 

masturbace
I při masturbaci je třeba dát si pozor, kdo je v okolí. (Foto: oficiální zdroj)

 

Lukáš, 17 let: Trapas se mi stal při sexu s jednou holkou, kterou už jsem dlouho znal. Jelikož patřím k těm zodpovědnějším, tak jsem si koupil pro jistotu kondom a cvičně si jej nasazoval. Nebyl v tom problém. Milování s tou holkou ale přišlo tak spontánně, že jsem v té době kondom neměl, naštěstí ho ale měla ona. A aby toho nebylo málo, tak jsem byl tak rozrušený, že jsem si ho nedokázal nasadit - takže nakonec se musela chopit iniciativy ona. Všechno pak proběhlo v pohodě, ale já se před ní strašně styděl. Na tomhle se ukázalo to, že i když se člověk předem připravuje, tak nakonec to dopadne úplně jinak.

Radek, 20 let: Můj příběh není až tak trapný jako dost bolestivý. Přítelkyně se jednou vážně rozjela. Hrozně jí to bavilo, nejdřív si se mnou jen tak hrála, pak mě začala uspokojovat ústy. No, a pak se do toho pustila opravdu pořádně, ale blaho najednou přerušila obrovská bolest - utrhla mi uzdičku. Krve jak z vola a tři týdny jsem se ho téměř nemohl dotknout...

PŘEČTI SI TAKÉ:
Co jsou skutečné trapasy
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Stydíme se za své tělo?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Seznamujeme se přes internet?

Martin, 16 let: 
S mojí tehdejší holkou jsme se domluvili, že se budeme jenom mazlit, hrát si spolu, protože byli doma její rodiče a na sex jsme chtěli mít větší klid. Takže jsme jeden druhého různě dráždili a ona mi při tom zasunula prst do zadku. To mi samo o sobě nevadilo, šlo o to, že já se hned nato udělal - vystříkl na podlahu. Bylo potřeba to uklidit, a jelikož rodiče byli zrovna ve vedlejší místnosti, měli jsme strach, aby se náhodou nepřišli podívat - znenadání, což prý někdy dělali. No, naštěstí se to nestalo, takže vše dopadlo dobře, ale měl jsem tenkrát nahnáno docela dost i proto, že si rodiče potrpěli na čistotu, takže bylo zapotřebí vše uklidit důkladně.

 

Problémy s erekcí
Holky, suďte až po akci, první pohled je zrádný... (Foto: Thinkstockphotos)

 

Jakub, 18 let: Jednou jsem se chtěl milovat s dívkou, ale když jsme byli oba nazí, tak mi na rovinu řekla, že mám malý penis. To však bylo v klidovém stavu, a když jsem pak dosáhl erekce, mnohonásobně se mi zvětšil, načež vyšlo najevo, že ho do ní nemohu zasunout nadoraz, protože byl zkrátka moc velký :-) A i když to nemám ve zvyku a vždycky se snažím být co nejvíce opatrný, tak jsem si ji vychutnal, a přestože na sobě nedala nic znát, určitě ji to trošku bolelo. Myslím, že po této zkušenosti si své unáhlené soudy odpustí. Takže rada pro holky: Ať už si o našem přirození budete myslet cokoli, nechte si to raději pro sebe, neboť na tyhle věci jsou kluci obzvlášť citliví. Pokud už chcete něco říci, hodnoťte, až když bude po všem.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Sex v přírodě? Připravte se, bude to divočina!
VÁŠ PŘÍBĚH: Nehody při sexu v přírodě

Daniel, 19 let:
Trapasů jsem za svůj sexuální život zažil několik. Někdo nás nachytal (jednou rodiče a jednou kamarádi), hned po milování jsem se pozvracel (protože jsem byl příšerně opilý a prostě se mi z těch pohybů udělalo zle), jednou se mi nepostavil (taky kvůli alkoholu) a jednou mi ta holka neřekla, že je panna, takže zakrvácela rodičům povlečení a já si toho nevšiml... Myslím, že nejlepší je to neřešit, nepitvat se v tom a dělat, že se nic nestalo. Případně se tomu můžeme oba zasmát, ale většinou až potom.5 hlasů
Vaše hodnocení