Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mají naši zpovědníci za sebou nějakou sexuální příhodu, kterou by si raději odpustili a mají na ni bohužel spíše nepříjemné vzpomínky?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle sexu budu už navždycky litovat

Svádění
zdroj: Thinkstockphotos Svádění
aktualizováno 04.05.2018, 00:10 | 04.05.2018, 00:10 | Krásná.cz

Mají naši zpovědníci za sebou nějakou sexuální příhodu, kterou by si raději odpustili a mají na ni bohužel spíše nepříjemné vzpomínky?

Mohla to být nevydařená praktika, sex v opilosti, ze soucitu, ze žárlivosti… Najde se v milostném životě našich zpovědníků milování, na které nevzpomínají moc rádi, ale těžko ho lze dostat z hlavy?

 

Martin, 20 let: Zpětně vzato asi nejvíc lituju sexu na nějakých akcích, a to pod vlivem alkoholu. Prostě klasika, alkohol dělá svoje, člověk se neovládá, sbalí se nějaká holka, co ji tam kluk vidí poprvé, no a prostě se to stane. Fajn to bylo v tom ohledu, že se ty holky nechají celkem lehce sbalit, musí jim kluk samozřejmě něco koupit, ale jinak je to fajn a sex prakticky zadarmo, což přijde vhod, zejména když kluk zrovna někoho nemá a sex chce. Ale z druhé strany, je fakt, že ten sex jsem si vlastně moc neužil, protože jsem nevnímal. Pak jsou tu taky obavy, jestli se té holce neudělá špatně a třeba mě nepozvrací (což se naštěstí nestalo). No a taky se nemyslí na antikoncepci - z obou stran. Vím, že jsem se ani té holky neptal, jestli bere prášky a sám jsem to taky dělal bez kondomu. No docela riziko. Dělal jsem to takhle dvakrát, na různých akcích, s dvěma různýma holkama, co jsem tam potkal poprvé v životě. Netvrdím, že dneska bych do toho nešel taky, ale zřejmě bych si dával v různých ohledech víc pozor. Fakt je, že následky - kromě pocitů - z toho nemám, žádná z těch holek mě nekontaktovala, že by byla v tom. To by vlastně ani nemohla, protože jsme na sebe ani kontakt neměli. Takže spíš mám takový obavy, jestli od nich člověk něco nechytil, taky samozřejmě nevím nic o jejich minulosti, zda to jsou nebo byly nějaký poběhlice, co takhle na diskotéce dají každému.

 

Olda, 22 let: Musím říct, že dodnes lituju sexu s některýma bývalýma přítelkyněma, který mě podváděly, a to hlavně asi z toho důvodu, že jsem při styku s nima nepoužíval kondom. Já nejsem typ kluka, který by chtěl holky podvádět, a bral jsem to tak, že si můžeme navzájem věřit. Ani ty holky koneckonců na kondomu moc netrvaly, měly svoji antikoncepci. Já to dodržel, když jsem nějakou měl, tak jsem spal jenom s ní a ostatní holky mě nezajímaly. Ony ale bohužel ne. Většinou to bylo tak, že i ještě během vztahu mě podváděly s jiným klukem a rozešli jsme se hlavně kvůli jejich nevěrám. S tím, že jsem se pak dozvěděl, že ještě když chodily se mnou a taky spaly, tak už chodily s tím jiným klukem - prostě spaly s oběma zároveň, nějakej čas a taky bez kondomu. Lituju toho z toho důvodu, že nikdy nevím, zda já nebudu mít nějaký následky, i když zatím naštěstí ne. Přesto si ale dlouho pohrávám s myšlenkou, že si na nějaké testy dojdu, pro jistotu. Moje současná přítelkyně je fajn, ale dnes už bez kondomu nespím ani s ní. Je mi to sympatičtější i z důvodu dvojí antikoncepce, protože děti bych taky ještě dneska řešil nerad.

 

Milan, 22 let: Na takový sex si vyloženě nevzpomínám, možná proto, že jsem v tomhle docela zodpovědný a nevrhám se do všeho po hlavě a hned. Takže spíš uvedu jen jeden takový hypotetický příklad, a to by bylo tehdy, kdyby ta holka se mnou otěhotněla. Tam by mě mrzelo to, kdyby se rozhodla jít na potrat, i když jiná možnost by asi nebyla, protože já prostě teď nejsem rozhodně v situaci, kdy bych byl schopen ji nějak zabezpečit. Ale bylo by mi líto toho zmařeného života. Nebo naopak, kdyby si teda to dítě rozhodla nechat a já se mu teď nemohl pořádně věnovat, bylo by to hlavně na ní. Dost bych si to pak vyčítal a je mi jasné, že do téhle situace se lidi dostávají dnes a denně. I když chápu, že mnohé to ani nemrzí, nehlásí se k tomu, nezodpovědných je taky spousta. Já teda dělám všechno pro to, aby se mi tahle situace vyhnula, a když už budu mít děti, tak opravdu až v době, až budu sám chtít. Takže samozřejmě používám kondom a nevadí mi to.


 

Lukáš, 19 let: Nejvíc asi lituju toho, že jsem dvakrát podvedl své tehdejší přítelkyně - přišlo to spontánně o prázdninách, ty holky, se kterýma jsem se tam seznámil, to taky chtěly a já se nechal unést. Což mě samozřejmě neomlouvá, pochopitelně. V tu danou dobu jsem to neřešil, ale po návratu domů mě to mrzelo. A ještě jsem měl jeden problém v tom, že s tou jednou holkou jsem to dělal s kondomem, to bylo ok, ale s tou druhou ne, a s přítelkyní jsem tehdy taky spal bez kondomu, takže jsem se dostal do pěkný šlamastyky, protože jsem chvíli pak riskoval, abych na ni něco nepřenesl. Pak jsem teda radši při sexu s ní začal používat kondom, naštěstí to vzala v pohodě, ale možná jí bylo taky trošku divný, že předtím to bylo bez toho, a teď najednou s. No, možná se mohla alespoň chlubit, jak má zodpovědného kluka a mě to k zodpovědnosti taky dohnalo. Mrzí mě to vzhledem k těm holkám taky z toho důvodu, že to byly fajn holky, který si prostě to, abych je podvedl, nezasloužily. Z toho důvodu mě to právě mrzí a to doteďka, i když s ani jednou už nechodím. Ale napadá mě, že to mohlo být ještě horší, kdyby třeba ta holka, co jsem se s ní vyspal na těch prázdninách, byla těhotná, naštěstí to bylo asi ok, chvíli jsme si pak psali a bylo to v pohodě.

 

Vlasta, 20 let: Na konkrétní sex, který by mě mrzel, si nevzpomínám. Můžu možná zmínit jednu situaci, která s tím souvisí, ale šlo o to, že k sexu nakonec nedošlo. Stalo se tenkrát, že jsme si rozuměli docela dost s jednou holkou, moc jsme se neznali, ale i když jsem stydlivý, tak se mi ji podařilo dostat do postele. Věděl jsem, že to byla fakt hezká holka a měla kolem sebe spoustu kluků, tak tím jsem si vážil víc, že mě pustí do kalhotek. Jenže když mělo dojít na věc, tak jsem byl tak nervózní, že se mi nepostavil, i když mi trochu pomáhala, prostě z toho nic nebylo. I když to nebyl můj první sex. Bohužel ta holka to pak vzala špatně, že mě asi nevrušuje, když se mi nepostavil (nebyla na to asi moc zvyklá, když měla kolem sebe tolik kluků), asi se jí to dotklo, tak jsme se sice pak ještě chvilku bavili, ale další rande v posteli už nebylo. A pak to skončilo úplně. Takže mě mrzí to, že to mohlo vyjít, jenže nevyšlo, ale tělu prostě neporučíš. Na druhou stranu se utěšuju tím, že to možná bylo dobře, protože ona byla asi příliš sebevědomá a jinak bychom si asi ve vztahu stejně nerozuměli. Dneska už to beru takhle, ale tenkrát jsem bral jako takovej triumf, že se s ní prostě vyspím.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejhorší holčičí vlastnosti, které kluky děsí
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tajemství naší masturbace! Kde si to nejradši děláme?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co jsme o holkách netušili a fakt nás to zaskočilo?

 

Denis, 26 let: Pravda je, že ze žárlivosti jsem se jednou s jednou holkou vyspal Byla to kámoška mý přítelkyně, o níž se povídalo, že to táhne ještě s jedním klukem, což mi samozřejmě nebylo příjemný. Toho využila její kámoška (ona to vlastně pak ani kámoška nebyla, ony dvě se pohádaly a pak spolu nemluvily), který jsem se tenkrát líbil, tak mě sbalila. Šlo tenkrát jenom o sex, na vztah to nebylo, bylo to právě z toho "hecu" a jakási pomsta. Ono se pak ukázalo, že ta moje přítelkyně mě tenkrát s tím klukem fakt podváděla, takže bych řekl, že jsme byly pak fifty fifty. Čeho teda trošku lituju, to byl většinou první sex s mými prvními přítelkyněmi. Víceméně vždycky se to ze začátku nepovedlo podle našich představ, byly tam nějaký problémy, který ale myslím, že by se vyřešily tím, kdyby se chvilku počkalo. No, jenže mně bylo 15, zkusit jsem to chtěl, myslím, že to asi skoro všichni známe, tak jsem to tak neřešil. Teprve před pár lety, když už jsem byl vyzrálejší, jsme na to s novou přítelkyní šli pomalu a bylo to úplně jiný a užili jsme si to hned napoprvé. Ale na to prostě musí kluk přijít časem. Pak tady s odstupem času trochu lituju své předešlé přítelkyně v tom, že je fakt, že někdy jsme měli sex hlavně kvůli tomu, že jsem to chtěl já, nebo že mě nechaly, ať z toho mám potěšení jenom já a sebe samy neřešily. Tenkrát jsem to neřešil, dneska vím, že jsem rád, když je spokojena, resp. uspokojena i moje přítelkyně a užije si to a přišlo by mi nefér, kdyby to ona třeba dělala pusou, a já jí ne. To samé když já vyvrcholím, a ona ne, to pak moc z toho sexu nemám. Ale tak nějak se to dá omluvit mladickou nerozvážností. No a ještě jsem taky chodil s holkou, u které jsem si taky původně myslel, že je to sen všech kluků, měla hrozně ráda sex a měli jsme to často, a líbilo se jí to, jenže zase spíš řešila sebe, aby se uspokojila. Většinou jsme to dělali "na koníčka", jenže ona byla vždycky docela rychlá a i pohyby dělala docela rychlý, což mi na jednu stranu bylo velice příjemné a užíval jsem si to a většinou jsem záhy vyvrcholil, ale zase musím říct, že mě opravdu pak často bolel penis, takže to pak ve výsledku tak fajn nebylo. A já to ani tak často nechtěl, nemluvě o možných zraněních. Dneska už bych takový styl a takovou holku nechtěl, myslím, že to za to nestojí a kdyby se opravdu něco stalo, tak by mě to mrzelo. Dneska se spíš snažím držet nohama při zemi, což je taky asi důvod, že v poslední době, co se týče sexu, mě žádný věci ani nemrzí a nelituju jich.

 

 

Honza, 18 let: Nejvíc si asi pamatuju na tyhle dvě věci: první bylo, když moji tehdejší holku napadlo, že zkusíme něco nového, s tím, že by teda šla do análního sexu (podotýkám, že to vzešlo hlavně z její iniciativy). Přišlo to tak nějak spontánně, zřejmě si ani neuvědomovala, co to všechno obnáší, tak jsme na to šli prostě hned, žádný přípravy, gel, nic, jenom sliny. Tak samozřejmě byl problém se do ní nějak dostat, musím říct, že moc příjemný to nebylo, pomalu jsem si říkal, že to ani nepůjde, a trochu mě i pak bolel penis. No nakonec jsem se do ní teda trochu dostal, tu počáteční bolest i ona nějak překonala, rozhodně jsem v ní ale nebyl celej. Když jsem ho z ní pak vyndal, měl jsem ho špinavýho, pocitově mi to samozřejmě vůbec příjemný nebylo, a ještě k tomu, jak byla roztažená, tak to asi neudržela a ještě něco málo pustila ven. Po té zkušenosti už jsem do toho samozřejmě nešel a nerad na to vzpomínám, ani ta holka to už pak nechtěla. Teď už bych do toho nešel, prostě stačilo. Jo a vlastně ještě jeden zážitek s tou samou holkou, to bylo teda při normálním sexu, kdy se jí chtělo čurat, jenže to nějak nestihla a pustila to. Taky mi to nebylo moc příjemný, mohla to říct předem. Pak jsme tedy přišli na to, že to nebyla moč, ale že i holky mají ejakulaci a můžou vystříknout. I když zážitek to byl velkej, z mého pohledu ne moc příjemnej. Dneska se s tím snažím tak nějak počítat, i když předtím jsem teda nevěděl, že nějaká holčičí ejakulace nebo takto intenzivní mokrý orgasmus může být. Holkám bych ale radil, aby alespoň něco předem řekly, protože to může být fakt nemilý překvapení.

 

Jakub, 20 let: Nevzpomínám si vyloženě, že by byl nějaký konkrétní sex, kterého bych litoval. Jen si pamatuju na jeden, který nakonec nebyl pro obě strany úplně příjemný, kde šlo o to, že jsme se tehdy s přítelkyní dlouho neviděli, a když už jsme se měli sejít, tak ona předpokládala, že se na milování s ní těším, ale tenkrát to bylo zrovna v době, kdy čekala každým dnem své dny. Neřekla mi o tom, a nakonec to dopadlo tak, že zrovna asi ten den jí menstruace začala, a sice pro ni vyloženě milování nepříjemné nebylo, ale mě nepříjemně zaskočilo, když jsem měl penis trochu od krve, protože jsem s tím zkrátka nepočítal a pamatuju si, že se mi maličko i zatočila hlava a samozřejmě jsem si to celkově neužil. Mrzelo mě na tom to, že kdyby mi o tom přítelkyně řekla, tak jsme mohli nechat milování na jindy, nebo bych s tím alespoň počítal, že se tohle může stát. Naštěstí jinak pak už problém s komunikací nebyl, a jelikož přítelkyně problém s milováním při menstruaci problém nemá (naopak na to prý má v tyhle dny i větší chuť a možná jí to i trošku pomáhá - nemá tak takové bolesti), tak do toho občas jdeme, ve dny, kdy už to má lepší, ale prostě jde o to, že s tím předem počítám.


Ještě možná zmíním jednu situaci, která se mě naštěstí přímo netýkala, ale šlo tam o to, že o mě jeden čas usilovala jedna holka. Později jsem zjistil, že jí šlo asi jen o to, se se mnou vyspat, ona byla zřejmě ten typ, co ani nehledala vztah, ale dala si asi za cíl, vyspat se s co nejvíce kluky. No a pak jí nedělalo problém veřejně různě rozhlašovat, jak si ti kluci vedli - psala to třeba u sebe na facebook, různě se tím chlubila ostatním, dokonce některý věci psala na neoficiální facebokovou stránku školy, kde se psala taková intimní přiznání. Ona byla takový typ, že tam psala komentáře nelichotivého charakteru, o které by snad nikdo nestál - třeba že ten daný kluk má malý penis, že sex neumí, že má rád tu a tu praktiku, co spolu dělali. Tomu kamarádovi to nebylo tenkrát vůbec příjemné, mně by to taky příjemné nebylo, protože si myslím, že tyhle všechny intimnosti prostě patří do soukromí a ani já nemám potřebu mezi kamarády rozebírat podrobně, co spolu s přítelkyní v posteli a jinak děláme, protože je to přece naše osobní věc. Tak jsem rád, že to nakonec u mě ta holka vzdala a orientovala se jinam, protože jinak bych toho opravdu litoval a měl z toho problémy...0 hlasů
Vaše hodnocení