Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Věříme, že ti na Krasna.cz neunikl náš seriál příběhů čtenářek Moje poprvé. Je neuvěřitelné, jak moc dívek zažilo (nejen) první milování pod nátlakem, téměř nedobrovolně. Skutečně jsou kluci v posteli takoví „násilníci“ a když se jim přelije krev ...

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Sex klidně i násilím?!?

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 16.01.2015, 14:31 | 16.01.2015, 14:31 | Krásná.cz

Věříme, že ti na Krasna.cz neunikl náš seriál příběhů čtenářek Moje poprvé. Je neuvěřitelné, jak moc dívek zažilo (nejen) první milování pod nátlakem, téměř nedobrovolně. Skutečně jsou kluci v posteli takoví „násilníci“ a když se jim přelije krev z mozku do přirození, jsou si za svým chtíčem, i když své dívce ublíží?

Tahle otázka nám vrtala hlavou tak dlouho, až jsme se ji rozhodli položit i klukům z naší klučičí zpovědi. Sáhli si do svědomí a zkusili odpovědět, zda... někdy holku přemlouvali, nutili, nebo s ní měli sex i přes její protesty, byli k holce někdy v posteli zbytečně hrubí a zda jsou obecně v sexu dominantní.

 

Martin, 16 let: Já jsem v sexu rád dominantní, rád si určuju tempo, přirážení a podle toho i příslušné polohy. Když budu na holce vidět, že sex vyloženě nechce, tak ji nenutím, ale je pravda, že když s nějakou holkou chodím a jde o to, že se máme spolu poprvé vyspat, tak to chci po nějaké době uspíšit a pak jí to může přijít, jako, že na ni tlačím a je jí to nepříjemné. A je fakt, že párkrát jsem měl sex tak, že jsem si to užil já, ale ta holka z toho nic moc neměla.

 

Honza, 18 let: Přiznejme si, že kluci - nejen v mým věku - fakt sex potřebujou. A to často, čím častěji, tím lépe. Tím neříkám, že by se holky měly do sexu nutit, ale když si představím například situaci, že se s holkou moc často nevidím, a pak se domluvíme, tak je pak pro mě jako pro kluka nepříjemné, když je všechno v pohodě, a najednou holka ucukne, že prostě "dneska nic nebude". To je v pohodě, když je to sem tam, nebo má zrovna menstruaci, ale když už to přijde do takové té fáze vymlouvání, tak je jasný, že já jako kluk se na to těším čím dál víc a jo, pak i tak uvažuju. Mám teda zatím jednu zkušenost, že se mi holka podvolila, protože věděla, že na to čekám, ale pro ni to bylo o ničem, neužila si to. Mně to v té chvíli bylo jedno, hlavně že jsem to měl. Ale přesto chci říct, že násilí v tom pravým pojetí by patřit do sexu nemělo, alespoň podle mě.

 

Anketa
Svolila jsi někdy k sexu jen kvůli klukovi, i když jsi sama neměla chuť?
512 hlasů
Ano.
126 hlasů
Ne.
Hlasovalo 1406 lidí
 


Olda, 22 let: Podle mě by si do svědomí spíš měly sáhnout holky, protože často touží po klukách, kteří jsou dominantní, užívají si a jsou známí holkaři. Což je často vidět právě i v příbězích Moje poprvé, které sem tam taky pročtu. Holky mají růžové brýle, že se snad právě kvůli té jediné může ten kluk změnit, což se někdy opravdu povést může, ale holky, přiznejme si, že většina takových kluků dělá první poslední pro tu holku jenom proto, aby ji dostali do postele a měli jen další zásun do sbírky... A když už k té vytoužené chvíli dojde, tak je jasný, že už chtějí akci dotáhnout do konce a je jim jedno, jak to vidí ta holka. Nebo případy, že se nějaká holka cítí divná, že je poslední panna ve třídě, panenství ji zatěžuje, tak doslova vlítne do postele prvnímu klukovi, který se jí namane. Tenhle případ ale podle mě taky souvisí s tím, že si holka sama sebe moc neváží. Já sám jsem se snažil s holkou najít kompromis a věřím, že vždycky si to nějak užila i ona (nebo to dokázala tak nahrát, že jsem ten dojem měl). Takže je jasné, že násilím do sexu holku nenutím.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vše o PENISU!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme, když má naše holka menstruaci?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme chuť na sex, když zrovna není s kým?

 

Denis, 24 let: V sexu mi být dominantní nevadí, často tuto pozici zaujímám, ale to neznamená, že bych byl k holce nějak hrubej, nešetrnej a podobně... Užívám si, když se mi holka odevzdá a já si s ní můžu dělat co chci - ne věci, které jsou jí nepříjemné, ale že většinu věcí si volím a určuji sám. Opačný případ mi nevadí, s přítelkyní to tak nějak střídáme. Nepamatuju, že bych holku do sexu nutil násilím, spíš jsem někdy činil takový bych řekl psychický nátlak, že bychom už na to mohli jít, nebo jsem to prostě někdy té dané holce i trošku nešetrně naznačoval, ale když řekla, že ne, tak jsem ji respektoval. Jinak mě napadá taková věc... Když kluk na sex připraví romantické podmínky - má volný byt, nakoupí růže, udělá jídlo, sežene pěkný film, přitom už s holkou nějakou dobu chodí a řekne jí, aby ten který den přijela, že má zrovna volný byt atd., tak musí být asi jasnýé, kam asi směřuje a co se stane. Sám jsem to zažil jednou, že jsem na holku šel pomalu, a ona pak ucukla. To pak dovede opravdu naštvat... Já to teda ustál, ale chci říct, že když už kluk má tu holku doma, tak pak vážně uvažuje tak, aby se ta "akce" úspěšně dokončila. A když holka odmítne, tak se "nezná" a jde i přes nesouhlas té holky.


Jakub, 19 let: Řídím se heslem, že v sexu by mělo být všechno dobrovolné a příjemné oběma stranám. Možná jsem divný, ale současně chovám k ženám, ke slečnám určitou úctu, takže bych si takový přístup k ní ani nedovolil. Myslím, že i díky tomu jsem se zatím u holek nesetkal s nějakým vymlouváním a podobně. Podle mě, i když má kluk na sex chuť, tak by prostě měl potlačit svůj chtíč a ne chtít jen své uspokojení, ale hledět také na potřeby druhého partnera. I když můžu být při milování dominantní, nemusí to přece mít nic společného s tím, že budu na holku hrubý, budu ji do něčeho nutit a podobně. A kromě toho, když se jedná o milování při stresu, tak je stejně problém se do holky vůbec dostat, protože pochva se tak stáhne, že tam ten penis stejně nepustí. Někteří kluci můžou tedy i tak, ale je to prostě signál, že se tělo "brání", může při tom být i nějaká křeč a to já bych jakékoli holce neudělal... Vždyť bych si to milování pak neužil ani já sám.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Můj kluk se ke mně chová hnusně - co dělat?
Trocha násilí v sexu? Vyzkoušej to!
Polykat či nepolykat?
Připrav se na svoje poprvé

 

Lukáš, 18 let: Je to dané tím, že holky sex berou jinak než kluci, dávají do něj hodně emoce a tak. Kluci jsou v tomhle "jednodušší", často ostatní věci neřeší, a tak ani holku nedokážou správně pochopit. Mladší holky neodhadnou charakter kluků a taky není nic nového, že hodně holek chce být "in", proto nějakého kluka mají. A ten kluk s nima chce přirozeně spát. Vždyť hodně holek tady na Krásné odpovědělo v jedné anketě, že klukovi v sexu vyhoví, jen aby je ten kluk neopustil - no a tady je přece něco špatně. Je tu chyba v komunikaci, v tom, že se holka nedokáže vzepřít. Kolem je přece spoustu jiných kluků, kteří se k té holce budou chovat jinak a nebudou ji do sexu nutit. Já jsem to vyřešil jednou také tak, samozřejmě v opačném případě... Nemohli jsme se s holkou sjednotit v našem sexuálním životě, a tak jsem se s ní raději rozešel, než abych ji do sexu nutil. Ale nebylo to jenom kvůli tomu, nefungovalo v tom vztahu víc věcí. A teď chodím s holkou, se kterou je to v pohodě a nemyslím si, že bych ji do něčeho nutil, prostě se vždycky nějak domluvíme. Takže tento postup doporučuji i holkám, které jsou v podobné situaci. Dost možná, když jim ten vztah nefunguje, tak mají averzi i s tím klukem spát, což je logické. Proč spát s někým, se kterým si nerozumím a nefunguje nám to ani v sexu? A udělat klukovi dobře, a sama při tom trpět, to není ono. K dominantnosti... To je individuální, je jasný, že někdo nechá radši toho druhého, aby se chopil iniciativy, a sám je v tomhle ohledu pasivní, ale to podle mě ještě neznamená, že si někdo ten sex neužije. I tak si oba ten sex umí užít a když to oběma vyhovuje, tak není co řešit.

 

Vlastimil, 16 let: Vyloženě do sexu jsem holku nenutil, ale do jiných sexuálních věcí ano. Chodil jsem s jednou holkou, která byla hrozně stydlivá, o to víc v sexu, a já už jsem prostě alespoň nějaký sexuální věci chtěl. Ale nebylo to ve stylu "uděláš to, nebo se s tebou rozejdu" a podobně. Spíš to bylo neustálé připomínání, až se podvolila. :-) Myslím, že hodně holek dělá chybu tím, že klukovi předem neřeknou, že jsou ještě panny. Je pravda, že trochu jinak budu přistupovat k holce, která je ještě nepolíbená a jinak k té, která už nějakou zkušenost má. Proto se nedivím, že si takové holky ani první sex neužijou. Kdyby se klukovi svěřily, určitě je pravděpodobné, že by byl třebas šetrnější, pomalejší, sex by se odsunul na později a tak dál. Teda pokud se nejedná o kluka, který si libuje v odpaňování holek, "válí" se v krvi nebo ho baví holce způsobovat bolest :-D Ale za mě, většina snad taková není, včetně mě. A to nemluvím o holkách, které se na diskotéce opijí, opijou i toho kluka a pak se diví, že byl hrubej a kdovíco ještě, když navíc je k tomu alkohol... Znám jednu takovou holku, která už nechtěla být panna, sbalila kluka na diskotéce a šlo jí jenom o to, aby jí ho tam strčil a ona to měla za sebou... Co vím, tak pak toho litovala, ale pak už je pozdě. Za mě si myslím, že první sex nebo prostě sex celkově si holky můžou užít bez násilí, hrubosti, jen jde o to, k tomu tak přistupovat a vybrat si správného kluka. :-)

 

Filip, 20 let: Hrubost mi k sexu nějak nesedí. Jde přeci jen o potěšení obou zúčastněných, a násilí nemá podle mě s potěšením co dělat. A to platí i o situacích, kdy bych se na přítelkyni nejraději vrhnul, zatímco jí se do sexu nechce. Mít s někým sex proti jeho vůli, to už je snad lepší, aby si to člověk udělal sám... Takže v momentu, kdy vím, že se přítelkyni nechce, tak ji do toho netlačím, maximálně ji nějak nenápadně zkusím navnadit, aby i ona dostala chuť, protože z původně nevinné pusy se nakonec vždycky může něco vyklubat.7 hlasů
Vaše hodnocení