Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zajímá kluky, jaký tvar má tvoje pohlaví, jak jsi oholená či zda nemáš intimní šperk, nebo jdou radši hned na věc a nic si neprohlíží?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Zkoumáme, jaká tam dole jsi?

Kalhotky
zdroj: Thinkstockphotos Kalhotky
aktualizováno 01.03.2013, 12:42 | 01.03.2013, 00:00 | Krásná.cz

Zajímá kluky, jaký tvar má tvoje pohlaví, jak jsi oholená či zda nemáš intimní šperk, nebo jdou radši hned na věc a nic si neprohlíží?

Kluci to mají v lecčems jednoduší a kolikrát i ve věcech, které by tě hned nenapadly. Například už od malička mají svůj penis v ruce, takže dopodrobna vědí, jak vlastně vypadá. Také je v klučičích společnostech normální, že kluci vědí, jak vypadá penis jejich kamarádů, takže mají srovnání a vědí, zda ten jejich je normální, nebo má nějakou zvlášnost.

To holky takové příležitosti nemají, a jak vypadá jejich vagína se dozví až v okamžiku, kdy je přepadne zvědavost, vezmou do ruky zrcátko a vše si prohlédnou. A protože nemají srovnání, přepadnou je pochybnosti, zda jsou normální. Nejsou jejich stydké pysky příliš velké, nebo malé, nevypadá jejich vagína divně? A jak se budou líbit svému klukovi? 

Zeptali jsme se kluků, zda před milováním zkoumají pohlaví své přítelkyně. Zda je zajímá, jak tam dole vypadá, jak je oholená, zda má nějaké tetování či intimní šperk? Nebo myslí jen na to, aby už k TOMU došlo?

David, 16 let:
Já osobně nejsem příznivcem chlupů, mám to rád pěkně nahladko :-) Ale je to záležitost slečny a já bych ji do ničeho nenutil, pokud by nechtěla. Myslím si, že slečny, které čtou tenhle web, si určitě na tohle místo nedávají různé piercingy, ale pokud by mi to nějak nepřekáželo ve hraní, tak by mi to osobně nevadilo.

 

Milování
Kluci mají jiné starosti než zkoumat, zda ji nemáš "nějakou divnou". (Foto: Thinkstockphotos)


Standa, 22 let: Je mi celkem jedno, jak holka dole vypadá. Když mě dokáže pořádně vzrušit, tak se vyspím jak s chlupatou, tak oholenou. Ale samozřejmě je super, když je upravená. Nejvíc mě dokáže rozparádit, když má dole čárku nebo malinkej porost. Ale i když je čerstvě oholená, tak je to krásný - hlavně na dotyk. Spíš je pro mě ale důležitější, jakou "ji" má uvnitř, ne zvenku :-) A hlavně aby byla čistá a voňavá.

Martin, 16 let: Na holce si všímám pochopitelně všeho. Každá holka má jiný styl, já to tak beru. Šperky má ráda asi každá holka, pokud se rozhodne pro tetování, proč ne, pokud to nebude na nějakém viditelném místě moc bít do očí. Jak se holka upravuje tam dole, je taky její věc, ale nelíbí se mi, když jí je ochlupení vidět i přes kalhotky. Neříkám, že se musí holka holit úplně, ale měla by o sebe alespoň trochu pečovat.

Jakub, 18 let:
Přirozeně se zajímám o to, jak holka "tam dole" vypadá. Nesrovnalostí ve velikosti (myšleno třeba stydkých pysků) neřeším, každá holka je nějaká. Šperky k holce patří, ale nesmí jich být hodně, tetování, pokud není moc velké, bych taky překousl. Jinak jsem rád, když je holka "tam dole" vyholena úplně, pokud ji má holka pěknou, tak by se přece neměla bát ji klukovi ukázat v celé své kráse :-) Takže to je pro mě dost důležité a řeším to, ale pokud by to bylo holce proti srsti, tak je dobré se domluvit na nějakém kompromisu, který bude vyhovovat oběma.

 

Milování
Pro kluka je dívčí pohlaví něco posvátného. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Filip, 19 let: Nemyslím si, že by nějak zvlášť záleželo na tom, jak holka "tam dole" vypadá. Pro kluka je dívčí pohlaví něco téměř posvátného, co je samo o sobě dost vzrušující, a unikátnost každé dívky je zapříčiněna právě těmi drobnými odlišnostmi, které se jí samé možná mohou jevit jako vady. O tom, zda a jak se dívka oholí, by měl rozhodovat jedině její pocit pohodlí, je to přeci jen ona, která to bude nosit. A co se nějakého "zdobení" týče, myslím, že pohlaví a jeho okolí netřeba více vylepšovat. Dívka je nejkrásnější ve své přirozenosti...

Pavel, 23 let: Moc se mi líbí, když se holka odváží se dole nějak ozdobit, třeba když si na "frndu" nechá udělat tetování nebo malý piercing. To mě fakt rajcuje, ale bohužel na to moc holek odvahu nemá. Ale nedivim se, musí to docela bolet. Ale rozhodně neřeším, zda nemá nějak tlusté pysky nebo velký poštěváček. Každá je jin:á a to je hezký, baví mě je objevovat.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Co ti brání v orgasmu? Pět nejčastějších překážek
Co jsi o svém orgasmu určitě netušila!
Holčička vs. Vagina

Venca, 17 let:
 Klukům je zpravidla fuk, jak vagína vypadá. Pokud ho nebudeš upozorňovat na nějaké podivnosti a budeš ji mít sama ráda, bude ji mít rád i on, protože miluje tebe. A když mu dovolíš si s ní často hrát, bude ji mít čím dál raději.

Leoš, 20 let: Myslím, že daleko důležitější je, jak se o svoji vagínu holka stará, než jak vypadá. Když bude zarostlá a nemytá, nebudu mít chuť s ní mít  cokoliv společného. Když bude hezky upravená a bude vonět, tak mi nebude vadit ani asymetričnost nebo jiné "vady".
 19 hlasů
Vaše hodnocení