Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blížící se prázdniny budou pro mnoho z nás plné cestování a flirtování. Lákají kluky exotické holky a je cizí země a kultura překážkou pro vznik nového vztahu?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Začali bychom si s cizinkou?

Smíšený pár
zdroj: Thinkstockphotos Smíšený pár
aktualizováno 05.06.2015, 16:29 | 05.06.2015, 16:29 | Krásná.cz

Blížící se prázdniny budou pro mnoho z nás plné cestování a flirtování. Lákají kluky exotické holky a je cizí země a kultura překážkou pro vznik nového vztahu?

Jiný jazyk, jiná kultura, ale možná i jiná a klidně dost vzdálená země, když svou lásku potkáte třeba o letních prázdninách. Mají u kluků cizinky šanci, nebo láska přeje v jejich případě jen českým holkám? Bojí se případných bariér, nebo je šmrnc exotiky naopak láká?

 

Denis, 24 let: Zatím teda zkušenost s nějakou cizinkou nemám, navíc teď už mám dlouho dobu přítelkyni. To ale neznamená, že by mě to - alespoň skrytě - nelákalo. Takže do budoucna nemůžu vyloučit, kdybych se vydal třebas na dovolenou někam bez přítelkyně, že bych do toho nešel. Takový prázdninový dobrodružství přece není k zahození a každá holka miluje jinak. Asi by tu nějaký bariéry byly, ale pokud by šlo jenom o sex, tak na tom bych se s tou holkou snad domluvil, přestože v angličtině si moc nefandím. ;-) Většinou to asi není ani tak složité, protože ty holky "to" beztak chtějí taky...


Olda, 22 let: Já zkušenost se "vztahem" s cizinkou už mám, před několika lety jsme se na jedné zábavě dali dohromady. Ona tu byla na nějaké stáži a hledala zkušenosti. Byla z okolí Londýna, takže jsme se s angličtinou docela na dobré úrovni domluvili. Pro mě to byla taková prázdninová a trochu i vlastně poprázdninová zkušenost. To naše scházení nebylo jen o sexu, i když pochopitelně k němu docházelo docela často. Myslím, že jisté rozdíly mezi ní a českýma holkama tu byly, prostě měla drobet jiný přístup ke klukům a jiné charisma. :-) Chtěli jsme od toho i víc - hlavně ona - ale pak jsme se dohodli, že by to nemělo cenu, takže jsme si šli každej po svých. Ale přesto jsem s tou dívkou dodnes v kontaktu, přátelském kontaktu. No i když... Vzpomínky na ni mám hezké, takže nemůžu vyloučit, že kdyby se k nám náhodou vypravila, že bych jí znovu nepodlehl. :-) Staré lásky nerezaví, a to i když já i ona máme teď své partnery.

 

Anketa
Máš nějakou milostnou zkušenost s cizincem?
 

 

Honza, 18 let: S kámošema většinou vyrážíme o prázdninách i někam za hranice, i když je to jenom tady u nás v Evropě. To ale vůbec nevadí, protože když tak člověk někam zapadne na nějakou party a zábavu, tak i tam na nějakou vzdálenější cizinku narazí. Já i moji kámoši máme teda s cizinkama dobrý zkušenosti... Myslím, že je to tím, že mají radost, když přijedou kluci odjinud, mají prostě takové zpestření a nemusí to být jenom v létě. Jednou jsme byli i v zimě na horách ve Švýcarsku, kde taky o hezký holky nouze nebyla. :-) Pochopitelně jistá jazyková bariéra tu stále je, domlouváme se teda hlavně anglicky, sem tam něco německy, ale není problém holku někam pozvat nebo ji pozvat tam, kam chceme. To pak použijeme věci, který používáme i na holky u nás a většinou naše gesta pochopí i ty cizinky. Jeden kámoš dokonce začal s tou jednou cizinkou chodit, ona se sem k nám pak přestěhovala a docela jim to klape. Takže bych do toho asi šel taky, možná bych se za ní i přestěhoval. Ovšem je pravda, že tyhle lásky vydrží jenom po tu dobu, co jsme v cizině, sice si na sebe dáme samozřejmě kontakty a podobně, ale pak ty holky ztratí zájem (protože asi mají zase na mušce nějaký jiný cizince) nebo to berou stejně jako jenom za takový zpestření.

 


Lukáš, 18 let: U mě určitě cizinky šanci mají... Teda ne, že bych je samozřejmě vyloženě vyhledával, ale láká mě to a to právě i klidně z nějaké té vzdálenější, exotičtější země. Lásku jako takovou si teda zatím představit neumím, ale takový prázdninový flirt bez problému jo, laškování a užívání si i letní pohody. Sex jako takovej mě s cizinkama láká taky, chtěl bych vědět, jaké jsou třeba odlišnosti, co je v sexu baví, jaké mají techniky, praktiky a tak... Zatím s cizinkama zkušenost nemám (kromě teda dvou, se kterýma jsem flirtoval u nás na koupališti - v angličtině, ale nic z toho nebylo, jenom přátelskej pokec), ale určitě to do budoucna napravím, protože chci hodně cestovat a to právě i to těch vzdálenějších zemí a tam na cizinky pak snadno jistě narazím. :-)

 

Vlastimil, 16 let: S cizinkou bych chodit nechtěl. Jako problém tak fakt vidím asi nejvíc schopnost se nějak dorozumět, protože s jazykama na tom nejsem vůbec dobře. Je fakt, že takový ty milostný věci se dají "říct" různýma posunkama, gestama, ale to není ono. Je pravda, že do budoucna bych chtěl někam vycestovat -asi na stáž či něco podobného - abych se právě v jazycích zdokonalil, ale jel bych tam hlavně kvůli tomu, ne kvůli holkám... No a pak bych viděl problém třebas v kultuře, zvycích té země, protože nejen v těch exotických je pochopitelně spousta věcí jinak než u nás. Takže v tomhle směru mi "stačí" holky u nás...

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdy nás flirtování baví a kdy už je otravné?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vyhledáváme sex na jednu noc?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nosíte u sebe pro jistotu kondom?

 

Michal, 21 let: Záleží na tom, o jakou cizinku by se jednalo. Pokud by šlo třeba o Slovenku, tak v tom nevidím problém, protože to cizinka v podstatě není :-) Ale s holkou z nějaké úplně odlišné kultury bych do vztahu nešel. Ty rozdíly by tam přece jenom asi byly velké a navíc Češky (a Slovenky) jsou přece nejhezčí, tak proč hledat někde jinde. :-) Na druhou stranu, kdo z kluků nikdy nesnil o nějaké exotické krásce alespoň na jednu noc?

 

Jakub, 20 let: U mě mají šanci všechny holky, ale je pravda, že cizinky záměrně nevyhledávám. Opravdu jsem spokojen s našimi českými holkami; však také od hodně mladých cizinců, kteří naopak přijedou k nám, slyším, že české holky jsou prostě nejlepší. No, tak proč bych se měl porozhlížet jinde, když nejlepší a nejhezčí holky mám na dosah ruky. :-) Kdyby se přecijen při mé cestě někam za hranice nějaká cizinka, která by o mě měla zájem, objevila, tak bych se tomu nejspíš (pokud bych neměl zrovna přítelkyni) nebránil, z druhé strany bych ale asi neměl zájem o nějaké další pokračování... I když, člověk nikdy neví. Ani milování jako takové mě s nějakou cizinkou příliš neláká, přecijen určité rozdíly by tu jistě byly a kdyby k němu přecijen došlo, tak jenom s ochranou, tedy s kondomem...

 

Martin, 17 let: Vztah s cizinkama mě moc neláká... Jako nějaký pozvání na drink, flirtování a podobně, to jo, ale aby z toho byl pak vztah, to ne. Prostě takový koketování, co se týče sexu, tak do toho bych šel taky, ale na vztah jako takovej radši český holky.

 

 

Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.9 hlasů
Vaše hodnocení