Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bylo to fajn, ale zhruba za tři měsíce (někdy i dřív) ti dal kopačky a ty nevíš proč? Jestli hledáš důvod a nemůžeš ho najít, uklidni se. Bylo to v něm, někteří kluci prostě delší vztahy neumí.

Kluk na tři měsíce? Záhada krátkodobých vztahů

Polibek
zdroj: Thinkstockphotos Polibek
aktualizováno 02.02.2018, 02:05 | 02.02.2018, 02:05 | Krasna.cz/lk

Bylo to fajn, ale zhruba za tři měsíce (někdy i dřív) ti dal kopačky a ty nevíš proč? Jestli hledáš důvod a nemůžeš ho najít, uklidni se. Bylo to v něm, někteří kluci prostě delší vztahy neumí.

Všechno na tvém posledním klukovi bylo prostě super – byl krásný, chytrý, vtipný, vypadal, že tě má rád, a dokonce si rozuměl s tvou mamkou. Jenomže pak náhle přestal volat a psát a ani se s tebou nechce sejít. A ty se sama sebe práš, co se děje, proč tě odkopnul, co jsi udělala špatně. Pokud jsi ale měla pocit, že váš vztah je v pořádku a někam směřuje a ani si nejsi vědoma vážných konfliktů, asi nebyla chyba na tvé straně. Možná jsi jen potkala tříměsíčního kluka.

Říkáš si: "Cože, co je to za blbost?“ Pak věř, že tento typ kluků existuje, ať tomuto druhu budeš říkat jakkoliv. Jde o to, že vztah je pro ně časově omezený na zhruba tři měsíce. Ať už proto, že prostě rádi balí holky a poznávají něco nového (proto nám taky přijdou tak skvělí, protože prostě mají velkou praxi), nebo proto, že déle s jedním člověkem prostě neumí vydržet.

Ty ale takového kluka můžeš odhalit včas a ušetřit si proplakané noci. Proto ti představujeme nejznámější poddruhy tříměsíčního kluka.
 

Miluje nové
Tenhle kluk se tě ze začátku nebude moct nabažit. Bude s tebou chtít být pořád, pořád tě bude líbat, hladit... Je od přírody spontánní, sebejistý a dokáže tě přesvědčit o tom, že jsi výjimečná, krásná, prostě královna. Ty se tak opravdu začneš cítit a hlavně se do něj bezhlavě zamiluješ.

 

 

Ale on se tě naopak nabaží velmi brzy a začne se nudit. Poznáš to jednoduše – už nebude psát tak často jako dřív, bude rušit jednu schůzku za druhou a nakonec se třeba i bude chovat hrozně, aby se tě zbavil. Vlastně si i bude vytvářet důvody, aby tě mohl opustit a přitom zůstal přesvědčený, že je to tvoje chyba. Jasně že to bude bolet, ale pamatuj si ten pocit, který ti dal – že jsi výjimečná. A nikdy na to nezapomeň, protože ať byl jakýkoli, v tomhle měl pravdu, ty opravdu výjimečná jsi!

Touží po ideálu

Zatímco se zdá být rozumný, charakterní a super kluk, je nechutný perfekcionista. Nosí v hlavě seznam vlastností, které jeho budoucí holka musí a nesmí mít. A jakmile se v jednom bodu neshoduje s tvými vlastnostmi, hned tě pouští k vodě.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Chyby, kterými ho doženeš k rozchodu
VAŠE PŘÍBĚHY: Dvakrát jsem se zklamala v lásce a stejně se nepoučila
Tvůj první kluk je pořád ve tvé posteli

Poznáš ho snadno. Neustále se tě bude na něco ptát – v kolika se chceš vdávat, kolik chceš mít dětí, jak se budou jmenovat, kde chceš bydlet, co chceš vystudovat, koho budeš volit, až budeš moct... Není to ani tak zájmem o tebe jako zájmem o to, zda se k sobě skutečně hodíte. Chce to zjistit dřív, než se zamiluje, aby se později nespálil.

 

 

A to je důvod, proč by ses neměla chtít stát jeho ideálem, ať je sebekrásnější. Tvůj budoucí kluk tě přece musí mít rád takovou, jaká opravdu jsi. Přece se nebudeš přetvařovat do konce života?

Chce dokonalou slečnu
Tohohle kluka poznáš na první pohled – má dokonalý sestřih, nejnovější oblečení i mobil. Zná nejnovější kluby, kam se chodí. Poslouchá to, co se právě nejvíc hraje v rádiích, protože to je přece nejmodernější... Jenomže on vlastně nevěří svému úsudku, neví, co opravdu chce, a tak se prostě podřizuje módnímu diktátu a schovává se za maskou super týpka.

Ale to stejné dělá i v lásce. Rozhlíží se kolem, porovnává, co má, s tím, co se nabízí, a pak prostě zamíří za tím, co se mu zdá jako nejlepší. Tento kluk je ve skutečnosti pěkný narcis a hledá holku, která mu poslouží jako doplněk. Nezáleží mu na tom, jaká ve skutečnosti jsi, ale na tom, jak vypadáš, nebo dokonce ještě hůř – na tom, co máš na sobě.

 

 

Jakmile tento typ kluka odhalíš, nesnaž se mu zalíbit. Protože množství holek kolem tebe je nekonečné a ty nikdy nemůžeš zůstat ta nej, pokud on tě takovou nebude chtít vidět. A tenhle nebude!

Zničený rozchodem
Nemusela to být jeho poslední holka, ale některá z jeho ex si s ním pěkně pohrála. A on teď chodí světem, trápí se a bojí se opět se zamilovat, aby se mu to nestalo znovu. Takže když to mezi vámi začne vypadat, že by to mohlo být vážné, uteče. Prostě proto, abys mu nemohla v budoucnu ublížit, uteče radši už teď.

S tímhle typem kluka se dá něco udělat, ale musíš mít hodně trpělivosti. Musíš ho totiž přesvědčit o tom, že jsi jiná než jeho zlá ex a že ty mu nikdy, ale NIDKY takhle ošklivě neublížíš. Proto než se do toho pustíš, tak se pořádně rozmysli, zda to opravdu myslíš vážně. Pokud ne, necháš za sebou ještě víc zničenou trosku, než byl doposud.3 hlasů
Vaše hodnocení