Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Našla sis přítele z daleka, ale nevíš, zda na tebe vydrží čekat pokaždé? Jak dlouho ho to bude bavit a má váš vztah vůbec šanci?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vydržíme vztah na dálku?

aktualizováno 13.04.2012, 00:00 | 13.04.2012, 00:00 | tej

Našla sis přítele z daleka, ale nevíš, zda na tebe vydrží čekat pokaždé? Jak dlouho ho to bude bavit a má váš vztah vůbec šanci?

Vztah na dálku je velmi ošemetné téma, které se točí hlavou nejen dívkám, ale i klukům. Zamilovala ses do kluka, který bydlí několik desítek kilometrů od tebe, a vídáte se málo? Má vůbec takový vztah šanci vydržet? Zeptali jsme se na to kluků.

 

Boris, 19 let: Nikdy jsem neměl vztah na dálku, ale můj nejlepší kamarád má jeden teď. Myslím si, že jsou oba šťastní. Mají svou svobodu a volnost, když se chtějí vidět, tak se vidí, denně si večer volají a funguje jim to. Pokud si vzájemně nějak věří, tak nevidím žádný problém.

 

 

Dominik, 17 let: Mám zrovna holku, která bydlí padesát kilometrů daleko a vídáme se tak jednou měsíčně, když se zadaří i dvakrát. Myslím si, že to není moc dobré. Miluji jí, ale moc to nefunguje, protože nevím, co tam dělá a docela hodně žárlím. Vidět se jednou za měsíc je opravdu málo a přemýšlím, že bude lepší, když se budu pár měsíců trápit rozchodem, než nejistotou.

 

Marek, 21 let: Já jsem nad tím nikdy nepřemýšlel, ale asi bych nechtěl holku z daleka. Nemáš potom takový pocit vztahu a stejně si nakonec děláš to, co chceš. Nemůžeš se ani pořádně zamilovat, a tak je lepší najít si někoho poblíž.

 

 

Pepa, 22 let: Měl jsem přítelkyni na internátu a strašně nám to klapalo, ale pak skončila škola, já odmaturoval, a jelikož jsem byl z Prahy a ona až z Pardubic, tak jsme se tolik nevídali. Já jsem šel na vysokou, ona se vrátila a začala pracovat. Chodili jsme spolu ještě půl roku, ale oba jsme nakonec uznali, že to nemá cenu. Já se nechtěl v budoucnu stěhovat pryč a ona sem, tak jak bychom to udělali?

 

Richard, 16 let: Mě je to vcelku jedno, ale myslím si, že je to v něčem lepší. Oba se vzájemně tolik nehlídají, když chci s klukama ven, tak mi to nikdo nevyčítá, a když potřebuji někoho obejmout a políbit, tak za ní klidně pojedu.

 

Tony, 19 let: Můj táta vždycky říkal, že vztahy na dálku prostě nefungují, protože z Prahy do Tábora je to sto kilometrů, ale penis je dlouhý jen kolem patnácti centimetrů.
 11 hlasů
Vaše hodnocení