Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když se klukovi podaří to, aby holka dosáhla orgasmu, cítí se v ten okamžik jako největší king a je šťastný, že je to pro tebe příjemný zážitek. Takže ve výsledku, pokud to pouze předstíráš, ubližuješ nejen sama sobě - protože, prober se děvče, ta...

Kluk pozná, když orgasmus předstíráš! Řekneme ti jak

Orgasmus
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus
aktualizováno 29.11.2015, 00:47 | 29.11.2015, 00:46 | krasna.cz/roh

Když se klukovi podaří to, aby holka dosáhla orgasmu, cítí se v ten okamžik jako největší king a je šťastný, že je to pro tebe příjemný zážitek. Takže ve výsledku, pokud to pouze předstíráš, ubližuješ nejen sama sobě - protože, prober se děvče, takhle nikdy nezjistí jak tě k němu dovést - ale i jemu. Tobě to asi nedochází, ale spousta kluků pozná, když orgasmus jen předstíráš a nedokážeš udělat nic, aby to opravdu nepoznali. Ptáš se jak je to možné?

Tvoje tělo je totiž docela úžasná mašinka a dělá spoustu věcí, které nedokážeš nijak kontrolovat, když dosáhneš orgasmu. To také způsobuje, že pokud se k tomuto pocitu dopracuješ, cítíš se trochu nekontrolovatelně. Samozřejmě v dobrém slova smyslu, ne jako když stojíš na skalním převisu a pod tebou je nekonečná hloubka nebo něco podobně nebezpečného.

 

Někteří kluci vědí, jaké symptomy provázejí dívčí vyvrcholení a nemá to nic společného se vzdycháním v porono filmech. Takže pokud si myslíš, žes právě předvedla výkon na hollywoodského Oskara, je nanejvýš pravděpodobné, že se pleteš.

 


Zaprvé, tvé tělo během orgasmu značně zvýší svou teplotu, tvářičky ti rozkvetou do růžova a pravděpodobně se začneš i trochu potit.

 

Další znak? Svaly na tvém těle mají tendenci se stahovat. Učený chlapec to dobře ví, a tak sleduje tvé bříško, kde by mělo být orgasmické stahy pozorovat. Takže poměrně snadno zjistí, jestli to opravdu prožíváš nebo to chceš mít jen rychle za sebou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Překvapivá fakta o klucích a sexu

14 důkazů o tom, že tvůj kluk neumí líbat

Vše, co by tě mohlo zajímat o pettingu

 

Ten největší důkaz ovšem získá, pokud je v tobě chlapec fyzicky, ať už svým penisem nebo prsty. Fyzicky totiž pocítí stahy tvých vaginálních svalů, které se dostaví se značnou silou. Jestli si myslíš, že na tom vyzraješ tím, že je budeš pouze stahovat a zatahovat jako kdybys posilovala, tak jsi zase vedle. Během orgasmu se totiž dostavují velmi rychle za sebou a jsou mnohem silnější.

 

 

Takže jaké nám z toho plyne poučení? NIKDY nepředstírej orgasmus jen proto, abys nějakému klukovi zvyšovala ego. Místo toho mu raději ukaž co dělá špatně, co by mohl dělat lépe pro to, aby se ke kýženému výsledku dopracoval. A to jak on, tak samozřejmě i ty, protože není nad to prožít si orgasmus doopravdy.
 53 hlasů
Vaše hodnocení