Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zeptali jsme se kluků, co by pro ně v posteli bylo opravdu ošklivé překvapení.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle po nás v posteli nechtěj

Odmítání sexu
zdroj: Thinkstockphotos Odmítání sexu
aktualizováno 07.06.2013, 01:40 | 07.06.2013, 00:00 | Krásná.cz

Zeptali jsme se kluků, co by pro ně v posteli bylo opravdu ošklivé překvapení.

V sexu se musí experimentovat a zkoušet nové věci, aby vaše milování nezasáhla nuda. To je jasné a každý, kdo má nějaké zkušenosti, to už ví. Jenomže než se pustíš do něčeho, co by mohlo tvého partnera nemile překvapit, je dobré si s ním o tom promluvit. Jinak místo milování budete mít tichou domácnost. Zeptali jsme se kluků, jaké věci je nemile překvapí.

Martin, 16 let: Napadají mě dvě věci. Tou první je anální sex, protože konečník je určen k jiným věcem než k sexu, a druhou je sex během menstruace. Jsou holky, které "to" při svých dnech opravdu chtějí a jsou ještě více nadržené než obvykle, ale já na tohle prostě nemám.

Petr, 21 let: Já bych asi neocenil, kdyby se moje holka chtěla milovat se dvěma kluky najednou. Neumím si představit, že bych se o ni v posteli s někým dělil. Určitě bych žárlil na toho druhého, pozoroval je, zda se jí to náhodou nelíbí víc než se mnou... A taky bych určitě zkoumal, zda on není lépe vybaven než já. Pokud to ještě nevíte, kluci jsou na to hrozně citliví.

 

Sexuální pomůcka
Někteří kluci nemají rádi tvé hračky. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Zdeněk, 18 let: Nechápu, proč by holka, která se miluje se mnou, měla ještě souběžně používat další sexuální pomůcky. To mi vadí. Zejména neocením, když na mne vytáhne svého robertka. Je to divná, gumová věc a já s ní přeci nebudu soupeřit.

David, 16 let: Tak určitý věci, který bych rozhodně v sexuálním životě nechtěl zkusit, jsou takový ty až moc úchylný praktiky (piss, scat) a tak... To je nechutný a přijde mi, že lidi, kteří se v tomhle vyžívají, jsou trošku praštěný :-) Asi bych neměl nic proti zavázání očí, rukou a lehkému násilí. Ale nechci po sexu vypadat jak oběť mučení, která má na sobě spoustu modřin a škrábanců :-) Pokud by partnerka chtěla zkusit něco netradičního, myslím, že by stačilo, aby mi řekla, a po domluvě bychom zvážili, zda jo, nebo zda ne.

PŘEČTI SI TAKÉ:
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Toužíme po análním sexu?
Orální sex: Najdi si tempo, které ti ho zpříjemní
Sado-maso vztah ničí tebe i tvé okolí
Doma.cz píše: Komické sexuální praktiky pro vaši inspiraci
Proč NEMÁTE SEX? Možná moc esemeskujte a koukáte na televizi!

Daniel, 19 let: Nikdy bych nepřistoupil na žádné násilné praktiky, protože násilí je mi odporné a do postele v žáném případě nepatří. Milování má být něžné, a pokud to holka po mě bude chtít, nedokáži jí prostě vyhovět.

 

Vášnivé milování
Pro někoho je násilí v sexu nepřijatelné. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Jakub, 18 let: Nešel bych do skupinového sexu nebo na takzvanou swingers party. Svoji přítelkyni mám opravdu rád a přes tohle bych se prostě přenést nedokázal. I když jsem kluk, tak milování považuji za něco něžného, a proto se mi příčí veškeré násilí - a nemám na mysli jen sado maso, ale všechno, co způsobuje tomu druhému nějakou bolest. S tím souvisí i používání vulgarismů při sexu, to do postele taky nepatří. Některé holky chtějí, aby je kluk orálně uspokojoval, i když mají své dny (zlehčují to tím, že dodržují hygienu a mají třeba tampon), nebo v oblasti konečníku. To mi také přijde dosti nechutné. Do milování během menstruace bych šel, ale jenom v případě, že by krvácení nebylo moc silné a v každém případě s kondomem, jinak ne.

Lukáš, 22 let: Sex ve třech s dalším chlapem. To bych nezvládnul. Podle mne je milování pouze pro dva a další člověk je tam prostě navíc.

Adam, 19 let: Vadilo by mi, kdyby mne moje přítelkyně nutila k orálnímu sexu během menstruace. Milování bych zvládl, ale jen s kondomem, nebo třeba ve vaně. Nechtěl bych zkoušet ani další praktiky, při kterých se člověk dostane do kontaktu s výkaly či močí. To je úchylné a nechutné.9 hlasů
Vaše hodnocení