Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mazlíte se spolu, milujete, o sexu spolu mluvíte. Ale chce tvůj kluk vidět, jak se uspokojuješ ty sama? Chce okoukat triky, kterými se spolehlivě dovedeš k orgasmu, nebo mu to připadá trochu ujeté? O tom je dnešní zpověď. A připrav se, že mluví ot...

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Zajímá nás, jak si to dělá naše holka?

Svádění
zdroj: Thinkstockphotos Svádění
aktualizováno 18.07.2014, 00:00 | 18.07.2014, 00:00 | Krásná.cz

Mazlíte se spolu, milujete, o sexu spolu mluvíte. Ale chce tvůj kluk vidět, jak se uspokojuješ ty sama? Chce okoukat triky, kterými se spolehlivě dovedeš k orgasmu, nebo mu to připadá trochu ujeté? O tom je dnešní zpověď. A připrav se, že mluví otevřeně o sexu, takže pokud taková témata moc nemusíš nebo se na ně necítíš dost zralá, radši si přečti jiný článek.

Mluvíte společně o masturbaci? Chceš vědět, jak si to tvůj kluk dělá, abys okoukala zaručené grify, nebo by ti to přišlo trošku divné? Kdybys svého kluka přistihla, jak si to dělá, byl by to šok? Přišlo by ti to nechutné, nebo by tě to spíš eroticky naladilo? A co se naopak honí hlavou klukům? Vyptali jsme se jich na to.


Radek, 21 let: O masturbaci spolu s mojí holkou mluvíme - už proto, že nebydlíme ve stejném městě a někdy proto provozujeme tzv. sex na dálku - po telefonu nebo přes chat. Ale bavíme se spolu o tom i jinak - chci vědět, jak se sama uspokojuje, protože si díky tomu můžu udělat zase lepší představu o tom, co jí dělá dobře a zařídit se podle toho při společném sexu. Samozřejmě ale mám pak dobrý pocit, když vidím, že já jí to udělám ještě lépe, než to zvládne sama. Někdy při sexu jí ale sám navedu ruku a pak se dívám na to, jak se sama uspokojuje, vzrušuje mě to. Náhodně jsem ji nikdy nepřistihl, ale pokud by se to stalo, myslím, že by to dopadlo asi tak, že bych se prostě přidal. :)

 

Anketa
Přistihla jsi někdy svého kluka při masturbaci?
252 hlasů
Ne.
Hlasovalo 365 lidí
 

 

Honza, 18 let: Moje zkušenost je taková, že pro holky je nejspíš masturbace tabu. Zatímco já se s klukama bavím o masturbaci, neboli jak říkáme "honění", v pohodě, s holkou jsem její samouspokojování nikdy moc neprobíral... Přišlo mi navíc, že o to ani zvlášť nestojí. Asi by mi nevadilo, pozorovat holku při samouspojování, ale sám ji do něj nutit nebudu.

 

 

Olda, 21 let: Moje holka s tím jednou přišla sama, až mě to překvapilo... Už nevím, neměl jsem nějak na sex náladu, zato ona ano, tak mi sama předvedla, jak se vlastně uspokojuje... Zajímavá zkušenost. "Podle mě se ale holky neuspokojujou tak intenzivně jako my kluci při masturbaci. Můj pohled na náš sex to nijak nezměnilo a taky mi nevadí, když si umí holka vyhovět sama. No... Kdyby ke svým hrátkám přidala třeba vibrátor, tak bych už se ale tak nadšeně už netvářil.

 

Denis, 23 let: Přítelkyni jsem jednou při její masturbaci přistihl... Nejdřív se cítila trochu dotčená, ale když jsem jí namítl, že to dělají určitě i ostatní holky, tak neměla problém "se udělat" i přede mnou. Myslím, že každá holka masturbuje trochu jinak a - mně se to prostě líbilo. Přítelkyně to používá i jako předehru. Holky mají zase jiné možnosti než kluci. Moje přítelkyně si dráždí poštěváček, někdy si zasune i prsty do zadečku. Jednoduše... Holky mají na masturbaci stejné právo jako my kluci.

 

 

Anketa
Masturbuješ někdy před svým klukem?
 

 

 

Lukáš, 17 let: Zkoušel jsem na téma masturbace s mojí holkou mluvit, ale jí to takřka vůbec nebere. Argumentoval jsem tím, že já to přeci dělám taky (jako nejspíš každej kluk), tak proč by ne ona. Prý u kluků je to něco jiného a jí to přijde blbý... A myslím, že podobně to vnímá víc holek. Vidím to tak, že my kluci se se svým penisem "dost kamarádíme", kdežto holkám přijde divné, dotýkat se sama sebe "tam dole".

 

 

Martin, 16 let: Masturbaci s holkou neřeším. Nedělám si iluze, že ona tyhle věci nedělá, ale podrobně jsem to s ní nikdy nerozebíral. Vidět bych ji asi ani moc nechtěl... Ne, že by se mi to nelíbilo, ale podle ní je masturbace její osobní věc - no a taky mi přijde, že se trochu stydí. ;-) Na druhou stranu, ona mě při masturbaci taky nepozoruje, takže je to podle mě v pořádku.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Opravdu milujeme orální sex?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme chuť na sex, když zrovna není s kým?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak často chceme sex?

 

Jakub, 19 let: O masturbaci a sebeuspokojování s přítelkyní mluvíme, ráda mi ukáže, jak se umí sama uspokojit, a navíc pak zjistí, jak se jí to líbí nejvíc, kde je nejcitlivější, kde jsou jí pocity nejpříjemnější, atd. Z toho pak mohu já vycházet, když ji uspokojuju sám. Stejný přístup volím ostatně i u sebe - sám zjistím, kde jsou mi doteky nejpříjemnější a přítelkyně se na ta místa pak může zaměřit. Je ovšem pravda, že je trochu rozdíl, když se kluk/holka uspokojují sami, než když se toho zhostí jejich partner. Považuju za důležité, že se dokážeme s přítelkyní na tohle téma bez zábran bavit, protože vím, že některé holky mívají zábrany a je to pro ně hodně intimní. Stejně jako u sebe vnímám pozitivně, že i moje přítelkyně se umí sama uspokojit, protože spolu nemůžeme být pořád a tenhle způsob vyhovění svým potřebám mi přijde i ohleduplný k druhému partnerovi. Kromě toho, sebeuspokojování má místo i při samotném milování - přítelkyně se dokáže uvolnit, mě baví pozorovat, jak si to sama dělá, jak se její broskvička "mění" a taky vlhne a vzruším se posléze taky - a společnému milování pak nic nebrání. Takže je to taky jakási příjemná předehra. :-)2 hlasů
Vaše hodnocení