Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když má holka skutečně hodně malá prsa, může to být opravdu důvodem, že s ní kluk nebude chtít chodit?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám malá prsa?

Malá prsa
zdroj: Thinkstockphotos Malá prsa
aktualizováno 04.04.2016, 11:35 | 04.04.2016, 11:35 | Krásná.cz

Když má holka skutečně hodně malá prsa, může to být opravdu důvodem, že s ní kluk nebude chtít chodit?

Prsa jsme již v minulosti hodněkrát řešili, tohle téma se nám ale objevuje v dotazech velmi často. "Mám malá prsa. Chci slyšet pravdu: může vás to rozptylovat nebo frustrovat při sexu?" ptá se třeba čtenářka z Brna. "Jak by se taková holka měla oblékat – nosit push-upku, aby na první pohled nebylo nic poznat, nebo to neřešit?" vyzvídá zas majitelka drobného poprsí Klárka. "Vysmáli byste se kámošovi, kdyby chodil s plochou holkou?" zajímalo Alici. "Jak se o takových slečnách s klukama mezi sebou bavíte?" ptáme se my. A těším se na upřímné odpovědi našich zpovědníků.

 

Denis, 24 let: Prsa asi holky moc řeší... Uznávám, že kluk se orientuje i podle nich, ale většinou jen zčásti. A jak je člověk starší, tak prsa ani moc neřeší, řeší spíš jiný věci. Moje přítelkyně má taky sotva dvojky a je to v pohodě. Pochopitelné je, že si kluk i s těmi prsy rád hraje, takže je dobré, aby holka nějaká měla, ale jinak to za až tak zásadní nepovažuju.

 

Jakub, 20 let: Tady si myslím, že to holky moc prožívají a hrotí. Přijde mi, že tuhle věc nejvíc řeší ty dospívající, kterým je zřídkakdy více než 18 let, kde se navíc dá předpokládat, že jim prsa porostou a i další jejich tělesné proporce se budou měnit. Každá holka může dospívat v trochu jiný čas, to je normální a zde bych to neřešil. Pak také jde spíš o celou postavu, nejen o ta prsa, prostě jak to celé vypadá, sedne, jaký to budí celkově dojem. A taktéž je to otázka sebedůvěry té slečny, jak si ona sama věří. Pokud má potřebu na tento svůj nedostatek všude upozorňovat a shazovat se, tak to ani z pohledů kluků nemusí vypadat dobře a o takovou slečnu možná ztratí zájem; vždyť není tajemstvím, že kluci mají rádi sebevědomé holky, které se mají rády takové, jaké jsou. A nemyslím si, že by to pro kluky byl nějaký zásadní problém, mám kamarádky nebo i spolužačky ze školy, které nejsou v tomto ohledu nijak zvlášť obdařené a světe div se - prakticky všechny jsou zadané. A zde by si měly holky uvědomit to, že když už s nimi ten kluk chodí, tak to znamená, že se mu líbí takové, jaké jsou. Pokud jde o sex, milování, tak tam se lze přece zaměřit i na jiné věci. Ano, je pravda, že hodně kluků zapojuje do těchto hrátek i prsa partnerky, ale to se dá i celkem dobře s menšími prsy; moje přítelkyně je má taky vlastně docela malé a nemyslím si, že bych při milování a ostatních věcech při sexu nějak strádal... A pokud jde o kamarády, myslím, že občas nějaká nelichotivá poznámka padnout může, ale pokud se jedná o pravé kamarády, tak tam by mělo platit to, že by se měli vzájemně respektovat, takže pokud by kamarád chodil s plochou holkou, je to jeho věc a nevidím důvod, se nad tím jakkoli pozastavovat. A jasné je, že asi hlavně mladší kluci tyhle věci dost řeší a v partě se na toto téma dost i nemístně baví, ale časem je to tak, že nejspíš většina z nich si začne všímat jiných předností u holky, se kterou budou chodit.

 

Anketa
Chtěla bys mít větší prsa?
883 hlasů
Ano.
Hlasovalo 1314 lidí
 

 

Honza, 18 let: Co jsem chodil s holkama, tak tam to byl takový zlaty střed, hádám, že měly tak velikost prsu kolem dvojek, některé menší, některé větší, ale nic velkého. Při sexu jsou pro mě prsa důležitá, to jo, protože si s nimi taky rád hraju, hladím holku po nich a tak, takže je fajn, aby nějaká měla. Ale není to věc, proč bych se s tou holkou měl rozcházet, když by bylo jinak vše fajn, ani nevidím důvod to nějak skrývat, protože to je podle mě spis na škodu, kluk si pak mysli, jak má holka prsa velká, a když se pak svlékne, tak nemá žádné, a to by bylo nemilé překvapeni. Za mě tedy spíše přirozenost, žádné vycpávaní a podobně. S kámošema to občas řešíme různě nelichotivě, ale navážet se kámošovi do holky není můj styl. Kdyby chodil s holkou, která nemá skoro žádná prsa, smát se mu nebudu.

 

Vlastimil, 18 let: Co vím, tak jsem nikdy nechodil s holkama, který by měly prsa nějak moc vyvinutý a nijak zvlášť jsem to neřešil. U kámošů jsem se sice občas nějaký nehezký poznámce nevyhnul a sám jsem si někdy říkal, že by bylo lepší, pokud by přeci jen ta holka měla prsa větší, ale nic hrozného. Vím, že zase například silikony by nebyly to pravý. Takže osobně nevím, proč by to měly holky nějak maskovat, to by mě zamrzelo ještě víc, chci, aby byla holka i v tomhle přirozená...

 

 

Lukáš, 18 let: Upřímně, v poslední době jsem rád, když holka nějaký prsa má, ideálně střední velikosti, i větší. Chci mít vedle sebe prostě pravou holku, a k té prsa pochopitelně patří, stejně jako typický ženský tvary a křivky, a pěkný klín. :) I při sexu mě to dost vzrušuje, když má holka alespoň nějaká prsa, tak se může člověk věnovat v rámci předehry i jim a je to fajn. To, že kluci tyhle věci mezi sebou v partě nebo s kámošema řeší, je přeci normální, bavíme se o svých holkách, i o holkách celkově a hodnotíme i jejich prsa, to je jasný, ale není to tak, že by se někdo někomu vyloženě posmíval, alespoň co vím... Myslím, že maskovat něco nemá cenu, nanejvýš z důvodu, když se v tom sama holka cítí líp, cítí se víc žensky, ale z pohledu kluka je to spíš problém, protože si můžu myslet, že ta holka prsa má a pak najednou zjistím, že má ani ne jedničky, což beru i jako trochu podraz.

 

Olda, 22 let: Myslím, že je to téma, které holky zčásti přehání. Asi je nejlepší, pokud má holka prsa tak střední velikosti, protože chápu, že hlavně v pubertě se tím kluci baví - nejenom mezi sebou, ale i na účet holek (já nebyl a nejsem jinej). Když má holka prsa moc velká, tak ji kluci popichují, a když zase nemá skoro žádná, tak je to taky špatně. I z pohledu kluka je asi nejlepší, když ta holka má prsa někde mezi - když je má moc velká, nebo má rovnou silikonová, tak to ze začátku může být vcelku uspokojivé, ale i pak to kluka může omrzet, podle mě, a navíc ani pro tu holku to není moc příjemné, co si budeme povídat, i ta prsa něco váží.No a když má holka prsa pomalu stejná jako kluk, tak to taky úplně ideální není. Je ale jasné, že s tím holky těžko něco nadělají, je v tom zčásti genetika a i jiný věci, a i při sexu to tolik vadit nemusí, prostě se kluk věnuje i jiným věcem. Já jsem třeba stejně hlavně "dolňák", takže se věnuju hlavně vagině a prsům ani moc ne, takže by mi to ani moc nevadilo, přestože moje současná přítelkyně má zhruba dvojky, ale chci říct, že se prostě kluk může věnovat jiným věcem a za překážku to nepovažuju. Stejně si ale myslím, že ta malá prsa řeší hlavně puberťačky, protože to zkrátka řeší jejich spolužáci, tak ty mají ještě šanci, že jim prsa narostou, a ty starší nevím, možná pít černý pivo, ale to je taky sporný, moc nevěřím, že je pravda to, co se tvrdí, že po něm rostou prsa, no ale co kdyby, zkusit se má všechno. :-D Prsa jako taková s klukama jsme řešili a řešíme pořád, to je asi jasný, vždyť jsou předmětem spousta vtipů a podobně, občas některý věci ani já nedomyslím a třeba i kámoše trochu urazím, to nepopírám, ale jinak se jim do vztahů moc nepletu, já to taky nemám rád, když moc probírají moji přítelkyni... Ale upřímně, myslím, že holky jsou na tom úplně stejně, pro změnu v tom ohledu, že řeší u partnera velikost jeho penisu. O tom se asi moc nemluví, ale stejně jako holky mají různý mindráky z velikosti svých prsů, stejně tak mohou mít kluci mindráky z velikosti jejich penisů a je to téma, které holky řeší, možná ne všechny, ale jen některé, ale co si pamatuju ještě ze školy, kdy jsem byl na jeden předmět ve skupině hodně s holkama, tak opravdu mezi sebou řešily otázky typu, jak má jejich partner velký penis a podobně. A přiznejme si, že i na internetu nebo celkově je spousta diskuzí, hodně holek, které by pro změnu nechodily s klukem, který má malý penis, že je pro ně důležitý, aby ho měl prostě velkýho... Takže v tomhle ohledu si myslím, že si kluci ani holky nemají vůbec co vyčítat, jen u holek je to asi dost vidět a kluci to na sobě moc nedají znát. ;-) Ale je tady vidět, že ony bědují nad malými prsy, ale stejně se chovají i ke klukům, ohledně jejich přirození... Což je taky věc, kterou kluci moc neovlivní, takže by se holky měly možná i trochu zamyslet, přestože netvrdím, že to řeší všechny, pochopitelně.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám, když holky nosí podpatky?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle po nás v posteli nechtěj
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nám DOOPRAVDY VADÍ na vašem vzhledu!

 

Martin, 18 let: No, upřímně s plochou holkou bych nejspíš nechodil, to je fakt. Nechci žádnou urazit, aby rozuměly, mám na mysli vyloženě holky, který fakt prsa nemají žádná, nanejvýš jedničky. U mě je to tím, že chci prostě chodit s holkou a k tomu patří věci, který tu holku holkou dělají - teda i právě ty prsa. S kámošema tyhle věci řešíme, občas se neubráním nějakým nelichotivým poznámkám - ale jinak, je to jejich věc, s kým chodí.

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi jim ji položíme třeba hned příště.8 hlasů
Vaše hodnocení